Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Zildinyo

2017. március 4.

Az eddigi legjobb dezodor, amit használtam - pedig már kipróbáltam egyet-kettőt, sajnos én elég erősen izzadok.
Ez viszont szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Ez viszont szuper!

Hanna83

2017. február 20.

Alapvetően nagyon bevált, nem izzadok, kellemes illata van. Próbáltam mást is, de mindig ehhez térek vissza. Ami viszont nagyon zavar, hogy az összetevői borzalmasak. Keresgélek tovább, hátha találok olyan dezodort, ami hasonlóan hatékony, de az összetevői nem ilyen rosszak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

szanii

2017. január 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg még Glamour napok alatt kuponnal. Valóban megéri az árát, nagyszerű hatása van! Be kell tartani a használati utasítását, és remek eredményt lehet vele elérni. Újra nem veszem, már elfogyott, a zöld társát használom. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Alexav98

2017. január 3.

Mindig is izzadós voltam. Hiába próbáltam mindenféle dezodort. Aztán az itteni kommentek miatt vettem meg. Már a 4.et használtam el és egyszerűen csodaszer! Negatívum, hogy drága és kicsit gyorsan fogy(gyorsabban mint.más dezodor). Fehéren megfogja a sötét ruháimat és ha sokat kenek fel akkor igy pár megszáradt darabka lepereg. A szagokat teljes mértékben eltünteni szóval ezek után is teljesen megéri! Nekem örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

boczagica

2017. január 3.

Nagyon hatékony, még műszálas ruhában sem volt problémám a kánikulában.Szabályosan mint ha bestoppolták volna a mirigyeimet.Ami azért nem biztos hogy jó. Az illata kimondottan tetszik. a képen is látható kék színű van nekem is.Megbízható termék az izzadás ellen, de hosszabb idő kell míg kifejti a hatását, ahogy írják is.Viszont félek a mellráktól, ezért csak akkor használom ha valami kiemelkedő esemény van.Amire kitalálták arra maximálisan jó. Drága viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

Juditka84

2016. december 27.

A legjobb dezodor amit valaha használtam! 3eve használom én nagyon izzados vagyok, ez az egyetlen dezodor ami nekem jo megszünteti a testszagot es izzadást! Tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Batgirl

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

Sajnos sokszor befogta már a sötét színű ruhámat, viszont ez a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Ezt igazolja az a sajnálatos tény is, hogy este alig lehet levakarni magamról, fürdés közben. Csak három-négy alapos tusfürdős átmosás után jön ki teljesen. Ezek ellenére is egy csodaszer és nagyon megéri az árát. Csak ajánlani tudom (persze csak ha van időd, kimosni a dezodort). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

im

2016. szeptember 21.

Az eddig használt Rexona Maximum Protectionök közül nekem ennek tetszik a legjobban az illata, bár ez sem túl nőies. Ez is megfogja a sötét ruhákat, ez is besárgítja a fehér felsőket, mint a többi, de ez az egyetlen fajta izzadásgátló, amellyel tényleg emberek közé merek menni a nyári hőségben is. Az ajánlással ellentétben nem éjszaka szoktam bekenni vele magam, hanem reggelente, de így is kiválóan teljesít. Nálam valóban a csodaszer kategória, a feljebb írt negatívumok ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

tamiiece

2016. szeptember 10.

Szuper! Tènyleg izzadàsgátló!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Szuper! Tènyleg izzadàsgátló!!!

marcsi963

2016. augusztus 23.

a legjobb dezodor amit valaha használtam :) mindig lehet rá számítani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

a legjobb dezodor amit valaha használtam :) mindig lehet rá számítani :)

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.