Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Batgirl

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

Sajnos sokszor befogta már a sötét színű ruhámat, viszont ez a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Ezt igazolja az a sajnálatos tény is, hogy este alig lehet levakarni magamról, fürdés közben. Csak három-négy alapos tusfürdős átmosás után jön ki teljesen. Ezek ellenére is egy csodaszer és nagyon megéri az árát. Csak ajánlani tudom (persze csak ha van időd, kimosni a dezodort). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

im

2016. szeptember 21.

Az eddig használt Rexona Maximum Protectionök közül nekem ennek tetszik a legjobban az illata, bár ez sem túl nőies. Ez is megfogja a sötét ruhákat, ez is besárgítja a fehér felsőket, mint a többi, de ez az egyetlen fajta izzadásgátló, amellyel tényleg emberek közé merek menni a nyári hőségben is. Az ajánlással ellentétben nem éjszaka szoktam bekenni vele magam, hanem reggelente, de így is kiválóan teljesít. Nálam valóban a csodaszer kategória, a feljebb írt negatívumok ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

tamiiece

2016. szeptember 10.

Szuper! Tènyleg izzadàsgátló!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Szuper! Tènyleg izzadàsgátló!!!

marcsi963

2016. augusztus 23.

a legjobb dezodor amit valaha használtam :) mindig lehet rá számítani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

a legjobb dezodor amit valaha használtam :) mindig lehet rá számítani :)

eniko04

2016. augusztus 4.

Most a nyáron használom. Én elég izzadós vagyok, sajnos ez sem csodaszer, ettől is izzadok, de az illata jó. Mondjuk a Nivea stress protect stiftes deojától se voltam büdös. Jó lenne valami olyat találni ami visszafogja az izzadást is, nem csak illatosít, de lehet ez 30 fok fölött nálam lehetetlen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Banszky

2016. július 28.

Én a nagy izzadós végre rászántam magam így a 40 fokban és megvettem. Mindig is drágállottam,de úgy voltam vele ha ez segít akkor talán megéri. Hááát,nem estem tőle hasra,izzadni izzadok de nem vagyok annyira büdi már. Az illata nekem tetszik,mert erősebb mint az átlag de kellemes. Féltem a krémes formulájától is mert én mindig a golyós deo-kat veszem. De ez is megtetszett most. :) Lehet még próbálgatnom kell akkor éri el hosszútávon a hatását,mert még csak két hete használom. Majd jövök és update-lek,hátha akkor felpontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Myrkky

2016. július 4.

Úgy tűnik, hogy az eddigi dezodoromat "megszoktam", ami régen egész erősnek tűnt, így olyat kerestem, ami lehetőleg még erősebb...... Ennél kötöttem ki. Kb. egy hete használom, volt nagy kánikula is közben, és azt kell mondanom, nagyon jól teszi a dolgát! Kicsit valóban erős az illata, de számomra kellemes, nekem tetszik. Viszont még estére sem üt át rajta az izzadtságszag, ami hatalmas plusz pont! Én egy kattintásnyi mennyiséget használok, így is véd és nem fogja meg a ruhát sem. Reggel használom, este ki sem próbáltam, mert olyankor a zuhanyzás után nem szeretek használni ilyen terméket, és éjjel az illat is zavarna..... Zuhanyzás közben érezhető, hogy ilyen víztaszító réteget von a bőrre, ezt más ilyen erősebb deonál is szoktam érezni, engem nem különösebben zavar, valamit valamiért alapon. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

kdorci

2016. június 13.

Tényleg jól véd az izzadás ellen. Én tényleg az izzadós típusba tartozom szóval nagyon jól jön. Az illata kellemes. Mondjuk én még csak azt az illatot próbáltam belőle. Sokáig érzem még magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Lujza1104

2016. június 13.

A legkisebb mennyiségű stressztől is iszonyatosan penetráns, kellemetlen szagú izzadásom van. Nem csak szerintem, mások is jelezték már felém (köztük párom is). Nem függ össze azzal, hogy milyen anyagú felső van rajtam, de mivel néhány perc után jelentkezik a probléma, ezért a gyakoribb fürdés és felső csere értelemszerűen nem játszik. Mindenféle dezodort próbáltam már, sikertelenül... Véletlenül találtam rá erre (egy videóban említette egy lány, amit szintén csak véletlenül néztem) és bizony, ez nekem valóban egy igazi csodaszer! El sem tudom mondani, milyen jó érzés úgy végig küzdeni egy átlagos napot, hogy nem kísér kellemetlen szag. Nagyon boldog vagyok, sokat dobott a mindennapos közérzetemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

kaspo

2016. június 7.

Annyi jót olvastam róla, gondoltam kipróbálom, hisz örökös probléma nálam a túlzott izzadás. Vártam a csodát, de nem kaptam semmit. Az izzadást nálam egyáltalán nem gátolta meg - a hatalmas izzadtság folt nem maradt el - a testszag kialakulását viszont igen, de ez azt hiszem el is várható. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, mert el fogom használni, de semmivel nem jobb, mint egy sima Rexona stift. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.