Revuele

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. június 22.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízmentes formula, tiszta retinolt tartalmazó megoldás az arc és nyak bőrének. Segít az öregedésgátlásban, részt vesz a kollagén termelésben és elősegíti a bőr egészségesebb megjelenését.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.