Revlon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, az összetevőket feltöltötte: Szaszip, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Uniq One egy 10 az egyben hajápoló spray maszk. Ami számos előnnyel jár. Minden hajtípushoz alkalmazható. Egy egyedülálló koncepció a hajápolásban mely tíz hatást eredményez. Könnyed bánásmódot biztosít a hajnak. 10 előnyét minden hajtípusnál alkalmazni tudod. A Uniq One fényt és simaságot ad a hajnak. Ápolja a száraz töredezett hajat. Hővédelem a hajnak. Színvédelem UVA / UVB filter. Selymes és puha haj. Könnyebb hajszárítás és hajvasalás. Hosszan tartó formát eredményez. Lesimuló hajvégek. Tömeget ad a hajnak. Parfümös egyedülálló illat.Az egyetlen megoldás, ami a haj kezelhetőségét segíti.

Ár: 2000 , Eladó: Greti97
Állapot: Alig használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.
Revlon Uniq One 10 az egyben regeneráló kúra minden hajtípusra
Ár: 3.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Ewa0522

2017. március 26.

A HAJÁPOLÓ! Ennyi! :)
Mióta ezt használom (kb 2 hónapja) az összes egyéb hajkrém, hajolaj, hajmaszk, hajpakolás, hővédő ment a kukába, a bontatlanok pedig elajándékozásra kerültek.
Mostmár egyedül csak ő árválkodik a polcon, ami korábban roskadozott az olcsóbb-drágább hajcuccoktól. Nekem valóban minden ígéretét beváltotta, szóval maximálisan elégedett vagyok vele.
Biztosan újra rendelem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

A HAJÁPOLÓ! Ennyi! :)
Biztosan újra rendelem majd.

Szaszip

2017. január 10.

Egy éve kaptam először ajándékba, azóta már két újat rendeltem, illetve édesanyám és egy barátnőm is kérte, hogy rendeljek nekik. Nagyon finom illata van, simán ki lehet vele fésülni az amúgy összecsomósodott hajat. Munkám miatt minden nap hajat mosok és úgy is 3 hónapig elég egy tubus (kicsivel váll alattig ér a hajam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Tanja88

2016. december 26.

Az illata fenséges és nekem még 3 nappal később is érezni lehetett, pedig ne fújtam újra.
A hatása is nagyon meggyőző, könnyen fésülhetővé, jó illatúvá és fényessé teszi a hajam.
A tövekre vagy nagyon keveset vagy egyáltalán nem fújok, mert akkor kicsit zsírosítja, de mivel ez egy tápláló hatású hajápoló ez nem probléma.
A hajvégeim is sokkal szebbek és nem száll a hajam, valamint ha kivasalom vagy formázom és utána befújom ezzel sokkal tartósabb lesz a végeredmény.
Az ára kicsit húzós, de szerintem nagyon sokáig elég (keveset kell csak egyszerre használni) és a hatása magáért beszél.
Ha tehetem biztos újra veszem!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Ha tehetem biztos újra veszem!!

csilla11112

2016. november 22.

3 alkalommal használtam eddig. Láthatóan és érezhetően javított a száraz, töredezett hajam állapotán.
Sokkal puhább, fényesebb, jól kifésülhető, kevésbé fehérek a hajvégeim.
Balzsammal együtt vettem meg, mindkettőt használom.
A Spray-ből nem szabad sokat fújni, mert ragacsos lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Sokkal puhább, fényesebb, jól kifésülhető, kevésbé fehérek a hajvégeim.
Balzsammal együtt vettem meg, mindkettőt használom.
A Spray-ből nem szabad sokat fújni, mert ragacsos lesz!

Cicuka22

2016. szeptember 19.

Fodrásztól vásároltam én is 4.000 Ft-ért amit elsőre nagyon sokalltam, de azt mondta higgyem el, hogy megéri. Az illata fantasztikus, napokkal később is érezhető és nagyon kellemes. Hajmosás után hajbalzsamot szoktam tenni a hajamra, de mivel nagyon vékony szálú, ez nem elég. Így utána szoktam kifésülő sprayt és hajvégápoló olajat is használni, de ez mellett nem is kellene. Egyből ki tudom fésülni, nagyon puhítja a hajam és fényes,selymes lesz. Láthatólag lesimítja, egységesíti a hajvégeket, és nem nehezíti el. Szerencsére nem zsírosítja a hajam, ami nagyon fontos nekem.
Nemrég óta használom, így a töredezésre tett hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de remélem arra is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

karolinapoles

2016. augusztus 10.

A fodrászom ajánlott ezt a terméket, mikor azt ecseteltem neki, hogy milyen házi pakolást kenek a hajamra. Érces hangnemben jelezte nekem, hogy ebben az üvegben 20* több hatóanyag van, mint a pakolásomban, próbáljam ki.
Kipróbáltam.
Azóta mindig újra veszem. :-)
Kevés, kiszőkített hajam van, minden tápanyagra szüksége van. Ritka jó termék ez szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Kipróbáltam.
Azóta mindig újra veszem. :-)

Lunann

2016. augusztus 1.

Nagyon jó kis cucc. 3100 Ft-ért vásároltam, amit sokalltam érte, de így, hogy működik azt mondom, megérte. Az illata elég erős, az elején nem is tetszik, de hajszárítás után lággyá válik, finom nőies illat, amit napokkal később is érezni.
Szépen ápolj a hajvégeket, nem látszik rajta, hogy töredezett, ha ezt használom, de azért úgy érzem önmagában kevés, kell hozzá balzsam és hajvégápoló olaj is.
Egyáltalán nem zsírosítja a hajat, könnyebben megy a kifésülés, de azért vannak csomók, amikkel nem bánik el, pedig nekem csak váll alá érő hajam van. Nem kell belőle túl sokat fújni, szerintem kiadós a kiszerelése is. Ja, és szuper, hogy hővédő és kondicionáló egyezerre. Így végre nem 3 dolgot kell a hajamra fújni hajmosás után.
Újravevős :)

UP: 2 hónapos használat után elveszek tőle egy csillagot a fent leírtak miatt (csomókkal nem bánik el, és az illata....nem, nagyon nem jó. ennyi pénzért valami sokkal professzionálisabb, fodrász illatot várnék, nem egy pacsuli pacsmagot).
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Újravevős :)

Nem veszem újra.

Szabinusz

2016. június 13.

Én is a fodrászom ajánlására kezdtem használni.
Vékony szálú, tartás nélküli a hajam, ha nem "hőkezelem" (szárítás, sütés, göndörítés) nem áll sehogy. Viszont a sok hőtől nagyon töredezni kezdett a világosított hajam.
Mióta ezt a terméket használom látványosan javult a hajam állapota. Fényesebb, rugalmasabb, kevésbé töredezett. Formázóként nekem nem vált be, és a dúsító hatást sem tapasztaltam, viszont a valaha próbált legjobb hővédőm, ráadásul nagyon finom és tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Én is a fodrászom ajánlására kezdtem használni.

duracellnyuszi

2015. december 23.

Nekem nagyon bevált, a fodrászom ajánlotta balzsam helyett, mivel akármilyen terméket használtam, nagyon elnehezült tőle a hajam, nélküle viszont lehetetlenség volt kifésülni. Ez tökéletes megoldás lett a problémámra, és így mindig olyan az illatom, mintha frissen jöttem volna a fodrásztól :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Edina1015

2015. december 21.

Mivel eléggé megviselték hajamat a különböző kezelések, töredezetté vált a hajam, ezért rendszeresen járok vágatni. Fodrászomnál akadtam erre a termékre, aki Revlonnal dolgozik. Miután eljövök tőle, több napig olyan selymes, egészséges kinézetű a hajam. Legutóbb hoztam tőle egy Uniq One-t.... Miután megmosom hajamat Revlon samponnal, fölviszem ezt a szuperteméket, egy szárítás és érezhetően erősebb, rugalmasabb és valami fantsztikusan finom illatú a hajam napok múlva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.