Revuele

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kamilla80, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 koenzim a bőrben természetesen megtalálható vegyület, lassítja a bőröregedést a bőrsejteket energiával ellátva és védve a szabad gyököktől. A Q10 csökkenti a ráncok kialakulását, a a photoaging negatív hatásait és lassítja a bőr kollagén tartalmának csökkenését, így biztosítva feszesebb és rugalmasabb bőrt. A termék javítja a bőr kondícionáló és antioxidáns védelmét.

Revuele Revox Just Peptides
Ár: 2200 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen bárhol
Ár: 1000 Ft , Eladó: bettina.tarin
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges Budapesten vagy Érden, fizetés készpénzben

Kodi

2020. szeptember 21.

Kedvelem a Q10 hatóanyagot, ugyan nem eredményez látványos változást, de amikor használom - akár egy Nivea Q10 krémet, vagy egy Balea Q10 szérumot, mindig úgy érzem, hogy alapvetően jó állapotban van a bőröm. Ezzel a termékkel is így van, kellemes a használata, jól beépült a rutinomba, de nem csodaszer. Tesztelésre kaptam én is, amikor először kezdtem használni, éles kontaktreakciót váltott ki, illetve nem tudom pontosan, hogy nevezik ezt a jelenséget, amikor elsőre egy kicsit sok a hatóanyag. Apró fehér grízek jelentek meg a homlokomon, így gyorsan leálltam a szerrel. Később újrapróbáltam, mert hajtott a kíváncsiság és nem akartam kidobni a terméket. Ekkor már nem jelentkeztek ilyen kellemetlenségek, ma már napi szinten használom. Kicsit hajaz a szárazolajokra, elég gyorsan beszívódik, nem hagy hosszú olajos érzetet. Mivel pipettás, oda kell figyelni az adagolásra, könnyen folyik. A külső és a koncepció, mintha a The Ordinary termékekre hajazna, azzal a különbséggel, hogy a TO-k között nem emlékszem Q10-esre. Összességében kellemes és jó termék, nagy eredményeket azonban senki ne várjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. szeptember 14.

Vakvásárlás volt a DM-ben, ennyiért nem akartam otthagyni, főleg, mivel nagy mumusomat, a mesterséges illatanyagot nélkülözi, na meg Q10-es szérumot még soha nem használtam. Nagyon olajos és szilikonos szérum, emiatt eléggé berzenkedve kezdtem használni. Teljes pipettányit eresztek a markomba, és az egészet eloszlatom az arcomon, nyakamon és dekoltázsomon, a szemkörnyék kihagyásával. Pár percig masszírozom, ezalatt be is szívódik. Éjszakára használom kizárólag, és egyszerű, probiotikus hidratáló krémmel (The Inkey List) fejezem be ezt a rutint, ha már lúd, legyen kövér, így e két termék a legolcsóbb esti rutinomat adja. Gyorsan beszívódik, reggelre puhább és szebb a bőröm. Nem zsírosít, nem irritál, nem okozott pattanást. Nem egy must have termék, de biztonsággal használható olcsó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

mollimo

2020. augusztus 28.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, és az éjszakai rutinomba építettem bele. Óvatosnak kell lenni, mert a pipettából nagyon könnyen folyik, de meg lehet tanulni használni. Én elsőnek mindig a kezemre csöpögtetem, és úgy teszem fel az arcomra. Illatát egyáltalán nem érzek, és nem is ragad utána az arcom. Állagra tényleg olajos, de nem zsírosítja a bőröm, gyorsan felszívja. Pedig nekem azért könnyen zsírosodik. Nem irritál, és nem is lett tőle semmi pattanásom. Viszont a ránctalanító hatásáról még nem tudok mit mondani, de érezhetően simább és puhább lett az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

1999

2020. augusztus 24.

Tesztelésre kaptam a szérumot és őszintén szólva nem tudom, hogy mit gondoljak róla. Nem vagyok kibékülve az állagával. Nagyon folyékony és kicsi cseppekben jön ki. Az ajánlott 3-4 csepp nem elég arra, hogy eloszlassam az arcomon de ez nem is egyszerű feladat, mert annyira folyékony, hogy az a fél másodperc, mire visszateszem a pipettát az üvegbe bőven elég arra, hogy a szérum belefolyjon a szemebe és lefolyjon az arcomról. Próbáltam úgy is, hogy a kezembe csepegtetem és úgy kenem szét de valahogy nem az igazi. Könnyű, folyékony állaga ellenére mégis hagy egy fura zsíros réteget a bőrömön. Valóban puhább lett tőle a bőröm de ezt a TO szérumommal is elérem az előbb említett kényelmetlenségek nélkül. Arcra nem szívesen kenem de a mellkasomra még jó lesz. Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

zsizska

2020. augusztus 23.

DM-be járkálva gondoltam miért ne proóbálnék ki valamit a márkától. Erre a szérumra esett a választásom, mert Q10 -t még nem használtam. Olajos állagú, amit én alapból nem szeretek (néha nagyon olajos tud lenni a bőröm). Meglepően hamar beszivódik és egyáltalán nem zsirositja a bőrt, sőt hiheteltenül puha a bőröm tapintása és egészében véve az egész bőrképem sokkal szebb, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Timi0102

2020. augusztus 19.

