Revuele

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anada, Módosítva: 2021. november 5.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Mélyen hidratáló, rózsavízzel, Shea vajjal, avokádó és édes mandula olajjal dúsított szemkörnyékápoló folyadék a sötét szem alatti karikák megelőzésére. Segít csökkenteni a duzzadt hatást és az öregedés jeleinek megjelenését.
  • Lágy és gyorsan felszívódó formula.
  • Ez a szemkörnyékápoló folyadék mély hidratációt biztosít, segít megnyugtatni a bőrt, antioxidáns hatású és segít a finom vonalak és ráncok csökkentésében.

sildi

2022. január 21.

Tudom, hogy az örökletes karikáimmal nem tud semmilyen krém megbirkózni, de optikailag egy kicsit lehet rajta javítani, hogyha valamilyen fényes krémet használok alá, na meg én szeretek is szemkörnyékápolót használni. Ez eléggé bevált, szuper az állaga, könnyű, de mégis megadja azt a kellemes hidratált érzetet, szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

brigi50c

2021. december 30.

2021.11.26.
Inkább a fluidot vettem mint a tégelyeset, mert a NAGYON könnyed dolgokat szeretem az arcomon. Szemkörnyékápolónál végül is annyira nem szempont, mert főleg estére használom, ez viszont nyomtalanul be tud szívódni, még némi húzódást is eredményez, szóval nappal is lehet tolni smink alá. Nekem tetszik, amit csinál, de a lila árkokat nyilván nem tünteti el, és ezt semelyik kozmetikumtól nem lehet elvárni. Ha valóban akarnék kezdeni valamit a szememmel, inkább valami retinolosat használnék, ez így csak a jóleső skincare kategória, amit én abszolút nem bánok. Ahol tényleg komoly gond van, ott úgyis csak az orvoskozmetika vagy a plasztika segíthet, nem egy olajakat tartalmazó szemhidratáló.

2021.12.30
Sajnos nagyon praktikátlan a csomagolása. Bő egyharmadát használtam el a terméknek egy hónap alatt, de a pumpálós flakonból már most nem jön semmi. Nem tudom, hogy csak bekövesedett a csőbe, vagy nem tudja kiszívni, de kénytelen leszek kettéfűrészelni a flakont és átrakni egy tégelybe. Ebben csak az a szomorú, hogy következőnek nem a tégelyes Revox szemkrémet akarom megvenni, hanem a retinolosat, aminek ugyanilyen a kiszerelése. Ha eljutok oda, azt már az első kézhezvételtől tégelybe fogom tölteni, mert ez így szenvedés, hogy a csővel kell kikaparásznom a terméket a flakonból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

2021.11.26.

2021.12.30

jubileum

2021. november 11.

2021. november 6.
Ma hazajött, előljáróban csak az alap infókat írom le, mert új termék és lehet valakinek ez is segít. Először is ez nem folyadék, inkább gélkrém, még nagyobb mennyiségben is gyorsan felissza a bőröm, olajkeverék rózsavízzel, emulzió, van benne azért vitatott összetevő...ez nem az a krém ami nyugodtan felkenődhet a vízvonalra is, ott azért csíp (nyilván nem is erre van, de lehet valakinek számít.)

Az hogy sötét szem alatti karikákon segít, az pedig egy nyilvánvaló hazugság, a sötétség genetikus, azon a korrektor vagy egy mostanában divatbajövő BB glow kezelés esetleg segít, egy krém semmiképp, az öregedést a fényvédő előzi meg és a reitinol fordítja némileg vissza. Ez a krém a dehidratáltságban mazsolásodásban, húzódásban feszülésben, puder miatti kiszikkadásban tud segíteni, pontosabban mindezek ellen veheti fel a harcot, emiatt pedig kipihentebb küllemet eredményez, de önmagában semmi nincs benne ami olyan hű de antiage cucc lenne :D Ez egy hidratáló krém némi antioxidáns tartalommal, de utóbbira lehet jobb egy célzott szérum, szóval érdemes eszerint kezelni, és reális elvárásokkal megvenni. Emellett jól beszívódo, nem olajos fényes, zsíros, mégis tele jó kis olajokkal, nappalra is jól működő krémről van szó, ami 30 ml kétezer forintért...tehát szuperolcsón szemkörnyékápolóhoz képest nagy kiszerelés.

UPDATE
Nekem sajnos szemkörnyékre nem elég, annyiban szuperjó hogy tényleg nyomtalanul szívódik fel. Kézbevéve olyan mint a meleg serpenyőbe dobott vajdarab, olvad, és csúszkál. Emiatt jól szétkenhető, nappali krémnek kiváló, szemkörnyékre is és akár egész arcra (kiszerelés is lehetővé teszi). Azért még próbálgatom, de inkább az arcom többi részére ad elég hidratálást, és szemkörnyékre valami testesebb kell. De ha valaki kifejezetten száraz érzetű, matt finisű cuccot keres, annak jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

2021. november 6.

UPDATE

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.