Revuele

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ivci, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Szabályozza a bőr olajtermelését
  • A hidratált és puha bőrért
  • Könnyű, nem zsíros érzetű textúra

kiskacsa480

2021. május 12.

Esti rutinomba használom, a hidratáló után teszek pár cseppet és gyengéden bemaszírozom a bőrömbe. Nem tudom, hogy azon kívül, hogy selymesebb, egységesebb a bőröm, hosszútávon tud-e vagy segít-e valamit, de elfér a rutinomban így marad, aztán meglátjuk mit hoz a jövő... 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

tsolya

2021. április 27.

Az arcomra vettem meg, de aztán az első használat közben rájöttem, hogy erre a célra nem lesz az igazi. Az illata nekem semleges, de túl olajos a bőrömnek. Viszont azóta hajvégekre, illetve a testpolómhoz adok néhány cseppet, így biztpsan el tudom használni. A száraz lábaim nagyon hálásak, segít egy picit pluszban hidratálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

lujzi96

2021. március 1.

Már a harmadik üvegcsét vettem meg. Az elején pár cseppel többet használtam, mint kellett volna, de 15-20 perc után azért azt is beszívta a bőröm. Toner után, és hidratáló előtt szoktam használni, most már kb 4-5-6 kis cseppet ütögetek be az arcomba. Ez az első szérum féleség, amihez ennyire ragaszkodok. A hajvégekre egyértelműen jó hatással van, szinte kötelező kipróbálni a szálkásabb hajú lányoknak IS, és a kis pónim sörényére is kiváló hatással van! :))
A másik egyértelmű előnye (de ez igazából a márkának), hogy ELÉRHETŐ közegben van (dm).
Kedves MAGYAR gyártók, remélem olvassátok az értékeléseket. Annyira, de annyira sokan írják pozitívumként, hogy a elérhető országszerte üzletekben.... Úgy gondolom, hogy nagyon sokan vagyunk, akik szívesebben használnának MAGYAR márkáktól kozmetikumokat. Kérlek gondoljátok meg... please... Budapesten kívül is van ám élet.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

yoobeemh

2021. február 18.

Én arcra nagyon ritkán tettem ebből, szóval nem tudom, hogy okoz pattanásokat. (bár ez mindenki esetében változó)
Már egy ideje a polcon állt, ezért elkezdtem a hajvégeimre használni.
Bár hogy mire is tudnám hasznosítani, arra még most sem jöttem rá igazán, így 5 hónap után.

(még egy mínusz ennek, mert nekem a pipettája nem a legjobb, vagy csak maga az "olaj" túl híg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Már egy ideje a polcon állt, ezért elkezdtem a hajvégeimre használni.

tara95

2021. február 14.

Borzalmas, tömény szilikon az egész, teljesen eltömítette a pórusaimat, ellenben tökéletes a nyikorgó ajtókra :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

baranyfelhobodorito

2021. február 11.

Borzasztó.
A szaga is, a hatása is.
Szilikonnak kéne hívni, nem szkvalánnak.

Update: úgy látom, kimoderálódott a lényeg :((

-->
Egy uncia kakasürüléket (az ürülék egy kevésbé szalonképes szinonimáját használtam, @ jellel helyettesítve az 'a' betűt) is vehettem volna helyette akár, az nem kis sansszal hasonló hatást fejtett volna ki a bőrömön.

Romlik a színvonal, régebben nem kellett virágnyelvet használni, ha az ember odafigyelt arra, h a közepesen trágár (még nem irgalmatlanul ordenáré) szavakban egy-egy betűt aláhúzásjellel, vagy kukaccal, dollárjellel helyettesítsen :C

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Borzasztó.
A szaga is, a hatása is.
Szilikonnak kéne hívni, nem szkvalánnak.

Update: úgy látom, kimoderálódott a lényeg :((

-->

Alsace

2021. február 7.

Esti krémembe teszek 3-4 cseppet, még azt is soknak találom, szóval kipróbálom kevesebbel is. Nagyon folyékony, figyelni kell rá, mert nagyon csöpög. Este használom csak, nappalra nem kenném, elég nehezen szívódik fel, de reggelre olyan pihe-puha lesz az arcom, hogy már nem foglalkozom ezzel. Nem jött ki pattanás sem. Kipróbálni vettem, de megmarad a rutinomban, ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

andreaa96

2021. február 6.

Első körben borzalmas volt: aztán volt szerencsére annyi eszem, hogy tüzetesebben átolvassam az itteni véleményeket és rájöttem a problémára.
Tényleg nagyon szigorúan maximum két cseppet szoktam a hidratáló krémemmel együtt az arcomra tenni, így vált be. Első alkalommal sikerült vagy 7-8 cseppet: egyszerűbb lett volna sima zsírt vagy sütőolajat a fejemre kenni, annyira úszott az arcom ebben az olajban. :D
VIccet félretéve ár-érték arányban teljesen meg vagyok elégedve vele, az egy csillag levonás csak azért jár, mert a termékleírás ellenére is lassan szívódik fel, ami zsíros és pattanásodásra hajlamos bőrrel engem mindigis egyenesen rettegéssel tölt el, ha ilyet érzek. AZt még nem tudom, hogy újra fogom-e venni, bár a kiszerelése annyira nagy, hogy 2 csepp használattal biztosan nagyon sokáig ki fog tartani: jelenleg körülbelül három hete használom, valószínűleg még ugyanennyi időt adok neki, hogy valamilyen bőrproblémát okoz ez. Remélem, hogy nem, mert tényleg nagyon jó ára van és ha a bőröm továbbra is szeretni fogja, akkor meghagyom a rutinom részeként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Emilie

2021. január 14.

első körben köszönet esszter01- nek az ötletet két napja így használom és sokkal hidratáltabb a bőröm nem húzódott reggelre sem és napközben sem órákkal később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

esszter01

2021. január 10.

Eleinte "rosszul" használtam, mert tisztitás és szérumok után kentem fel, majd erre raktam a hidratálót. Nekem így nem vált be, majd végül megcseréltem a sorrendet, és a szérumok utáni hidratálóra tettem tényleg pár, 1-2-3 cseppet, ahogy sikerült, és így szuper! Nagyon-nagyon puhává teszi a bőrömet, nem zsírosít, hanem tényleg puhít. Nappalra is simán felkenem reggel a hidratálóra, nem lesz tőle fényes a fejem még órákkal később sem. Ez egy tuti recept, ha így használja bárki, szerintem megédesíti kicsit a napjait :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate