Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

malvinka

2015. május 4.

Elöszőr ezt a fajtát vettem meg, azt hiszem elmondok azzal mindent hogy 3 szor vettem újra. Tudni kell rólam hogy nagyon izzadós vagyok és mielőtt rá találtam erre a dezodora már kezdett nagyon kellemetlenül szagosódni. :( gondoltam kipróbálom hátha...... nagyszerű, nincs izzadság folt ha akad is nem látványos..nincs kellemetlen szag. Az illata nekem tetszett de úgy döntöttem hogy kipróbálok más illatott is ebben a termék családban. Meg kell várni míg meg szárad és kevés is elég belőle...nem kell 5-6szor át kenned magad.. :) bátran ajánlom azoknak akik szintén kellemetlenül érzi magát a foltoktól és a szagoktól... ja és stressz helyzetekben kiválóan teljesít. Az árát meg éri annak akinek használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Majestic

2015. április 23.

Még keresem az olcsóbb és hatásosabb verzióját, valószínűleg itt lesz az ideje egy gyógyszertárival kísérletezni. Nem egy csodaszer, de jobb mint amiket eddig próbáltam drogériában. Nagyon gyorsan fogy, hiába a 45ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

katus92

2015. április 21.

Nem rossz ez a termék, de meg sem közelíti a gyógyszertári izzadásgátlókat, drogériás viszonylatban mégis ez a legjobb amit eddig próbáltam. Nekem nem hagy fehér foltokat, viszont vigyázni kell felkenés után, mert nehezen szárad. Nem szünteti meg teljesen az izzadást, de legalább nem leszek izzadság szagú. Az illata kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

OAdrienn

2015. április 13.

Teljesen bevált, teszi a dolgát, de a fekete ruhán sajnos meglátszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Teljesen bevált, teszi a dolgát, de a fekete ruhán sajnos meglátszik.

Nera

2015. április 8.

Elég izzadós voltam, de mióta használom, azóta nem igazán izzadok. Általában hétvégén nem használom, hogy pihenhessen a bőröm, de akkor is kevésbé veszem észre, hogy izzadnék. Ennek kedvelem legkevésbé az illatát, de tökéletesen teljesít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

kabocika

2015. április 8.

Vichy anti stress dezodorral felváltva használva majdnem tökéletes (csak egészségtelen..:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

albertinablogg

2015. április 3.

Én hónaljban eléggé izzadós vagyok, és szerencsémre megtaláltam a pink változatát ennek a dezodornak, ami tökéletesen bevált. Nincs ciki izzadás és pisztolytáska. Ez számomra a megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Lisien

2015. március 13.

A lila társa nekem jobban bevált. Azzal egy cseppet sem izzadok, ami erről sajnos nem mondható el. Ezt, ha nem frissítem a nap közepén, akkor megjelenik a kínos izzadságfolt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Fenolia

2015. január 21.

Szerintem nagyon jó, én alkalmanként használom, mikor úgy gondolom, hogy erősebb védelem kell és szinte nem is izzadok. Hozzáteszem, nem vagyok túl izzadós, de a natúrabb dezodoraim, keményebb napokon nem az igaziak. Sajnos gyorsan fogy és kicsit erőteljes az illata, de ennél erősebbet én még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

esztispcz

2015. január 15.

Karácsony óta használom, és azóta nem éreztem izzadtság szagot! :D Van amikor elfelejtem este felkenni, és így se izzadok meg (pedig sokszor volt előtte, hogy reggel úgy keltem). Akkor reggel bekenem és még este is érzem picit az illatát, ami szerintem nem olyan erős illat, csak akkor erős, amikor felkenem, de amúgy napközben nem érzem. Még nem fogyott el, úgyhogy nem tudom meddig tart ki. :) Így télen tökéletesen bevált nekem, majd meglátjuk 30 °C-ban milyen lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.