Revox

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ivci, Módosítva: 2022. március 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Mandula-, szőlőmag-, argán- és jojoba olaj keveréke
  • Kiszáradt, irritált és pattanásos bőrre
  • Segít visszaállítani a bőr természetes, ragyogó színét
  • Antioxidáns védelmet és hidratálást biztosít

Ár: 2000 Ft , Eladó: LJanka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Monor, fizetés: Személyes átvételre Monoron vagy Budapest belvárosában van lehetőség

Emma23

2021. szeptember 15.

Nem vártam sokat ettől az olajból de legszívesebben ebben fürdenék. Kombinált bőröm van és kb minden harmadik este csepegtetek a hidratálómba. Másnap kisimult arcal ébredek és a meglévő pici pattanásaim kevésbé látszanak. Ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Darjeeling

2021. augusztus 22.

3 napja vásároltam napallergia okozta csalánkiütésre.A csúf hegek szinte teljesen eltüntek, s nagyon jól táplálja a száraz bőrömet az olajkeverék.
Semmivel sem sikerült ilyen gyors s látványos eredményt elérnem, vettem még egy üveggel.Kicsit lassan szívódik be, ezért éjszakára használom, de megéri a 10 percnyi várakozást.
Az argánolaj illata kissé jellegzetes, érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Az argánolaj illata kissé jellegzetes, érezhető.

ProbaBaba

2021. június 4.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nálam is bevált ez az olaj, bár a csipkebogyó olaj verhetetlen számomra ebben a kategoriában.
Nem túl sűrű (csipkebogyó nehezebb sűrűbb ennél szerintem), tetszett is bőrömnek, kell egy kis idő míg beszívja a bőröm, de hát melyik olajnak nem kell?! Árban kiváló.
Idén a lábszáram rommá száradt ebben kissé hosszú hűvős időben. Heti egyszer testápoló, plusz rá néhány csepp ebből az olajból és majdnem egy hétig rendben van a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

zsofc

2021. április 15.

Pattanásokra és szárazságra is hajlamos bőröm van, és télre kerestem egy olyan terméket, ami ad egy kis plusz hidratálást. Korábban csipkebogyó olajat kevertem ilyen esetekben a hidratálóhoz, ami egyébként alapvetően bevált, de gondoltam kipróbálom ezt a terméket is. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, bár nálam kell neki jó húsz perc, mire teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Lewanda

2021. április 11.

Hetente egyszer, kétszer esti hidratálómba keverve használom, reggelre puha arcbőrrel ébredek. :) Ár-érték arányban is nagyon szuper olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

mysticnails

2021. március 30.

Megfelelő előkészülettel ez a termék kiváló. Én a AHA hámlasztóját használom a revoxnak előtte heti 1-2 alkalommal, ezt viszont minden második este felkenem arctisztítás után. Nagyon kevés kell belőle, akkor jól eloszlatható és nem hagy kellemetlen olajos érzetet sokáig.
Évekig szenvedtem a kiszáradt, hámló homlokom, szemöldök, orr és szem alatti bőr miatt, de az AHA hámlasztó+ ez az olaj teljesen helyrerakta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Lilla1001

2021. január 28.

Nekem kombinált bőröm van, tehát a homlokom a zsíros, szám körül pedig állandóan, néha hámlásig kiszárad. Erre vettem ezt az olajat, kell neki egy 5 perc míg beszívódik, testes, de kevés is elég tud lenni belőle. A problémát megoldotta, a bőrrész puha lesz tőle, szóval akinek szárazabb alapból a bőre, annak csak ajánlani tudom. :) Szerintem nem kell félni attól hogy pattanásokat vagy miteszereket okozna, mivel a benne lévő olajakat már külön-külön is használtam, és a jojoba olaj kifejezetten segített a miteszerek csökkentésében, ráadásul ez a termék sem okozott még nekem ilyen kellemetlenségeket. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil