Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Lina14

2013. július 5.

Elég izzadós vagyok, de úgy érzem végre találtam valamit, amivel hatékonyan tehetek ellene :D
Reggel fürdés után lekenem vele a hónaljam(tényleg nem kell belőle sok, egy vékony rétegben is bőven elég), hagyom megszáradni(3-5 perc) mehet rá egy dezodor, és egészen késő estig jó vagyok :) igazából még van kis folt a pólómon, mert ez csak a szagokat semlegesíti, de egyik nap elfelejtettem dezodort vinni edzésre, és még így sem kellett :) nekem nagyon megérte :3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

kulievy

2013. június 30.

Csodaszernek semmiféle képpen nem titulálnám. Sőt ..... az ára a többi számomra megfelelő izzadásgátlóhoz képest majd hogy nem a duplája. Én 1380 Ft körüli áron vettem a tescoban. A fekete felsőből majdhogynem kimoshatatlan. Talán a 3. mosásra tűnt el a nyoma teljesen. A fundációjában sem teljesített tökéletesen. Nem vagyok túl izzadós fajta, de 2-3 óra elmúltával már nyoma sem volt illatnak és krémnek csak a felsőmön láttam annak bizonyítékát, hogy biztos hogy bekentem magam. Összességében a véleményem az hogy nem veszek ilyet többet pedig minden alkalommal amikor elfogy egy izzadásgátló új gyártóra cserélek , mert a bőröm hozzászokik és immúnissá válik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 30.

petrevici

2013. június 30.

Izzadékony vagyok, hatékony megoldást kerestem már régóta.4 napja tesztelem, eddig jól teljesít...elégedett vagyok nagyon.Kellemes illata van, és tényleg friss, száraz maradok estig.Futok is 3-4 km egyhuzamban, akkor is állta a sarat.Ez kérem jó. 2013.04.26.

bandita!Sajnos nem tudok érdemben segíteni, mert nem vagyok érzékeny bőrű.Van már más márkának is ilyen terméke.Talán dove? az sem lenne jó neked?

Update: A mai napon elhatároztam, hogy uppolok.Még mindig az első dobozt használom, mindennapos kenés mellett még mindig van benne-reggel használom.Az illata lehetne jobb, de mióta megvan nem használok mást, igazából miután felkentem nem is érzem, viszont ! azóta soha nem volt foltos a ruhám...és nem is kell izguljak miatta.Már meg is vettem a következő stiftet :))) Marad az 5, sőt még ötöt adnék hozzá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 30.

ribizli1122

2013. június 29.

Felváltva használom ezt és a Dove ugyanilyen termékét, különbséget csak az illatosításukban és a 200 Ft-os eltérésben látok. Kézzel viszem fel a műanyag fej hónalji dörzsölgetése helyett, így jobban eloszlatható és bedolgozható a krém, nem kerül túl sok a hónaljra és nem jelennek meg fehér csíkok, bolyhok. Viszont pont emiatt vettem észre, hogy a kézről is nagyon nehéz bármivel is lemosni (az oldóanyagát még mindig nem találtam meg, inkább száraz törlővel szedem le a kézről, valószínű, hogy nem kevés szilikon és egyéb nem vízoldékony anyag van benne). Amit a hónalj nem szív be, azt hasonlóképpen nehéz lemosni a hónaljról is, ami egy idő után zavaró. Épp emiatt érdemes az ilyen erős krémdezodorok mellett 1-2 hetente a hónalji részt leradírozni, akármilyen furán is hangzik nagyon jó érzés a hónaljnak, utána be is lehet kicsit krémezni vmi könnyű hidratálóval és 1-2 napot pihentetni ettől a krémdeotól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 29.

macsek0728

2013. június 24.

Tény, hogy az egyik legjobb izzadásgátló dezodor! Nem hiába van a használati útmutató! Este zuhanyzás után használom és amíg alszom akkor fejti ki a hatását! Az is tény, hogy elég erős, friss illata van, de ez már másnap nem annyira érződik, csupán kellemes friss illatot érzek ha öltözködöm. Reggeli zuhany után is próbáltam, de nem jó ellenkezni az útmutatóval. Egyértelműen befogja a ruhát és fehér foltokat hagy! Csak este használatos! Nekem bevált, semmi izzadság folt, semmi kellemetlen érzet! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.

zalla

2013. június 14.

