Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

cattus

2013. május 20.

Kezdem azt hinni,hogy velem van valami probléma 4 napja használom az Everyday Fresh változatot és annyit sem ér mint az előző rexonáim :(( Első napon hatalmas foltom volt tőle a szürke pólómon azt hiszem csak itthoni használatra lesz alkalmas!
Sajnálom,hogy Cotton dry stiftet már nem lehet kapni az volt a kedvencem és bírta is a strapát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

calendula88

2013. május 18.

Egyszerűen imádom. Tökéletes! Este használom, másnap semmi izzadás. Na jó, 2 napja egy 3 órás túra után éppen hogy egy picit nedves volt a hónom alja(de semmi szag) ami nálam nagy szó,mert elég egy kis meleg és egy cirka 20 perces bolti bevásárlás alatt is eláznak a pólóim hónaljtájt.:) Sokáig barátok leszünk úgy vélem.;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

svivko

2013. május 15.

Piszkálta a fantáziám, és mivel belerakták egy szép kartondobozba, meg 2x annyiért árulják, mint az átlagdeót drogéria viszonylatban, gondoltam ez lesz a csoda amely friss, nyáron is illatos hónaljt fog biztosítani.
A csomagolása túlzás, ( a dobozt hagyjuk is - de mi a francnak egy dezodorhoz?! -) fele ekkora műanyagban is elférne ez a gyurmarúd nagyságú deo, de így legalább kényelmesen lehet felvinni, és azt hihetjük a mennyiség arányos az árával.
Illata kellemes, ahogy ígéri, tisztaság illatú. Könnyed, nem hivalkodó, parfüm illatába nem matat bele.
A dobozáról idézek:
A legjobb hatás érdekében használd a hónaljon lefekvés előtt. A trisolid formula így kialakíthatja a maximális izzadás elleni védelmét, míg alszol. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. Reggel is használható.
Ez kihívás, mivel az elkövetkező napokban úgysem lesz vizsgám, így tesztelni fogom őMaximum Protectionságát, esti kenegetéssel. :) Szkeptikus vagyok - ha eddig nem derült volna ki -, egy deót mindenképp magammal fogok vinni, aztán meglátjuk hogy muzsikál.
Első nap:
Minimum egy percig tekergettem, mire kibújt a deo rúd a csomagolásból, a végére egész perveznek éreztem magam, hogy tekergetem ezt az eszközt, aminek láthatóan semmi kedve megmoccanni, és bámulok az apró lukakba, hogy mikor bukkan elő a krém.... Amúgy nagyon könnyen lehet elkenni, és úgy éreztem, hogy a bőröm azon nyomban be is szippantotta (kb 1mm vastag részt tekertem ki hóncinként) , nem voltam benne biztos, hogy elég lesz, de hát ugye kemény tesztelésben vagyok. :) Előző este kentem, kellemes illatát picit átvette az ágyneműm, nem zavart. Apró csipkelődést éreztem a felkenés után félórával. De lehet ezt lehet csak beképzeltem - hozzáteszem egész eddig hónapokig alumentest használtam. Ezenkívül irritációt nem tapasztaltam.
Reggel kicsit pucérnak éreztem magam, hogy nem kentem, fufuztam semmit, az illatát még lehetett lágyan érezni, gondoltam nem lesz itt baj. Nem sok minden zargatta a bioritmusomat, nagyjából izzadás nélkül telt a nap, míg kiderült hogy el kell rohannom a bankba déli napsütésben. Indulás előtt megtorpantam az ajtóban, hogyhát mégsem mehetek oda büdin - rohanás, busz, rohanás-, ezért fújtam a Balea med-es alumentes sprayből, gondoltam az nem nagy cheat, pici illat, és egy pici biztonságérzet nekem. Hazaérve alaposan szimatoltam magam, de egy csepp kellemetlen szagot nem éreztem, különösebb nedveséget sem éreztem, minimális volt.
Majd a délutáni bevetés a főzőcske, bakonyi gombás nokedlivel - amit szeretek kézzel átpasszírozni a szaggatón -, izzadtam rendesen, izomláz is fenyeget ha holnap felkelek, de a lényeg: egy aprócska szagpára sem hagyta el a hónaljamat. És ezt mind egy előző esti (első!) kenéssel. No.. Kezdem elhinni, és ha belegondoltok napi egy kenéssel megéri a drogériás viszonylatban számított árát, főleg, ha semmi mást nem kell mellette használni.
Második nap: Ma a gonoszpólómat viseltem. Biztos nektek is akad a szekrény mélyén, rég elfelejtve. No, nekem is akad ilyen darab, amit ha elveszek, bármiféle dezodor nem segített eddig, hogy ne legyek büdi. Egyszerűen gonosz az anyaga. És sajnos ma egy órás kutyaséta során tapasztaltam meg, hogyan vérzik el ez a deo a gonoszpólóm mágikus erejétől. –bandita kommentjeután ezt nem veszem figyelembe az értékelésnél /görénymolákulák halál!/
Tusoltam, nem kentem, hátha kijavítja hibáját egy sima pamut felsővel. :)
Így is lett.

