Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

nika15

2017. augusztus 28.

Eddig a Catrice HD alapozójára esküdtem, de ez bőven felül múlja. Kiváló fedés, nem zsírosodik át, viszont hajlamos a száraz részeket kiemelni.
Nagyon, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nagyon, nagyon elégedett vagyok vele.

vargakrisztina1225

2017. augusztus 24.

update 24.08
hát azért még tesztelés alatt áll, időközben már két árnyalattal dolgozom, egy nagyon világos (150) árnyalatot keverek a sötétebb 240-es árnyalattal
közben más alapozókat is elkezdtem használni, de most azt hiszem visszatérek ezekhez, legalább egy hét tartós használatra, hogy tényleg valami használhatót tudjak írni :) de! a fedése az valami eszméletlen erős, lassan a végeredmény a porcelán bőrhöz hasonlítható, szoktam használni általában korrektort is (pattanások után maradt foltok eltüntetéséhez), de ezzel az alapozóval nem kellett.

nagyon szeretem! először sötét volt, de a nyárnak köszönhetően már szuper az árnyalat, tökéletesen passzol. nagyon örültem, amikor megláttam, hogy pont az én bőrtípusomnak megfelelő, hiszen nem sok zsíros bőrre ajánlott alapozóval találkoztam még. könnyen eldolgozható, szépen fed, tartós, a matt hatása is sokáig megmarad, bár én azért használok púdert is hozzá. azt hiszem együtt töltjük a nyarat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

update 24.08

Hannah11

2017. augusztus 19.

26 órás buszutat kibírt kifényesedés és kopás nélkül.Tengerben búvárkodtam is,és nem lett semmi baja,minden maradt a helyén.El se akartam hinni..Nagyon jól fed,könnyen eldolgozható és matt.Teljes a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Reni39946

2017. június 27.

Nagyjából egy hete használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel extra érzékeny a bőröm, a hidratáló és primer között fényvédőt is használok, ami eléggé zsíros. Ez az alapozó szépen megbírkózik mindennel. Ilyen sok kence után nem várok nagy csodát, de órákig tartja magát, átfényesedés nélkül, aztán ugy 3-4 óra elteltével kezdi csak feladni a harcot, de mindezekkel együtt is ez eddig a legtartósabb alapozó. Átfényesedés után is bírja szinte egész nap. Tervezem természetesen, a zsíros alap nélkül is kipróbálni, és nagy reményeket fűzök hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Yami

2017. június 13.

Könnyű eldolgozni, közepes fedése van, maszkos hatás nélkül. Nagyon tartós, főleg egy kis púderrel, nem is fényesedik át gyorsan. Hidratálni kell alá mindenképp, különben kiemeli a száraz részeket. Nekem nem volt problémám a lemosásával sem, hol micellás vizet, hol olajos arctisztítót használok. Utána mindkét esetben egy szimpla géles vagy habzó lemosó és még egyszer sem vettem észre, hogy maradt volna valami az alapozóból az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Barbinc

2017. május 23.

Barátnőmtől kaptam ajándékba. Imádom! Könnyen adagolható, könnyen kenhető. Szépen fed,(sajnos van néhány pattanásom és tág a pórusaim)de azért látszik, hogy van alapozó rajtam.Nem fénylik az arcom. Az illata is kellemes. Ecsettel szoktam egy picike barnítót tenni még az arcomra, úgy érzem igazinak.
A tartóssága miatt lehet, hogy kell a kétszeri arctisztítás (a micellás vizes vattakorongon mindig akad egy kevés alapozó) De ezt leszámítva nekem nagyon bejött!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Stellaa

2017. május 7.

Pozitív vélemények miatt vettem meg, egyszer használtam eddig és nekem tetszik, beváltotta a hozzáfűzött reményeimet az illata nem zavar. Sajnos Müllerben már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Skincaremania

2017. április 20.

A nagy örvendezés végett voltam én is kíváncsi erre az alapozóra. Sokan a DW dupe-jaként emlegetik. Így muszáj volt kipróbálnom, mivel a DW alapozóm sötét sajnos, szolihány miatt. 10 ezreket meg nem költhetek állandóan, ahogy változik a bőrszínem. Szóval, vártam a nagy csodát, de nem az sajnos. Nem mondom, hogy nem jó, de nem tökéletes. Online kellett megrendelnem, mivel a Müller már nem árulja a márkát. Színnel bajban voltam, de mire jó a google, ha nem erre. Swatch-ok alapján a 150-es világos árnyalatot sikerült megrendelnem. A bőröm zsíros, egész napos tartós fedést nem bír ki. Orrfújás látható rajta. Akinek vannak bőrproblémái, gondolok itt piros, gyulladt pattanásokra, az meg se próbálkozzon vele, mert nem fogja lefedni. Ott ez kevés, volt az arcom olyan állapotú is, és nem segített. Most viszont szépen helyre jött az arcom, pici patti utáni foltok vannak már csak, amit türelmesen kezelek, és elég szép a végeredmény. Össze sem lehet hasonlítani a 2 állapotban az alapozót. Én blenderrel használom. Fedését közepesnek mondanám. Transparent púder nekem kötelező rá, mert zsíros a bőröm, de még így is átfényesedik. A száraz részeket hajlamos kiemelni. Hidratálni kötelező alá. Árát megéri, én is ezt használom most. Talán a Catrice pipettás alapozójával tudnám egy kalap alá venni. Azzal használom felváltva, mikor melyikhez van kedvem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Dia11

2017. április 19.

Én nagyon sok mindent kipróbáltam már, de ő az abszolút győztes. Tökéletes fedést biztosít, nem irritálja a bőrömet és teljesen természetes a végeredmény. És ami a legjobb benne, hogy nagyon tartós. Már nem tudok nélküle élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

fleur83

2017. április 10.

Nem rossz de nem is jó. Elhasználtam de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Nem rossz de nem is jó. Elhasználtam de újra biztos nem veszem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.