Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

dorkajuice

2015. szeptember 7.

Legszuperebb dezodor ! Elvileg izzadós vagyok de mióta ezt használom abszolút semmi gondom nincs. Egyáltalán nem nedvesedik át, jó az illata és hosszan tart. Nekem elég ha reggel használom és amíg hazaérek általában kitart. Ötödszörre vettem újra, és nem ez lesz az utolsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

kamillaanemeth

2015. szeptember 1.

egyszer már megpróbálkoztam a család egyik tagjával, de akkor még nem lettünk barátok, de most tettem még egy próbát, és nagyon megszerettem :) egyébként is Rexonapárti vagyok, de mostmár csak is maximumprotection!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

kovacsrekaa

2015. augusztus 11.

Szamomra ez A dezodor nyaron. Tudni kell rolam, hogy telen nyaron hosszu naciba jarok. Emelett baromira izzados vagyok.. De ez a deo birja. A munkam egyreszet kiteszi a fizikai munka is, meg a rohanas. Nem vagyok budos. Bar, ennek van valami mellek illata is. Jol betaraztam belole, vettem kettot de egy is boven eleg lett volna, mert kb. 1.5 honapja hasznalom. Telre lehet sok lesz, de edzesek melle kivalo lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

fatsadt

2015. július 25.

Nagyon izzadós vagyok, ez az első deo évek óta ami bevált. Egész nap bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Nagyon izzadós vagyok, ez az első deo évek óta ami bevált. Egész nap bírja.

Krisztaa

2015. június 23.

Este szoktam felkeni fürdés után nappalra nem használom mert nagyon erős illata van ! Izzadásgátló hatás nagyon jó. nálam bevált ! Rossz pont az erős illata ha kicsit enyhébb lenne sokkal jobb lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Zulu

2015. június 17.

Nagyon izzadós vagyok, a gyógyszertári ,gyilkos' antisudoricát váltottam vele, de sajnos nekem nem vált be.Szárazon tartott -ez tény, de bebüdösödtem ezzel is és este zuhanyozáskor alig tudtam levakarni magamról.A kiszerelése hónaljbarát-praktikus, az ár is ok lenne, ha jó lenne, de nem az. +próbálom a másik illatát, hátha.Egyébkent a Rexona Aqua sima spray vált be a legjobban, a szürke-csipkés, -veri az összeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Dorcsi8

2015. június 17.

Két éve, a Pixiboxnak köszönhetően jutottam hozzá az első ilyen deóhoz. Azóta is csak ez használom, mert kiváló izzadásgátló. Az egyetlen hibája, hogy foltot hagy a ruhán, de ez könnyen megoldható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 17.

beeszti90

2015. június 10.

Nyáron csak ezt a dezodort használom, sajnos nagyon izzadós vagyok. Eddig csak a vichy egyik dezodoránál éreztem valami hatást, de az meg dupla ennyibe kerül. Nyilván egy erős edzésnél ez se gátolja meg az izzadást, de azt nem is várom el tőle! Napközben pedig működik. Szuper cucc, nem kell sokat használni belőle, az illata visszafogott! Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

auberginecat

2015. május 21.

hmm nos egy darabig nagyon jól szuperált, de később iszonyú fura lett az illata, és már nem használt. gondoltam, hogy megromolhatott, de nem hiszem, mert a lila és a rózsaszín testvéreivel is ugyanígy jártam. nekem ennyi pénzt nem ér meg, hogy pár hónap után dobhassam a kukába, úgyhogy nem veszem újra. a három csillagot megkapja, mert amíg jól működött, addig tényleg kiváló volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

justfanny7

2015. május 15.

Alkalomra tökéletes, de az érzékeny bőrömet pikkelyesre szárította rendszeresen használva, valamint kiadós viszketést eredményezett. Vizsgára viszont nincs nála tökéletesebb gyk. nem izzadok O.o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.