Revlon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, az összetevőket feltöltötte: Szaszip, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Uniq One egy 10 az egyben hajápoló spray maszk. Ami számos előnnyel jár. Minden hajtípushoz alkalmazható. Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnyét minden hajtípusnál alkalmazni tudod. A Uniq One fényt és simaságot ad a hajnak. Ápolja a száraz töredezett hajat. Hővédelem a hajnak. Színvédelem UVA / UVB filter. Selymes és puha haj. Könnyebb hajszárítás és hajvasalás. Hosszan tartó formát eredményez. Lesimuló hajvégek. Tömeget ad a hajnak. Parfümös egyedülálló illat.Az egyetlen megoldás, ami a haj kezelhetőségét segíti.

Ár: 2000 , Eladó: Greti97
Állapot: Alig használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.
Revlon Uniq One 10 az egyben regeneráló kúra minden hajtípusra
Ár: 3.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gabica28

2018. szeptember 19.

Halálosan nagyon jo!! Vizes hajamra szoktam fújni. Hajmosastol hajmosasig csillog-villog a hajam, puha, nem száraz a vége sem. Nem nehezíti el a hajamat, nem zsírosítja. Illata először kicsit erős volt, de nagyon megszerettem. Jó sok van benne, kb. életem végéig elég lesz.
Egy dologra viszont vigyazni kell!! Mégpedig, hogy nem szabad nagyon sokat a hajra fujni mert nagyon osszetapasztja, es száraz hatású lesz.. en már azt hittem, dobhatom ki, pedig nagyon szeretem. A fodrászom mondta hogy elég 2-3 fújás a tenyérbe és úgy szétkenni a hajvégeken. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

natasha

2018. szeptember 18.

Ez tényleg tud valamit. Soha semmitől nem volt ilyen puha,egészségesnek kinéző hajam.Pedig egyáltalán nem az.Sokáig gondolkodtam,hogy megvegyem e,mivel nem adtam még ki ennyi pénzt egy hajápolóért,de ez nagyon megéri.Teljesen más,mint az eddig drogériában vásárolt hajtermékek.A hajam vége állandóan sprőd és drótszerű volt. Úgy éreztem,nem segít más,csak az olló. És akkor jött ő. Mintha a fodrásztól jöttem volna. Nincs szálkásodás,a hajam vége szögenyenes,nem győzöm tapogatni,semmitől nem volt ilyen puha a hajam mint most.Amit kifogásolok,ahogy rajtam kívül egy páran,az a túl erős illat. Szeretem az illatát,de nem kellett volna ennyire túlzóan illatosra csinálni. Konkrétan más illatokat is elnyom rajtam,ami zavaró,úgyhogy emiatt csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

sznikolett

2018. július 24.

A fodraszom revlon referencia szalont alakitott ki, igy o mar csak revlon termekeket hasznal. Valami fantasztikusak! Az aruk ugyan nem drogerias, de ennyi kicsapongas belefer! O ajanlotta ezt a sprayt is, amit tobb mint egy evig tudtam hasznalni, olyan sokaig eleg! Isteni az illata, viszont nem szabad belole tul sokat fujni, mert elneheziti a hajat! Ha valaki nem hasznal semmilyen hajapolot, legalabb ezt az egyet hasznalja, mert sokaig eleg es sok problemara orvossag tud lenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

fannivea

2017. december 29.

CSODASZER!!
Ennel jobb dolgot nem tehetsz a hajadra! Puhasag, feny, jo illat es tokeletes taplalas. Ezt egyszer mindenkinek ki kell probalnia!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

CSODASZER!!

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon jól regenerál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nagyon jól regenerál.

Beks

2017. augusztus 23.

Maga a termék első osztályú. Kevés kell belőle, nem nehezíti el a hajat, könnyen fésülhetővé és puhává teszi.
De a klasszikus termék illata számomra elviselhetetlen :((( Véletlenül rendeltem ezt Amazonon, a lótuszosat szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

EszterKiss

2017. július 5.

Nálam teljesen megéri az árát. Nagyon gubancos hajam van. Hajmosás után elképzelni se tudom, hogy ne használjam. Fél perc alatt kifésülöm a hajam :D Illatáról nem tudok nyilatkozni, mert ne igazán érzek illatokat. Nálam tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

pbm

2017. július 4.

Kb. fél éve használom otthon is a festett, igénybe vett, könnyen gubancolódó hajamra. Nagyon sokat segít, a fodrászom ajánlotta nekem is, mikor először kerültem a keze közé figyelmeztettem, hogy meg fog gyűlni a baja a hajammal, ő meg csak mosolygott, hogy szerinte meg fogja oldani. Könnyebben fésülöm, szárítom, szerintem fényesebb is, sok mindent próbáltam már, de ennek tényleg érzem a hatását.

Nekem egyébként az illata nagyon nem jön be, púderes, "nagyis". Szerencsére van belőle kókuszos és lótuszvirágos változat is, na az 10/10.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

kolbyzs

2017. június 5.

Legalább 5 éve használom ezt a hajápolót, még a fodrászom ajánlotta, hogy nagyon finom az illata. Nemcsak az illatát imádom, hanem a hatását is. Zsírosodó, vékonyszálú hajamra tökéletes megoldás. Néhány éve már a kislányom csodaszép hosszú haját is ezzel fésüljük ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

RitAnubis

2017. május 19.

Életem legjobb választása volt úgy kb. 6 éve használom. Évente egyet biztosan veszek, hosszu hajam van, de igy is kitart.
Rengeteg dragabbnal dragabb termeket próbáltam előtte, de egyik sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Ez viszont tökéletes!! Balzsam sem szükséges mellette és szalonszintű frizurát lehet vele előállítani egy körkefe segítségével. Mindenkinek ajánlom!! Neten egyébként háromezer forint körül is meg lehet már szerezni.
Kijött már a kókuszos verziója is tavaly talán, legközelebb azt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Kijött már a kókuszos verziója is tavaly talán, legközelebb azt fogom megvenni.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.