Revuele

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Nicy011, Módosítva: 2021. november 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Az arckrém egy igazi elsősegély szer, amelyre támaszkodhatsz ha bőröd azonnali ápolásra szorul. Bármilyen bőrtípusra alkalmazható. Nappali, ill. éjszakai használatra is alkalmas.

Gucica007

2021. november 26.

Egy pár éve elkezdett erősödni a rosacea kipirosodásom. Nagyon sok krémet kiprobáltam már, de ez volt az első ami látható eredményt hozott. Már egy hét után halványult a bőrpír és egységesebb lett az arcszínem. Egy kicsit szárít, ugyhogy utána mindenképp kell hidratálni. Az ára is baráti. Egy probát mindenképp megér, azoknak akik hasonló problémával küzdenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

brigi50c

2021. november 26.

Ez az első azelainsavam, szóval nincs viszonyítási alapom. Eddig csak a Cosrx AHA 7-jét használtam és kedvelem is, de szerettem volna valamit, ami segít lehúzni a gyulladásokat, pirosságokat a fejemen, így erre esett a választásom. Nem szeretem a pipettás kiszerelésű dolgokat, így ez a krémes szuszpenzió csodálatos találmány számomra. Nyomtalanul, mattul beszívódik, konkrétan túlságosan is, szóval mehet rá a hidratáló. Reggel meglehetősen jól menedzselt arccal ébredek, de a nappali használatát még nem tudom jellemezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

canaille

2021. november 26.

Nekem nagyon szép egységes lesz utána a bőröm. Nem használom sűrűn (kb heti 1szer), inkább a férjemnek vettem, csak néha rámozdulok. :D Nekem pl a G&G apad kifejezetten szörnyű élmény volt, attól pattanásos lettem, de ez sokkal-sokkal jobb, tényleg hozza amit egy azelainsavas készítménytől vár az ember. Nem irritál, szép egységes és puha lesz utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

jubileum

2021. november 11.

Annyira olyan érzés mintha semmi nem lenne rajtam, hogy egy napon belül többször is felkentem, nagyon könnyed krém, nagyon gyorsan eltűnik a bőrről. Sikerült vele túlszárítanom az állam, de a pattanások is egész jól eltüntek, nyilván én csináltam butaságot, csak hát az ember türelmetlen. Szóval hiába nem látni érezni hogy csinál valamit, azért csinál:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

pixiee

2021. november 2.

Sajnos csatlakozom az előttem szólóhoz. Párszori használat után olyan gyulladt, fájó pattanások jöttek ki azokon a területeken ahol használtam hogy majd elsírtam magam. Amikor felkentem semmi rosszat nem tapasztaltam, nem csípett/égetett stb. Állaga is rendben van, könnyen beszívódott, szóval sajnálom hogy az én bőrömmel (ami egyébként eléggé érzékeny) nem sikerült megbarátkoznia. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. október 28.

Sajnos az én bőröm valószínűleg érzékeny az azelain savra :( 1 hónapig használtam és ilyen pattanásos már rég voltam. Ami érdekes hogy a legtöbb pattanás az orromon jött elő, ahol általában nem szokott. Nagyjából 2 hete hagytam abba a használatát és azóta elkezdett szépen kitisztulni a bőröm.
Kicsit érdekes hogy ez történt mert nekem alapjában véve nem túl érzékeny a bőröm, de ez nem tetszett neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 28.

Csakegylany22

2021. október 28.

A megfelelő rutinba tökéletesen működik! Nincs jellegzetes szaga/illata! Könnyen el lehet kenni és gyorsan be szívja a bőröm! Kicsit csípte az arcom az első használatnál de mostmár teljesen megvagyok vele elégedve! De ehhez a termékhez reggel extra kötelező a fényvédő, mert különben leesik az arcotok!🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

TamaraS

2021. október 26.

Az első revox termék, amire nincs panaszom. Nem irritál, nem leszek pattanásos tőle. Szépen rendbehozza az arconat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

vivi.foldi

2021. október 15.

Imadom! Mar 3x vettem ujra. A borom puhabb es ritkan jonnek elo pattanasok, amiota hasznalom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 15.

Ksari

2021. október 13.

Sokáig a The Ordinary változatát használtam, de egy időben nem lehetett beszerezni, így váltottam erre. Nem érzek semmi különbséget a két termék között, ezzel is ugyanolyan elégedett vagyok. Pluszpont, hogy sokkal egyszerűbb megvenni a Dm-ben, mint rendelni a másikat, szóval legközelebb is ezt választom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.