Rexona

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 10.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor citrus-friss illattal

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Juditka84

2017. május 1.

Nagyon jó szeretem az összes Rexona maximum protectiont. Én az illatát is szeretem az active shieldnek igazi kis citrusos illat. És egyáltalán nem izzadok tőle és büdös sem leszek 40 fokban sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

ViktoriaVrd

2017. április 15.

az illata tényleg egy az egyben wc fertőtlenítő, hirtelen azt hittem, hogy azt kentem magamra a nagy sietségben... a hatása vitathatatlan, az ára kicsit sok, de glamour napos féláras kuponnal megérte, nyárra.tökéletes lesz. engem nem szárít, pedig érzékeny hónaljam van. egy fél éve a Dove maximum protection-jét használtam, a hatása annak is van ilyen jó, és legalább nem wc szagú. oké, tényleg elillan hamar, de már rosszul vagyok reggel, mikor fel kell kennem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Redlips

2017. február 4.

A hatása 5 csillag, az illata jóindulattal 2 csillag. Legközelebb egy másik illatban veszem még, és akkor barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

lhekszi

2016. december 27.

Regota ezeket a Rexonakat hasznalom, mindig csak az illatokat valtogatom. Legutobb erre esett a valasztasom, de kar volt. Budos es tenyleg kozteri WC-budos illata van es nem a jobbik fajtabol. Halistennek felkenes utan par percig erzodik csak,de nagyon elvette tole a kedvem. Jelenleg ez az egy van itthon de amint veszek masikat megy a kukaba..Borzalmas ez a szag, pedig a tobbi illattal nem volt semmi problemam. Hatasa ugyanolyan, mint a tobbi ilyen Rexona deoe. Nekem boven elegendo is, nem vagyok brutal izzados.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

KuliKali

2016. december 11.

Igeen!!! Teljesen egyet kell hogy értsek az előttem szólóval,nekem is az volt az első gondolatom,hogy olyan a szaga mint a nyilvános wck fertőtlenítés után. Ez az egy bajom van a Rexona krémdeokkal,a szaguk. Ez előtt a zöld motion sense-t használtam,ajánlásra,mert egy erősebb dezodort kerestem. A hatása annak is,mint ennek,tökéletes,tulajdonképp másfél napig tartana,ha nem fürödnék közebn:) Csak a szaguk. A zöld ilyen nagyon erős szegfűszeg illatú volt,ez meg amit leírtam,pedig direkt egy elviselhetőbb illatút akartam újravenni a zöld helyett. Következőnek kipróbálom a rózsaszínt,álltalában nekem a rózsaszín csomagolású dezodorok illata válik be legjobban. 3csillagot kell adjak rá,csak az illata miatt nem kap 5-öt ő s,meg azért mert kenődik és mindent összefog és hamar elfogy és drága és szomorúvá tesz,de csak ez haznál és :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

wkataw

2016. november 10.

használ használ,de... nyáron tiszta fehér lesz a hónom alja, ami mit ne mondjak nem mutat valami jól.... úgyhogy nálam csak 2 csillag :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

2016. november 10.

Valóban nagyon büdös, de elég hamar elillan a szaga meg úgyis fújok parfümöt, szóval ezen nagyvonalúan túllépek mert nagyon jó a hatása. Egész napra szárazon és izzadtságszag-mentesen tart, emellett nem szárítja vagy irritálja a hónaljamat. Nálam 5 pontot ér, mert a hatása közelít a Vichy zöld kupakos golyós dezodorának hatásához, csak az többe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

dixie20

2016. augusztus 22.

Az illata olyan mint egy köztéri WC-é.... de komolyan.
Hatása számomra felülmúlhatatlan!! 45 fokban nyilván es sem nyúlt 100%-os védelmet, de sokkal jobb, mint bármelyik másik.
Testszagot is segít megelőzni. Számomra mindenképp újravevős, csak az illatával kell megbékélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Az illata olyan mint egy köztéri WC-é.... de komolyan.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.