Nagyon pozitív a véleményem a termékről. Az illata kicsit erős, és várni kell az öltözéssel a használat után, de szerintem ennyi belefér. Tényleg több mint 24 óráig tart, amit én még nem tapasztaltam egyik dezodornál sem. Kicsit gyorsan fogy, de én nem is használom minden nap, csak akkor ha tudom, hogy extra megterhelésnek leszek kitéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

sternesamu.szilvia

2013. június 10.

A legjobb deo amit valaha használtam!!! Az illata nagyon jó friss a hatása egész nap kitart,és napközben is érződik. Már a 2-dik flakonnal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 10.

veronika.picilany

2013. május 26.

Összességében pozitív a véleményem. Az illata nekem nem túl erős, és kifejezetten hatásos is. Tény, hogy összekeni a ruhát, ha nem figyelek, de ha várok pár percet a felvitele után, és csak azután öltözök, akkor már oké. :) Pénteken volt a bátyám esküvője, és majdnem egész éjjel bírta... még az elején izzadtam meg egy picit, de a ruhám nem maradtam foltos, és csak a deo enyhe illatát lehetett csak érezni hajnalban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

d.krisztina

2013. május 21.

Május 13.
Aznap amikor megvettem,este kentem zuhany után. Reggel kissé késésben voltam,se zuhany,se deo (fő a bizalom! :)) csak némi cicamosdás és elmentem dolgozni. Odafelé (hegyre fel gyors gyaloglásban) egy kis nedvesség volt,de nem látszott,inkább csak nyirkosság és hamar elmúlt. Napközben se folt,se csík,...se szag. :) Minden rendben volt,bár addigra a deo illata elpárolgott de a ruha öblítőjét éreztem csak. Úgy látom,hogy az a bombabiztos,hogy este is kenés meg reggel is. Ha nagyon stresszes a nap,akkor ez tuti módszer. Ha csak átlagos a nap,akkor elég este és akkor a ruhán sem látszik. Én nem kenek sokat de nem látok komoly foltokat,csak várni kell az öltözködéssel pár percet. Az illata nem nyűgöz le,de szerencsére nekem nem is érezhető túl sokáig,főleg nem leng körülöttem,úgyhogy okés. Majd update-lek kicsivel később,hátha lesz még új tapasztalat de eddig 5 csillag!
Május 21.
Hát,kissé csalódott vagyok. Minél tovább használom,annál kevésbé hatékony! :( Szagok továbbra sincsenek de kezdenek visszajönni a nedves foltok a ruhák hónaljára. Egyre gyakrabban és egyre nagyobbak. Talán megszokta a bőröm... vagy fogalmam sincs miért. Vannak másnak is hasonló tapasztalatai? Még mindig egészen jó,legalább a szagokra de már korántsem csodaszer. Egyelőre -1 csillag. Remélem ennél lejjebb nem kell mennem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Május 13.
Május 21.

brizsitke

2013. május 21.

Bevittetek a csőbe lányok, mert a sok pozitív vélemény hatására úgy döntöttem nyáron nem lesznek foltosak a pólóim, és úgy néz ki íme itt a megoldás:)
Használtam estére is, de úgy furcsálltam én is a nagyon karakán illatát, no meg este nem baj ha pihen a hónaljam, szóval áttértem a reggeli kenekedésre, eddig az egyetlen hátránya, a sokat kenek lassan szárad és fehér (lemosható!) deo csíkot hagy felvételkor a ruhán.
De az izzadás az tényleg szinte nuku, most nincs nagy meleg így nem nagy kunszt, majd meglessük nyáron az aszfalthoz ragasztó 40 fokban hogy muzsikál. Addig 5 csillag. Két dologtól tartok, az egyik, hogy vajon hagy-e sárga foltot a szép fehér pamutpólóimon, illetve, hogy vajon ez mennyire káros...
U.i.: Azért ezt a verziót vettem meg, mert erre emlékeztem, hogy sok jó vélemény volt, és végülis nem bántam meg, mert sztem nem vészes az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.