Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Xeralto

2016. május 25.

Remek kis dezodor ez, a melegebb hónapokban használom, úgy hogy este felkenem és másnap tusolással indítok, különben ha a tusolás kimarad hatalmas fehér foltok éktelenkednek a ruhán.
Kevésbé izzadok ha használom, hetente egyszer kétszer kenem fel, ami bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

peddimaci

2016. május 24.

Extra hatékony, viszont állandó használatra nem javaslom. Teljesen eltömíti a pórusokat, így nem lélegzik a bőr. Fontosabb eseményekre használom, olyankor tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

xristike

2016. május 24.

Tökéletes!!Nekem bevált..Nem izzadok,nem irritál,és az illata is megfelel..Az ára nem olcsó!De megéri az árát!Csak dicsérni tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

bandita

2016. május 4.

Nagyon hatékony dezodor ez, talán a leghatékonyabb, amit valaha használtam, már ami a szagok keletkezését illeti.
Az izzadás folyamatát nálam azért nem akadályozta meg, szokott csatakos lenni a hónaljam, igaz, jóval kisebb mértékben, mint más deóknál. Igazából három dolog miatt tervezem leváltani, éspedig fénysebességgel.
1. Sajnos, minden ruhámat befogja, púderes fehérre.
2. Iszonyúan elkezdett viszketni a bőröm tőle, ami sajnos nem lep meg, mert szinte valamennyi Rexonára így reagál a bőröm.
3. Kezdeti hatékonyságából a flakon vége felé erősen veszített, mintha hozzászokott volna a bőr/szervezet.

Jelenleg abszolút tanácstalan vagyok, mit válasszak, mert ha már ez sem volt tökéletes, akkor mi lenne az?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

1. Sajnos, minden ruhámat befogja, púderes fehérre.

Vajdus23

2016. április 14.

Nem érzek eget rengető különbséget ez és egy másik Rexona krémdezodor között, de az tény, hogy remek izzadásgátló, nap végére is frissnek és illatosnak érzem magam. Az árát kissé sokallom. A clean sentnek kevésbé tetszik az illata, de ez már az én egyéni ízlésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

nkmagda

2016. április 14.

Dìcséretes deo az egyszer szàz. Valóban hatékony. Nekem erős az illata. S foltot hagy a ruhân. Sajnos hosszútàvon valóban hozzàszokik a bőr s többé nem olyam hatékony. 5 pont mindenkèpp!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Nittuska

2016. április 3.

1500 Ft-ot simán megér..
Rengeteg tényleg nagyon sok dezodor próbáltam már ki.. De ez...
Ma szépen le is tudtam tesztelni.
Melegben - túrázni - több kmt!
És az eredmény szupiii. (épp h csak nedves volt a hónaljam, de semmi izzadság szagom nem volt)
Amúgy az illata kellemes, simán kibír 1 napot.
Egy szó mint száz, ezt már lehet nevezni izzadsággátló krémnek! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

1500 Ft-ot simán megér..
Rengeteg tényleg nagyon sok dezodor próbáltam már ki.. De ez...
Ma szépen le is tudtam tesztelni.
Melegben - túrázni - több kmt!
Amúgy az illata kellemes, simán kibír 1 napot.
Egy szó mint száz, ezt már lehet nevezni izzadsággátló krémnek! 5/5

lenastewart

2016. április 2.

Ezerféle dezodort kipróbáltam már, de mióta kipróbáltam ezt mást nem is vagyok hajlandó megvenni:) akár 2 napig is tart a hatása ha esetleg olyanról lenne szó, és fürdéskor is lejön, igaz csak szappannal, de így is úgyis megmosnám, szóval nincs vele macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

apuskas

2016. február 28.

Számomra ez a 'Holy Grail'. Nagyon jó az illata, nem tolakodó és a nap végéig kitart. Más dezodorokra ezt nem tudom elmondani. Ez teljesen megéri az árát és sokáig kitart. Nekem ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

agica1989

2016. február 17.

Csodálkozom a negatív véleményeken! =(
Én is a Pixiboxban kaptam és kicsit kétkedve próbáltam ki, mert nem igazán szeretem a krémes deókat. Aztán már az első használat után nagyon megtetszett. Reggel kenem be magam (mert este hagyom szellőzni a bőröm), várok egy kicsit öltözés előtt és nem szokta megfogni a ruhám. Egész nap jól érzem magam és bármilyen kemény napom is volt még este is érzem, hogy kellemes illata van a hónaljamnak. =)
A zuhanyzásnál tényleg furi egy kicsit, mert "taszítja a vizet" (vagy valami hasonló), de tusfürdővel el lehet távolítani.
Nálam egyértelműen 5*.

Egy dolog van, ami kicsit negatívum, hogy a melegben olvad. Így a táskában hurcolászással vigyázni kell, meg nyáron jobban szereti, ha hűtőben tároljuk.
Persze ez nem ront azon a véleményen, hogy semmi nem vált még be nálam ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Csodálkozom a negatív véleményeken! =(
Nálam egyértelműen 5*.

Persze ez nem ront azon a véleményen, hogy semmi nem vált még be nálam ennyire.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.