Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Netta97

2017. november 6.

Nagyon jól működik és a kiszerelése is ideális,de nagyon gyorsan fogy és az ára sem pénztárcabarát sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

kardamom77

2017. november 5.

Sokadjára veszem újra, mindig próbálkozom más termékekkel, de semmi nem képes a helyébe lépni. Izzadékony vagyok, ez a dezodor képes mérsékelni ezt.Kellemes tisztaság illata van, csak az ára húzós, tekintve, hogy a mennyisége nem túl kedvező, egy hónapra éppen hogy elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

eszterker

2017. november 1.

Eléggé izzadós vagyok, de ez a termékcsalád nagyon bevált, mindegyik verziót próbáltam már, mindnek kellemes az illata és hatékonyak is. Hosszú távon szárítanak, ezért felváltva használom ezeket valamilyen másik, gyengébb dezodorral.

Wiwiien

2017. október 2.

Most ősszel próbáltam ki, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Az illata olyan "tiszta", de mégis, nem szeretem ha nap közben megérzem. És bár alig izzadok a nap folyamán, estére mégsem érzem már azt a frissességet, pedig a legtöbb dezodorral nem volt ilyen gondom, mert szerencsére nem vagyok az a nagyon izzadós típus, nem is azért vettem meg ezt. De mintha ez nálam pont fordítva működne, amit sajnálok, mert nem volt a legolcsóbb. :(
Többször összefogta a ruhámat is. Maradok a golyós Niveánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Most ősszel próbáltam ki, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.
Többször összefogta a ruhámat is. Maradok a golyós Niveánál.

MadKat

2017. szeptember 27.

Húúú ez tényleg egy csoda. Iszonyú jól dezodorál. Ilyen tapasztalatom még nem volt, egy dezodorral sem. Szuper tiszta, friss illata van felkenéskor, ami, csodák csodája a nap végére is megmarad! És jöhet bármi: 40 fok, izgalom, futás, torna. :)
Le a kalappal.. Mondjuk télre hanyagolni fogom szerintem, mert biztosan nem túl bőrbarát összetevői vannak, ha ilyen természetfeletti csodára képes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Yummy

2017. szeptember 9.

Amikor az első dobozzal vettem egyszerűen imádtam. Tényleg szuperül hatott, nem izzadtam le még akkor sem amikor csak reggel kentem fel, éjszakára pedig nem. Az illata is szuper. Így kis kihagyás után újra vettem. Na akkor már nem használt. Izzadtam mintha be se kentem volna magam,tusoláskor meg nem bírtam lemosni. Eredeti áron nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 3.

Engem nem győztek meg ezek a krémdezodorok. (A Dove hasonló termékét próbáltam, kb. ugyanez.)
1. Nem tart ki estig a hatása, délután 3-kor már nem érzem frissnek magam.
2. Morzsálódik.
3. Hagy egy fura réteget a bőrömön, ami fürdéskor sem jön le teljesen.
4. Mindezekhez képest nagyon túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

1. Nem tart ki estig a hatása, délután 3-kor már nem érzem frissnek magam.
2. Morzsálódik.
3. Hagy egy fura réteget a bőrömön, ami fürdéskor sem jön le teljesen.
4. Mindezekhez képest nagyon túlárazott.

Zsozsii

2017. augusztus 30.

Szuperül véd a kellemetlen szagoktól, és jó az illata is. Nekem viszont a ruhámat összefogja, ha nem várok vagy 5 percet miután felkentem, ez egy minusz pont számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

leja

2017. augusztus 15.

Már tini korom óta nagy rexona fan vagyok, gondoltam, hogy kipróbálom ezt is és a zöld társát is. Az illata isteni. Van, hogy csak úgy megszagolom. :D Mióta használom egyáltalán nem izzadok, az illatát sokáig érezni. Irritációt nem okozott. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Romanadvoratrelundar

2017. augusztus 1.

Nem mondom, hogy ez a dezodor 38 fokban - amikor már a lakás elhagyásának gondolatától is megizzad az ember - tökéletes védelmet biztosít, viszont hiába lesz nedves a hónaljam, semmilyen kellemetlen szag nem érződik rajta egy rohangálós nap végén sem. Több fajtát kipróbáltam már a Maximum Protection családból, de ez jött be a legjobban. Az illata kellemes, nem erős és tolakodó, mint például a rózsaszín társának (az egyenesen büntet), és nekem a ruháimat sem fogja be, pedig sokszor hordok feketét feketével. Az igaz, hogy az ára elég borsos, és gyorsabban is fogy, mint egy stiftes dezodor, viszont emberi időjárási viszonyok között abszolút tökéletesen végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.