Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

macsek0728

2013. június 24.

Tény, hogy az egyik legjobb izzadásgátló dezodor! Nem hiába van a használati útmutató! Este zuhanyzás után használom és amíg alszom akkor fejti ki a hatását! Az is tény, hogy elég erős, friss illata van, de ez már másnap nem annyira érződik, csupán kellemes friss illatot érzek ha öltözködöm. Reggeli zuhany után is próbáltam, de nem jó ellenkezni az útmutatóval. Egyértelműen befogja a ruhát és fehér foltokat hagy! Csak este használatos! Nekem bevált, semmi izzadság folt, semmi kellemetlen érzet! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.

zalla

2013. június 14.

Nagyon pozitív a véleményem a termékről. Az illata kicsit erős, és várni kell az öltözéssel a használat után, de szerintem ennyi belefér. Tényleg több mint 24 óráig tart, amit én még nem tapasztaltam egyik dezodornál sem. Kicsit gyorsan fogy, de én nem is használom minden nap, csak akkor ha tudom, hogy extra megterhelésnek leszek kitéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

sternesamu.szilvia

2013. június 10.

A legjobb deo amit valaha használtam!!! Az illata nagyon jó friss a hatása egész nap kitart,és napközben is érződik. Már a 2-dik flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 10.

veronika.picilany

2013. május 26.

Összességében pozitív a véleményem. Az illata nekem nem túl erős, és kifejezetten hatásos is. Tény, hogy összekeni a ruhát, ha nem figyelek, de ha várok pár percet a felvitele után, és csak azután öltözök, akkor már oké. :) Pénteken volt a bátyám esküvője, és majdnem egész éjjel bírta... még az elején izzadtam meg egy picit, de a ruhám nem maradtam foltos, és csak a deo enyhe illatát lehetett csak érezni hajnalban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

d.krisztina

2013. május 21.

Május 13.
Aznap amikor megvettem,este kentem zuhany után. Reggel kissé késésben voltam,se zuhany,se deo (fő a bizalom! :)) csak némi cicamosdás és elmentem dolgozni. Odafelé (hegyre fel gyors gyaloglásban) egy kis nedvesség volt,de nem látszott,inkább csak nyirkosság és hamar elmúlt. Napközben se folt,se csík,...se szag. :) Minden rendben volt,bár addigra a deo illata elpárolgott de a ruha öblítőjét éreztem csak. Úgy látom,hogy az a bombabiztos,hogy este is kenés meg reggel is. Ha nagyon stresszes a nap,akkor ez tuti módszer. Ha csak átlagos a nap,akkor elég este és akkor a ruhán sem látszik. Én nem kenek sokat de nem látok komoly foltokat,csak várni kell az öltözködéssel pár percet. Az illata nem nyűgöz le,de szerencsére nekem nem is érezhető túl sokáig,főleg nem leng körülöttem,úgyhogy okés. Majd update-lek kicsivel később,hátha lesz még új tapasztalat de eddig 5 csillag!
Május 21.
Hát,kissé csalódott vagyok. Minél tovább használom,annál kevésbé hatékony! :( Szagok továbbra sincsenek de kezdenek visszajönni a nedves foltok a ruhák hónaljára. Egyre gyakrabban és egyre nagyobbak. Talán megszokta a bőröm... vagy fogalmam sincs miért. Vannak másnak is hasonló tapasztalatai? Még mindig egészen jó,legalább a szagokra de már korántsem csodaszer. Egyelőre -1 csillag. Remélem ennél lejjebb nem kell mennem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Május 13.
Május 21.

brizsitke

2013. május 21.

Bevittetek a csőbe lányok, mert a sok pozitív vélemény hatására úgy döntöttem nyáron nem lesznek foltosak a pólóim, és úgy néz ki íme itt a megoldás:)
Használtam estére is, de úgy furcsálltam én is a nagyon karakán illatát, no meg este nem baj ha pihen a hónaljam, szóval áttértem a reggeli kenekedésre, eddig az egyetlen hátránya, a sokat kenek lassan szárad és fehér (lemosható!) deo csíkot hagy felvételkor a ruhán.
De az izzadás az tényleg szinte nuku, most nincs nagy meleg így nem nagy kunszt, majd meglessük nyáron az aszfalthoz ragasztó 40 fokban hogy muzsikál. Addig 5 csillag. Két dologtól tartok, az egyik, hogy vajon hagy-e sárga foltot a szép fehér pamutpólóimon, illetve, hogy vajon ez mennyire káros...
U.i.: Azért ezt a verziót vettem meg, mert erre emlékeztem, hogy sok jó vélemény volt, és végülis nem bántam meg, mert sztem nem vészes az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

cattus

2013. május 20.

Kezdem azt hinni,hogy velem van valami probléma 4 napja használom az Everyday Fresh változatot és annyit sem ér mint az előző rexonáim :(( Első napon hatalmas foltom volt tőle a szürke pólómon azt hiszem csak itthoni használatra lesz alkalmas!
Sajnálom,hogy Cotton dry stiftet már nem lehet kapni az volt a kedvencem és bírta is a strapát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

calendula88

2013. május 18.

Egyszerűen imádom. Tökéletes! Este használom, másnap semmi izzadás. Na jó, 2 napja egy 3 órás túra után éppen hogy egy picit nedves volt a hónom alja(de semmi szag) ami nálam nagy szó,mert elég egy kis meleg és egy cirka 20 perces bolti bevásárlás alatt is eláznak a pólóim hónaljtájt.:) Sokáig barátok leszünk úgy vélem.;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

svivko

2013. május 15.

