Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Enc

2018. január 20.

Nagyon jó termék, megéri az árát. Általában zuhany után használtam esténként és volt, hogy másnap este zuhany előtt még éreztem magamon az illatát. Nyárra, hőségbe, sportoláshoz csak ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Tekla96

2018. január 13.

Használat elején nagyon tetszett, teljesen izzadásgátló, legmelegebb napokon is tökéletes, semmi testszag. Aztán egy idő után észrevettem zuhanyzás közben, hogy egy furcsa bevonatot képez a hónaljam bőrére, amit el nem tudok képzelni, hogy egészséges, továbbá csak többszöri szappanozással lehet eltávolítani. Ahogy erre elkezdtem figyelni, már nem tudtam nem észrevenni. Nekem túl "agresszív", így inkább visszaváltottam a nem 100%osan tökéletes, de még jól bevált fújos rexonára és dovera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Leander

2017. december 20.

Megbízható dezodor ami bírja a gyűrődést nyáron is. Télen nincs szükségem ekkora védelemre, így igyekszem kíméletesebb, esetleg alumínium mentes termékeket használni, de ha tényleg meleg van/várhatóan sokat rohangálok, akkor ez egy megbízható alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Axelandra

2017. december 13.

Tényleg nagyon jól működik, csak nem mindegy milyen áron :D Egyfelől nem túl pénztárcabarát és nagyon hamar elfogyott.. de a nagyobb gondom nekem is a rengeteg kis morzsa "kukac".. az elején nem is keletkezett annyi, de kb a felén jártam amikor minden használat vége az lett, hogy pergett a ruhámra...össze vissza kentem vele mindent hiába vártam a száradással...illatát, hatékonyságát imádnám, de fixen nem veszem újra... elég nehezen kelek reggelente nem hiányzik, hogy még át is kelljen öltöznöm miatta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

wildrose

2017. november 29.

Az illatát először szerettem, később már túl erősnek éreztem, szinte mindenen átjött. Krémes állaga könnyen eloszlatható, nekem nem hagyott foltot a ruhán sem. Az izzadással is jól elbírt, nem volt kellemetlen testszag, de morzsolódott, ezáltal irritálta a bőröm, eredmény: gyulladt szőrtüszők. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Mirtill12

2017. november 9.

A várt hatást hozza, viszont nagyon kenődik és foltot hagy a ruhán is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

A várt hatást hozza, viszont nagyon kenődik és foltot hagy a ruhán is.

Netta97

2017. november 6.

Nagyon jól működik és a kiszerelése is ideális,de nagyon gyorsan fogy és az ára sem pénztárcabarát sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

kardamom77

2017. november 5.

Sokadjára veszem újra, mindig próbálkozom más termékekkel, de semmi nem képes a helyébe lépni. Izzadékony vagyok, ez a dezodor képes mérsékelni ezt.Kellemes tisztaság illata van, csak az ára húzós, tekintve, hogy a mennyisége nem túl kedvező, egy hónapra éppen hogy elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

eszterker

2017. november 1.

Eléggé izzadós vagyok, de ez a termékcsalád nagyon bevált, mindegyik verziót próbáltam már, mindnek kellemes az illata és hatékonyak is. Hosszú távon szárítanak, ezért felváltva használom ezeket valamilyen másik, gyengébb dezodorral.

Wiwiien

2017. október 2.

Most ősszel próbáltam ki, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Az illata olyan "tiszta", de mégis, nem szeretem ha nap közben megérzem. És bár alig izzadok a nap folyamán, estére mégsem érzem már azt a frissességet, pedig a legtöbb dezodorral nem volt ilyen gondom, mert szerencsére nem vagyok az a nagyon izzadós típus, nem is azért vettem meg ezt. De mintha ez nálam pont fordítva működne, amit sajnálok, mert nem volt a legolcsóbb. :(
Többször összefogta a ruhámat is. Maradok a golyós Niveánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Most ősszel próbáltam ki, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Többször összefogta a ruhámat is. Maradok a golyós Niveánál.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.