Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

zsofula

2017. július 6.

A maximum protection családból ez a kék színű vált be a legjobban, de ennek is az a baja, h nem lehet megtisztítani a bőrt. Marad egy ragacsos réteg, ami alatt nagyon könnyen begyulladnak a kis tüszők.
Felváltva használom egy bio, alumentes dezodorral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Felváltva használom egy bio, alumentes dezodorral.

bednem

2017. július 4.

Szerintem árban jó és minőségben is tudja amit ígér. Illat is rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Szerintem árban jó és minőségben is tudja amit ígér. Illat is rendben.

KuliKali

2017. június 10.

Az összes Rexona MaxProtection dezodort végigpróbáltam,mire utolsóként eljutottam ehhez,aminek végre a szaga is kibírható. A hatása mindnek jó,de a szaguk az kritikán aluli... Ez sem az álom-illat,de sokkal jobb bármelyiknél. Azóta csak ezt haználom,bár az árával nem vagyok megbékélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

vikee06

2017. június 8.

Számomra a legideálisabb dezodor,kis mennyiség is elég belőle,sok ideig elég,és egész nap tartja az illatát,és a hatását. Nagyon sokadszorra veszem ujra,bármelyik illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

pixiee

2017. június 7.

Egy hete használom és eddig nagyon megvagyok vele elégedve, nyilván nem lesz csontszáraz a hónaljam, de szerintem nem is baj mivel nem túl egészséges ha nem távozik a verejték. Ennek ellenére jobban véd mint amiket eddig használtam. Nehéz volt elhinnem hogy tényleg meggátolja az izzadságszagot, de hálistennek amit ígért be is tartja, a legkeményebb edzések során sem leszek büdös egy kicsit sem ami nagyon nagy plusz. Nekem a ruhákon nem okozott foltokat egyáltalán, mikor felkenem pikk pakk megszárad és ha izzadok akkor sem fogja be egy felsőmet sem. Mindenképp újravevős :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

dorii0106

2017. június 3.

Lényegében jó termék. Jó az inci-je nem tökéletes, de ezt most hagyjuk. Volt olyan nap amikor ez sem használt, de szerencsére ez ritkábban fordult elő. Sajnos tényleg foltot hagy a ruhán ha nem vigyázunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Sophianne

2017. május 30.

Nagyon szeretem az összes Rexona maximum protect dezodort. Most legutóbb ezt a kék illatot vettem meg, de nem kellett csalódnom most sem. Ez az egyetlen dezodor ami után nem leszek kellemetlen szagú. A ruhán foltot hagy, ha nem vigyázunk a felkenésnél. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Gladys

2017. május 2.

Sajnos az izzadásomra semmi hatása nincs egy nyugis napon sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Sajnos az izzadásomra semmi hatása nincs egy nyugis napon sem. :(

barbiii_sz

2017. április 9.

Izzadásgátlásban eddig a leghatékonyabban ez a dezodor teljesített nálam. Az illatát szinte nem is érezni. Ellene szól, hogy fehér nyomot hagy a hónaljon, ami aztán megfogja a ruhát is. De az izzadásgátló hatása egész nap tart, szóval akinek csak ennyi a szempontja, annak be fog válni. Én csak ritkán használom, amikor tényleg elengedhetetlenül szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

babyface

2017. március 22.

dezodorok terén lassan olyan vagyok mint egy káposztaleves kúrán senyvedő fogyókúrázó nő... bármit megtenne, hogy beverhessen egy hatalmas, jóleső bigmac-et. :D engem már nem érdekel se az alumíniumsó, se a BHT, BHA és az abc egyik betűje sem, csak magam mögött hagyhassam az alumentes dezodorok 'szaghorrorját'. így úgy döntöttem visszanyúlok a dezodorok 'őséhez' és mivel épp rexona akció volt a dm-ben egyből be is táraztam hármat is. :D hozzáteszem márkán belül se mindegy milyet használ az ember (nekem a golyós és spray változatok csak ideig óráig vagy egyáltalán nem jöttek be) a stiftes deóktól sokan ódzkodnak (foltot hagy, krémes, fúj), de nekem úgy tűnik ezek bizonyulnak hatásosnak. se izzadás, se kellemetlen szag én még foltokat se vettem észre a ruhákon. szóval elégedett vagyok és illatos, de nem lepődnék meg, ha pár hét múlva egy dühös ápdéttel kéne lerontanom az öt csillagocskámat. addig is bízva bízok.

update: azóta is ő a befutó! imádom a tiszta illatát, ami a nap végéig megmarad! nem fogja meg a ruháimat, és tényleg egésznap tart a hatása, pedig én aztán adok neki feladatot, mert biciklivel járok kelek... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.