Harmadik nap; megfigyelés vége:
Utólag sajnos észrevettem a morzsolódást, tusolás után felkentem, és hajszárítottam, és bizony komoly gumók gyűltek össze a hónom alatt. Szag semmi. Lehet kisebb mennyiséggel ez kiküszöbölhető...
A GP-s kilengésen kívül nem tapasztaltam kellemetlenségeket úgy, hogy este kentem, akkor is, ha tusoltam napközben. Megéri a pénzét, és az öt csillagot! :)
BTW, Dm-ben 25%-os dezodor & parfüm akció van (szerintem még egy jó darabig) így kb 1000 Ft-ért lehet a miénk - május 22-ig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

A dobozáról idézek:
Első nap:
Tusoltam, nem kentem, hátha kijavítja hibáját egy sima pamut felsővel. :)
Így is lett.

Harmadik nap; megfigyelés vége:

narancsdzsem

2013. május 14.

Megnyugodtam, még egy probléma letudva: a dezodor! Kész passz, ennyi volt; működik, hiperszuper, köszönjük!
Érdekes, mert nem viszket tőle a bőröm, mint ahogy az ecsetelőtől szokott.
Drágábbnak drágább, de a régimből hányszor újra kellett kenni/fújni... és mellette mégsem volt ugyanez a hatás. Ami, azért elég fontos, főleg aki nagyon tud izzadni.
Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Érdekes, mert nem viszket tőle a bőröm, mint ahogy az ecsetelőtől szokott.
Csillagos ötös!

aduka88

2013. május 11.

Már többször szemeztem vele a drogériában,de egy picit több az ára,mint amennyit szívesen adnék egy dezodorért, viszont így,hogy volt rá kedvezmény gondoltam meg próbálkozok vele. Munkába csak is kizárólag ingben dolgozom,amin viszont elég kellemetlen az izzadság folt, 3 napja használom, abból egy nap nem volt klíma a munkahelyemen, a nagy melegben is abszolút helyt állt,sehol egy izzadságfolt,kellemetlen szag. Teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

fenvik

2013. április 25.

Egyenlőre nekem is jó tapasztalataim vannak! Egyáltalán nincs szagom a nap végére, még a megszokott "állott" szag sem. Illatát végig lehet érezni! Egyébként aluminium mentes deót használok, de úgy éreztem nyárra kell valami erősebb.

Rossmannban van mellette egy kis füzetke amin a termékről írnak, ez eddig nem is érdekes, de 25% plusz KEDVEZMÉNYes kupon van rajta!!! Nálunk a deo mellett közvetlenül és a kassza melletti asztalkán is van ilyen szórólap. Megéri megkeresni, mert még is csak 25% kedvezmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

graszi

2013. február 26.

Nekem sajnos nem jött be,a fehér felsőimet sárgára befogta és az ígért 48 órás védelem sem állta meg a helyét,főleg nem 6€-os áron!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

sndr_

2013. február 4.

volt már ilyenem, nagyon jó.. csak külföldről kaptam, budapesten hol lehet kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.