Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bubucim, az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes.

b5bea

2016. július 13.

Finom illat és szuper hatás, azonnali és tartós felfrissülés. A Rexonában még nem csalódtam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

katenn64

2016. március 7.

Nagyon szeretem, isteni az illata. Valahogy mindig szeretek kipróbálni más dezodorokat is, mint a Rexona, de mindig visszatérek rájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

vivviii

2015. december 20.

Nagyon jó illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Nagyon jó illata van :)

anyujobbantudja

2015. október 20.

Mondanám, hogy van olyan jó mint a Rexona Sexy Deo Spray 'Fruity flowers' illatban - de sajnos nincs. Alapvetően nem rossz, tényleg nem keni a fekete ruhákat össze, de valahogy nem érzem az izzadásgátló hatást fullosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

auberginecat

2015. május 21.

kb az összes fújós rexonával barátok vagyunk, de ő az egyik legkedvesebb mind közül. egyrészt az illata miatt, másrészt azért, mert egyáltalán nem hagy foltot. engem megvett kilóra, sokszor visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

szabo.szandra1993

2014. július 29.

Nyáron a legnagyobb melegekben is jól tartja magát. Nem hagy fehér foltot a ruhán, és én egyáltalán nem érzem férfiasnak az illatát (amire többen is panaszkodtak). Ő az egyik nyári alapdarabom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

fille.tressee

2014. június 5.

Nem hagy foltot, sokáig hat, az illata is mennyei! Páromnak sajnos nem tetszik, mert szerinte kicsit pasis illat, de én imádom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

blanche-neige

2014. március 16.

Tökéletes dezodor :) Nyáron is lehet rá számítani és nem marad utána fullasztó illatfelhő, miután használtuk. (A kék-fehérrel ellentétben amitől köhögőrohamot kapok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

csilluu95

2014. február 5.

Már többen is mondták, hogy milyen jó illatom van, amikor ezzel voltam befújva. Nem ez a kedvenc Rexona spray-m, de ez is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Dinart

2014. január 8.

Tökéletes!
Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 8.

Tökéletes!
Újra fogom venni!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag