Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

katica131

2015. október 27.

Nagyon szeretem! Az ára kicsit borsos, így én csak hétvégi bulizások alkalmával használom, így sokáig elég lesz :) Nekem nagyon bevált, egy csepp izzadtságot nem enged :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Renaa

2015. október 26.

Nagyon hatékony deo! Az ára tényleg húzós egy kicsit, de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Nagyon hatékony deo! Az ára tényleg húzós egy kicsit, de megéri.

mujerconfused

2015. október 21.

Kuponnal még elviselhető áron el lehet hozni, egyébként elég drága, de tényleg hat, hőség stressz, bármi jöhet. Az illata nekem egy kicsit férfias, de ezt még elnézem. Nem használom folyamatosan, mindennapokra szerintem sok, de ha helyzet van, tuti ezt kenem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

goldgirl

2015. október 21.

Nagyon drága, kuponnal vettem, de még így is húzós volt. Na mindegy, de beruháztam rá. Elég csalóka, mert kívülről nagynak tűnik, de csak a doboza miatt, kinyitva a műanyag tartóban alig van anyag....nem tudom meddig lesz elég mindennapos használat mellett. Hatása tényleg nem rossz, az illata is nagyon jó, de ennyi pénzért túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Soly77

2015. október 6.

Tényleg hatékony nagyon és még az illata sem erős szerintem vagy csak nem kentem sokat (bár a kevés is elég). Viszont az azért elgondolkodtat hogy fürdés, zuhanyzás után érzem hogy nem is tudom hogy mondjam kiszárítja vagy filmréteg van a hónaljamon szoval érezhető a dezodor hatása a tisztálkodás után is. Ez nem tudom mennyire egészséges vagy normális, mert nem vagyok egy biomán sőt de azért utat kell hagyni a távozó veríjtéknek valamennyire nem? nem káros ez nagyon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

evilshedevil

2015. szeptember 23.

Ennél hatékonyabb dezodor nincs, legalábbis eddig nem találkoztam vele, fixen újraveszem, annyira alap, hogy eszembe sem jut mást próbálgatni mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

dorkajuice

2015. szeptember 7.

Legszuperebb dezodor ! Elvileg izzadós vagyok de mióta ezt használom abszolút semmi gondom nincs. Egyáltalán nem nedvesedik át, jó az illata és hosszan tart. Nekem elég ha reggel használom és amíg hazaérek általában kitart. Ötödszörre vettem újra, és nem ez lesz az utolsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

kamillaanemeth

2015. szeptember 1.

egyszer már megpróbálkoztam a család egyik tagjával, de akkor még nem lettünk barátok, de most tettem még egy próbát, és nagyon megszerettem :) egyébként is Rexonapárti vagyok, de mostmár csak is maximumprotection!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

kovacsrekaa

2015. augusztus 11.

Szamomra ez A dezodor nyaron. Tudni kell rolam, hogy telen nyaron hosszu naciba jarok. Emelett baromira izzados vagyok.. De ez a deo birja. A munkam egyreszet kiteszi a fizikai munka is, meg a rohanas. Nem vagyok budos. Bar, ennek van valami mellek illata is. Jol betaraztam belole, vettem kettot de egy is boven eleg lett volna, mert kb. 1.5 honapja hasznalom. Telre lehet sok lesz, de edzesek melle kivalo lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

fatsadt

2015. július 25.

Nagyon izzadós vagyok, ez az első deo évek óta ami bevált. Egész nap bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Nagyon izzadós vagyok, ez az első deo évek óta ami bevált. Egész nap bírja.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.