Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Banszky

2016. július 28.

Én a nagy izzadós végre rászántam magam így a 40 fokban és megvettem. Mindig is drágállottam,de úgy voltam vele ha ez segít akkor talán megéri. Hááát,nem estem tőle hasra,izzadni izzadok de nem vagyok annyira büdi már. Az illata nekem tetszik,mert erősebb mint az átlag de kellemes. Féltem a krémes formulájától is mert én mindig a golyós deo-kat veszem. De ez is megtetszett most. :) Lehet még próbálgatnom kell akkor éri el hosszútávon a hatását,mert még csak két hete használom. Majd jövök és update-lek,hátha akkor felpontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Myrkky

2016. július 4.

Úgy tűnik, hogy az eddigi dezodoromat "megszoktam", ami régen egész erősnek tűnt, így olyat kerestem, ami lehetőleg még erősebb...... Ennél kötöttem ki. Kb. egy hete használom, volt nagy kánikula is közben, és azt kell mondanom, nagyon jól teszi a dolgát! Kicsit valóban erős az illata, de számomra kellemes, nekem tetszik. Viszont még estére sem üt át rajta az izzadtságszag, ami hatalmas plusz pont! Én egy kattintásnyi mennyiséget használok, így is véd és nem fogja meg a ruhát sem. Reggel használom, este ki sem próbáltam, mert olyankor a zuhanyzás után nem szeretek használni ilyen terméket, és éjjel az illat is zavarna..... Zuhanyzás közben érezhető, hogy ilyen víztaszító réteget von a bőrre, ezt más ilyen erősebb deonál is szoktam érezni, engem nem különösebben zavar, valamit valamiért alapon. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

kdorci

2016. június 13.

Tényleg jól véd az izzadás ellen. Én tényleg az izzadós típusba tartozom szóval nagyon jól jön. Az illata kellemes. Mondjuk én még csak azt az illatot próbáltam belőle. Sokáig érzem még magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Lujza1104

2016. június 13.

A legkisebb mennyiségű stressztől is iszonyatosan penetráns, kellemetlen szagú izzadásom van. Nem csak szerintem, mások is jelezték már felém (köztük párom is). Nem függ össze azzal, hogy milyen anyagú felső van rajtam, de mivel néhány perc után jelentkezik a probléma, ezért a gyakoribb fürdés és felső csere értelemszerűen nem játszik. Mindenféle dezodort próbáltam már, sikertelenül... Véletlenül találtam rá erre (egy videóban említette egy lány, amit szintén csak véletlenül néztem) és bizony, ez nekem valóban egy igazi csodaszer! El sem tudom mondani, milyen jó érzés úgy végig küzdeni egy átlagos napot, hogy nem kísér kellemetlen szag. Nagyon boldog vagyok, sokat dobott a mindennapos közérzetemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

kaspo

2016. június 7.

Annyi jót olvastam róla, gondoltam kipróbálom, hisz örökös probléma nálam a túlzott izzadás. Vártam a csodát, de nem kaptam semmit. Az izzadást nálam egyáltalán nem gátolta meg - a hatalmas izzadtság folt nem maradt el - a testszag kialakulását viszont igen, de ez azt hiszem el is várható. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, mert el fogom használni, de semmivel nem jobb, mint egy sima Rexona stift. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

timilla

2016. május 31.

Ez a deo akkora csillagos ötös, amilyet eddig kevés terméknek adtam, ha ezt használom, csinálhatok bármit, nem leszek izzadságszagú. Kipróbáltam már edzéshez, és költözködés-pakoláshoz épp múlt hétvégén a 30 fokban, és semmi, de semmi kellemetlen szagom nem volt. Én egyelőre nem látom, hogy befogná a ruháimat, engem nem irritál, a nehezen lemoshatósága viszont kicsit zavar, de hát valamit valamiért. Nyáron, azt hiszem, nem nagyon fogok mást használni. Ja, az illata nem annyira tetszik, de nem nagyon erős, és már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Blush

2016. május 30.

Tavaly ősszel vettem meg először, sokáig szemeztem vele a polcon, vajon mit tud ez a dezodor és miért ilyen drága? Mivel egyik korábbi dezodorral sem voltam megelégedve gondoltam, hogy csak kipróbálom, 1300 Ft-ot csak megér, és de még mennyire! Azóta is csak ezt használom, kb másfél hónapra elég egy kiszerelés, kellemes illata van.

Hátránya sajnos, hogy fehér foltot hagy, de cserébe nem csúszik le teljesen a hónaljról, tusoláskor is úgy kell ,,levakarni". :)
Továbbá a csomagolásán lehetne mit javítani, mert az illesztésnél szökik a krém egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Xeralto

2016. május 25.

Remek kis dezodor ez, a melegebb hónapokban használom, úgy hogy este felkenem és másnap tusolással indítok, különben ha a tusolás kimarad hatalmas fehér foltok éktelenkednek a ruhán.
Kevésbé izzadok ha használom, hetente egyszer kétszer kenem fel, ami bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

peddimaci

2016. május 24.

Extra hatékony, viszont állandó használatra nem javaslom. Teljesen eltömíti a pórusokat, így nem lélegzik a bőr. Fontosabb eseményekre használom, olyankor tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

xristike

2016. május 24.

Tökéletes!!Nekem bevált..Nem izzadok,nem irritál,és az illata is megfelel..Az ára nem olcsó!De megéri az árát!Csak dicsérni tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.