Piszkálta a fantáziám, és mivel belerakták egy szép kartondobozba, meg 2x annyiért árulják, mint az átlagdeót drogéria viszonylatban, gondoltam ez lesz a csoda amely friss, nyáron is illatos hónaljt fog biztosítani.
A csomagolása túlzás, ( a dobozt hagyjuk is - de mi a francnak egy dezodorhoz?! -) fele ekkora műanyagban is elférne ez a gyurmarúd nagyságú deo, de így legalább kényelmesen lehet felvinni, és azt hihetjük a mennyiség arányos az árával.
Illata kellemes, ahogy ígéri, tisztaság illatú. Könnyed, nem hivalkodó, parfüm illatába nem matat bele.
A dobozáról idézek:
A legjobb hatás érdekében használd a hónaljon lefekvés előtt. A trisolid formula így kialakíthatja a maximális izzadás elleni védelmét, míg alszol. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. Reggel is használható.
Ez kihívás, mivel az elkövetkező napokban úgysem lesz vizsgám, így tesztelni fogom őMaximum Protectionságát, esti kenegetéssel. :) Szkeptikus vagyok - ha eddig nem derült volna ki -, egy deót mindenképp magammal fogok vinni, aztán meglátjuk hogy muzsikál.
Első nap:
Minimum egy percig tekergettem, mire kibújt a deo rúd a csomagolásból, a végére egész perveznek éreztem magam, hogy tekergetem ezt az eszközt, aminek láthatóan semmi kedve megmoccanni, és bámulok az apró lukakba, hogy mikor bukkan elő a krém.... Amúgy nagyon könnyen lehet elkenni, és úgy éreztem, hogy a bőröm azon nyomban be is szippantotta (kb 1mm vastag részt tekertem ki hóncinként) , nem voltam benne biztos, hogy elég lesz, de hát ugye kemény tesztelésben vagyok. :) Előző este kentem, kellemes illatát picit átvette az ágyneműm, nem zavart. Apró csipkelődést éreztem a felkenés után félórával. De lehet ezt lehet csak beképzeltem - hozzáteszem egész eddig hónapokig alumentest használtam. Ezenkívül irritációt nem tapasztaltam.
Reggel kicsit pucérnak éreztem magam, hogy nem kentem, fufuztam semmit, az illatát még lehetett lágyan érezni, gondoltam nem lesz itt baj. Nem sok minden zargatta a bioritmusomat, nagyjából izzadás nélkül telt a nap, míg kiderült hogy el kell rohannom a bankba déli napsütésben. Indulás előtt megtorpantam az ajtóban, hogyhát mégsem mehetek oda büdin - rohanás, busz, rohanás-, ezért fújtam a Balea med-es alumentes sprayből, gondoltam az nem nagy cheat, pici illat, és egy pici biztonságérzet nekem. Hazaérve alaposan szimatoltam magam, de egy csepp kellemetlen szagot nem éreztem, különösebb nedveséget sem éreztem, minimális volt.
Majd a délutáni bevetés a főzőcske, bakonyi gombás nokedlivel - amit szeretek kézzel átpasszírozni a szaggatón -, izzadtam rendesen, izomláz is fenyeget ha holnap felkelek, de a lényeg: egy aprócska szagpára sem hagyta el a hónaljamat. És ezt mind egy előző esti (első!) kenéssel. No.. Kezdem elhinni, és ha belegondoltok napi egy kenéssel megéri a drogériás viszonylatban számított árát, főleg, ha semmi mást nem kell mellette használni.
Második nap: Ma a gonoszpólómat viseltem. Biztos nektek is akad a szekrény mélyén, rég elfelejtve. No, nekem is akad ilyen darab, amit ha elveszek, bármiféle dezodor nem segített eddig, hogy ne legyek büdi. Egyszerűen gonosz az anyaga. És sajnos ma egy órás kutyaséta során tapasztaltam meg, hogyan vérzik el ez a deo a gonoszpólóm mágikus erejétől. –bandita kommentjeután ezt nem veszem figyelembe az értékelésnél /görénymolákulák halál!/
Tusoltam, nem kentem, hátha kijavítja hibáját egy sima pamut felsővel. :)
Így is lett.

Harmadik nap; megfigyelés vége:
Utólag sajnos észrevettem a morzsolódást, tusolás után felkentem, és hajszárítottam, és bizony komoly gumók gyűltek össze a hónom alatt. Szag semmi. Lehet kisebb mennyiséggel ez kiküszöbölhető...
A GP-s kilengésen kívül nem tapasztaltam kellemetlenségeket úgy, hogy este kentem, akkor is, ha tusoltam napközben. Megéri a pénzét, és az öt csillagot! :)
BTW, Dm-ben 25%-os dezodor & parfüm akció van (szerintem még egy jó darabig) így kb 1000 Ft-ért lehet a miénk - május 22-ig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

A dobozáról idézek:
Első nap:
Tusoltam, nem kentem, hátha kijavítja hibáját egy sima pamut felsővel. :)
Így is lett.

Harmadik nap; megfigyelés vége:

narancsdzsem

2013. május 14.

Megnyugodtam, még egy probléma letudva: a dezodor! Kész passz, ennyi volt; működik, hiperszuper, köszönjük!
Érdekes, mert nem viszket tőle a bőröm, mint ahogy az ecsetelőtől szokott.
Drágábbnak drágább, de a régimből hányszor újra kellett kenni/fújni... és mellette mégsem volt ugyanez a hatás. Ami, azért elég fontos, főleg aki nagyon tud izzadni.
Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Érdekes, mert nem viszket tőle a bőröm, mint ahogy az ecsetelőtől szokott.
Csillagos ötös!

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.