Tesztelésre érkezett hozzám a termék. Az állaga olajos, így először megijedtem hogy az én zsíros bőrömmel nem fog jól együtt működni, de szerencsére nagyon hamar beszívódik. Tetszik hogy parfümmentes és minimál az INCIje is. Hatásáról viszont nem sokat tudok mondani, nem éreztem semmi változást mióta használom, ami nem negatívum igazából, mert nem okozott semmi irritációt, pattanást vagy bármit. Mivel egy Q10es szérumról beszélünk, így nem is várok azonnali hatást, ezért nem fogom lepontozni. Az esti rutinomba jól beleilleszthető, együtt tud működni a többi termékkel. Az ára baráti, plusz pont hogy a drogériákban is könnyen hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

KreolAncsi

2020. augusztus 18.

Tesztelésre kaptam és nagyon örültem neki, bár pont előtte láttam egy facebook csoportban és azonnal meg is vettem, így most két üveg boldog tulajdonosa vagyok. Számomra újdonság, ezelőtt nem is hallottam ilyen termékről, hogy tiszta Q10 szérum. Szép minimál INCIje van, bízzunk a legjobbakban. Az állaga tényleg olajos, az én bőrömnek kell egy kis idő, mire beszívja, de jól esik. Illata nincs, felkenés után sem. Nem irritál és nekem pattanásokat, miteszereket sem okozott (kb. egy hónapja használom). Nem veszik össze a fényvédőmmel sem, ami külön öröm. A Q10 az egyik legjobb antioxidáns, én nagy reményeket fűzök hozzá, de nyilván hosszútávon érezteti majd a hatását. Használjátok külsőleg-belsőleg!
Plusz pontot ér, hogy a forgalmazók profi magyar nyelvű leírást ragasztottak rá (mivel kombinálhatjuk a termékeket és mivel ne), és a dobozban található egy angol tájékoztató, amin háromféle, az adott terméket tartalmazó napi rutin ajánlást is találhatunk (de pl. a C-vitaminos dobozukban más ajánlás van, ami a C-vitaminra fókuszál).
Aki hidratálást vár tőle, az ne tegye, mert a Q10 nem arra szolgál, ez a termék jó antiaging kiegészítés lehet a már kialakult napi rutinba építve. Ráadásul nagyon baráti áron és könnyen elérhetően. Kicsit olyan érzésem volt, hogy ez a márka a The Ordinary drogériás másolata és milyen jó, ha épp kifogy valami, akkor nem kell napokat/heteket várni az utánpótlásra. Good luck, Revox :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

bettina.tarin

2020. augusztus 18.

Sajnos nagyon büdös, avas krém szagú lesz tőle a bőröm már egyből felkenés után (ez amúgy más krémeknél is előfordult már, mai napig sem értem miért), ami nagyon zavar, és lehetetlen lemosni, meg kell várnom amíg kb "lekopik" rólam, ezért pontozom le ennyire. Amúgy lehet hogy jó lenne de én ezek után nem akarom tovább erőltetni, úgyhogy felteszem eladásra, valaki szabadítson meg tőle! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

bolondaviki

2020. augusztus 15.

Én is tesztelésre kaptam, és megosztanám az első benyomásomat így két hét után. Nos a csomagolás nem rossz. A doboz szép, a leírás szuper, az üvegcse sem gagyi, mint ahogy ennyi pénzért lehet kapni általában, bár nálam a pipettánál ereszt. Az összetevők tulajdonképpen nem vészesek, legalább nincs benne parfüm, ez nagy plusz! Illata nincs, vagyis nem erős, ez korrekt. Állaga olajos, a pipettával könnyen adagolható a termék, és tényleg szépen beszívódik, ez kellemes meglepetés volt. A leírás alapján beépítettem a rutinomba, eddig nem használtam efféle, megelőző terméket. Gondolom nem azonnal fejti ki a hatását, így arról még nem tudok nyilatkozni (talán majd, ha elfogy az üveg). Viszont az biztos, hogy nem hidratál, nem tölt fel, erre ugyanúgy kell használnom a niacinamid+cink szérumomat a The Ordinary-től. Plusz nekem is kijött már több pattanásom, pedig mióta a jelenlegi rutinomat használom, nem szokott, csak a maszk alatti területen, szóval ha elfogy az üveg, inkább visszajövök véleményezni, mert egyelőre felemás az élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

fruzskai

2020. augusztus 14.

Tesztelésre kaptam én is a terméket és őszintén szólva én nem vagyok tőle elájulva. Az arcbőröm puhább lett(kicsit) körülbelül 1 hét használat után, viszont most kijött az államon egy pattanás, ami nem is tudom mikor történt meg utoljára, ezért úgy gondolom kapcsolat van a kettő között, emiatt nagy kedvem nincs is folytatni a használatát(de azért még próbálkozunk összebarátkozni). Az olajos állag nekem nem a kedvencem, nagyon folyik és a pipettából is csöpög, rendszeresen a pólómon landol az első cseppje, a második az asztalon, ami igazából pazarlás. Olajos érzetet nem hagy a bőrön, ami pozitívum. Összességében egyelőre meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate