Revuele

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. június 22.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed állagú multifunkcionális krém, amely megfelelő védelmet nyújt az UVA és UVB sugárzás ellen, továbbá hidratálja és puihítja a bőrt. Finom textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik, így létrehozva egy nem zsíros, bársonyosan sima felületű bőrt, amely tökéletes sminkalapnak.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Maja92

2021. október 18.

Gondoltam, most a megszokott fényvédő helyett kipróbálom ezt, és milyen jól tettem! Kellemes, hidratált tőle az arcom, kb. 20 perccel felkenés után sminkelek és nagyon jó sminkalapnak is. Az illata nem túl erős. Nem okozott pattanást, nem csípi a szememet. Lehetne nagyobb kiszerelésben. Más termékeket is ki fogok próbálni a márkától, szuper, hogy végre van egy ilyen termékcsalád drogériában és nem kell rendelgetni webshopokból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

erasm98

2021. október 16.

Zseniális! nekem egy hónapja simán kitart ez a kiszerelés, úgy, hogy én csak újrakenésre használom délutánonként. Nagyon jó állaga van,nem zsírosítja a hajam, nem vagyok fehér tőle, szval napközbeni sietségnél nem kell várni, hogy ne hagyjon fehér réteget! Újraveszem, tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 16.

tiri

2021. október 16.

Az első fényvédő amit egyszerűen imádok! Mindenkinek ajánlom akinek nem érzékeny a bőre arra, hogy van a krémben egy kis parfüm.
Nem zsíros, nem csillog a fejed tőle, mint a salamon töke, tökéletesen beszívódik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 16.

agi.21

2021. október 15.

Probaltam mar uriage, la roche posay, eucerin es egyeb dragabbnal dragabb fenyvedoket, de sajnos egyikhez sem nyultam tul szivesen reggelente. Teljesen impulzus vasarlaskent vettem ezt es legnagyobb meglepetesemre az eddigi legjobb fenyvedom lett, nem mellesleg arban is jo, konnyeden megvasarolhato. Nem zsiros, nem fenylik az arcom, es amig feloltozom reggel, be is szivja teljesen a borom. Sminkelni jol lehet ra. Az egyetlen fajo pont, hogy illatositott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

petrapeter1313

2021. október 13.

Összességében imádom!
Az egyetlen “hátrány” számomra az az, hogy megfelelő mennyiség felkenése mellett naponta, nagyon hamar elfogy. Így számomra csak alkalmi fényvédő.
Könnyed az állaga, jól kenhető, beszívja a bőr, nem hagy fehér réteget és számomra az illata se zavaró.
Ha nagyobb kiszerelés kapható lenne, biztos ez lenne a napi állandó fényvédőm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Összességében imádom!

VomPlattensee

2021. október 8.

Azt mondják, az a jó fényvédő, amit használ az ember - nálam ez az első, amiből az egész tubus elfogyott. Pedig kb. ez a legolcsóbb, amit próbáltam. A zsíros bőrömön is szuper kényelmes viselni. Nagyon könnyű az állaga, nem csillog az arcom tőle - mintha egy sima nappali krémet tennék fel. És végre egy krém, ami abszolút nem irrititálja a szememet. Nagyon kellemes meglepetés a Revoxtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 8.

magszi

2021. szeptember 23.

Várthoz képest egész jó, a zsíros bőröm eddig csak a LRP shakát viselte el könnyen, de eddig ez is remekel, egy kicsit fényesedik nap közben, de teljesen kezelhető. Nem csípi a szemet, ár-érték arányban csak kicsivel jobb a fent említettnél a kisebb kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Bolgarka

2021. szeptember 18.

Kíváncsiságból vettem meg, és mert a kis kiszerelése miatt befér a neszesszerembe "elvivős" fényvédőnek. Nagyon szuper az állaga, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget, de jól hidratál. Viszont nem értem miért kell bele parfüm, ezzel nem igazán vagyok kibékülve. :( Illetve pont a kicsi mérete miatt, jó ha egy hétre elég rendes újrakenés mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

dorottya96

2021. augusztus 29.

Kellemes meglepetés. A szokásos fényvédőm elfogyott, a legközelebbi drogériában pedig ez esett kézre. Az állaga kellemes, viselni is. Viszont ez a 30 ml kb 1 hét normál használatra elég. Ami nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

szilvike94

2021. augusztus 29.

Meglepően szuper termék. Nem is volt kérdés nálam, hogy jön-e velem haza, INCI ide vagy oda. Imádok fényvédőket tesztelni, eddig talán 1x volt olyan, hogy 2x egymás után ugyanazt vettem meg. Meglepően szépen hidratál, a reggeli szérumok után jöhet rögtön ő, különlegesebb hidratálót nem igényel alá a bőröm. Ami a legjobban tetszik, hogy semmi kukacosodást nem tapasztaltam. Pattanásokat nem okozott, szerintem ennyi pénzért bátran ajánlom bárkinek kipróbálásra.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.