Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

timilla

2016. május 31.

Ez a deo akkora csillagos ötös, amilyet eddig kevés terméknek adtam, ha ezt használom, csinálhatok bármit, nem leszek izzadságszagú. Kipróbáltam már edzéshez, és költözködés-pakoláshoz épp múlt hétvégén a 30 fokban, és semmi, de semmi kellemetlen szagom nem volt. Én egyelőre nem látom, hogy befogná a ruháimat, engem nem irritál, a nehezen lemoshatósága viszont kicsit zavar, de hát valamit valamiért. Nyáron, azt hiszem, nem nagyon fogok mást használni. Ja, az illata nem annyira tetszik, de nem nagyon erős, és már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Blush

2016. május 30.

Tavaly ősszel vettem meg először, sokáig szemeztem vele a polcon, vajon mit tud ez a dezodor és miért ilyen drága? Mivel egyik korábbi dezodorral sem voltam megelégedve gondoltam, hogy csak kipróbálom, 1300 Ft-ot csak megér, és de még mennyire! Azóta is csak ezt használom, kb másfél hónapra elég egy kiszerelés, kellemes illata van.

Hátránya sajnos, hogy fehér foltot hagy, de cserébe nem csúszik le teljesen a hónaljról, tusoláskor is úgy kell ,,levakarni". :)
Továbbá a csomagolásán lehetne mit javítani, mert az illesztésnél szökik a krém egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Xeralto

2016. május 25.

Remek kis dezodor ez, a melegebb hónapokban használom, úgy hogy este felkenem és másnap tusolással indítok, különben ha a tusolás kimarad hatalmas fehér foltok éktelenkednek a ruhán.
Kevésbé izzadok ha használom, hetente egyszer kétszer kenem fel, ami bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

peddimaci

2016. május 24.

Extra hatékony, viszont állandó használatra nem javaslom. Teljesen eltömíti a pórusokat, így nem lélegzik a bőr. Fontosabb eseményekre használom, olyankor tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

xristike

2016. május 24.

Tökéletes!!Nekem bevált..Nem izzadok,nem irritál,és az illata is megfelel..Az ára nem olcsó!De megéri az árát!Csak dicsérni tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

bandita

2016. május 4.

Nagyon hatékony dezodor ez, talán a leghatékonyabb, amit valaha használtam, már ami a szagok keletkezését illeti.
Az izzadás folyamatát nálam azért nem akadályozta meg, szokott csatakos lenni a hónaljam, igaz, jóval kisebb mértékben, mint más deóknál. Igazából három dolog miatt tervezem leváltani, éspedig fénysebességgel.
1. Sajnos, minden ruhámat befogja, púderes fehérre.
2. Iszonyúan elkezdett viszketni a bőröm tőle, ami sajnos nem lep meg, mert szinte valamennyi Rexonára így reagál a bőröm.
3. Kezdeti hatékonyságából a flakon vége felé erősen veszített, mintha hozzászokott volna a bőr/szervezet.

Jelenleg abszolút tanácstalan vagyok, mit válasszak, mert ha már ez sem volt tökéletes, akkor mi lenne az?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

1. Sajnos, minden ruhámat befogja, púderes fehérre.

Vajdus23

2016. április 14.

Nem érzek eget rengető különbséget ez és egy másik Rexona krémdezodor között, de az tény, hogy remek izzadásgátló, nap végére is frissnek és illatosnak érzem magam. Az árát kissé sokallom. A clean sentnek kevésbé tetszik az illata, de ez már az én egyéni ízlésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

nkmagda

2016. április 14.

Dìcséretes deo az egyszer szàz. Valóban hatékony. Nekem erős az illata. S foltot hagy a ruhân. Sajnos hosszútàvon valóban hozzàszokik a bőr s többé nem olyam hatékony. 5 pont mindenkèpp!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Nittuska

2016. április 3.

1500 Ft-ot simán megér..
Rengeteg tényleg nagyon sok dezodor próbáltam már ki.. De ez...
Ma szépen le is tudtam tesztelni.
Melegben - túrázni - több kmt!
És az eredmény szupiii. (épp h csak nedves volt a hónaljam, de semmi izzadság szagom nem volt)
Amúgy az illata kellemes, simán kibír 1 napot.
Egy szó mint száz, ezt már lehet nevezni izzadsággátló krémnek! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

1500 Ft-ot simán megér..
Rengeteg tényleg nagyon sok dezodor próbáltam már ki.. De ez...
Ma szépen le is tudtam tesztelni.
Melegben - túrázni - több kmt!
Amúgy az illata kellemes, simán kibír 1 napot.
Egy szó mint száz, ezt már lehet nevezni izzadsággátló krémnek! 5/5

lenastewart

2016. április 2.

Ezerféle dezodort kipróbáltam már, de mióta kipróbáltam ezt mást nem is vagyok hajlandó megvenni:) akár 2 napig is tart a hatása ha esetleg olyanról lenne szó, és fürdéskor is lejön, igaz csak szappannal, de így is úgyis megmosnám, szóval nincs vele macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.