Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krém dezodor

Maximális izzadás elleni védelmet és egész napos magabiztosságot nyújt. Felveszi a harcot a kellemetlen szagokkal és bőrápoló összetevőt is tartalmaz.

A legjobb hatás érdekében a terméket este, lefekvés előtt ajánlott használni. A TRIsolidTM formula alvás közben kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

Tatus

2016. szeptember 11.

Mindig kiszerettem volna próbálni ezt a dezodort, sajnos nagyon izzadós vagyok, és akármit próbáltam a nap végére mindig kellemetlen szagot éreztem magamon, ami nagyon zavart. Megmondom őszintén az árát kicsit sokkalottam, ez az egy dolog tartott csak vissza,hogy megvegyem. Majd egy instagrammos lajkolos játékon szerencsém volt és megnyertem. Azóta nem érdekel az ára, folyamatosan újra veszem és fogom is. Ez az egyetlen dezodor amitől nem aggódok, hogy kellemetlen 'illatok' csapják meg az orrom akármilyen napnak nézek elébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

barbimariposa

2016. augusztus 24.

nem tudom mi van ebben, a rexona dezodorokat úgy általánosságban szeretem, de ezt amint felkentem a hónaaljamra, izzadni kezdtem tőle... ráadásul drágább mint a márka egyéb dezodorjai, soha nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

sszilvi

2016. augusztus 20.

Számomra hatalmas csalódás volt. Mielőtt megvettem, anyukám ódákat zengett a Maximum Protection termékekről.
Én ezt választottam, de már az első kipróbáláskor meg voltam lepődve azon, hogy kis darabokban áll őssze a hónaljamon. Mintha azonnal kis golyókká száradna. Éppen ezért csak éjszakára tudom használni.
A másik amit nem értek, hogy magára a tégelyére is rászárad. Pedig nincs rajta felesleg, a kis lyukaknál megszárad annak ellenére, hogy normálisan rajta van a kupak.
A pláne az egészben pedig az, hogy ugyanúgy izzadok tőle. Az olcsóbb golyósokkal is jobban járok.
Csak azért két csillagot, mert az illata egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Csak azért két csillagot, mert az illata egész jó.

Mystery13

2016. augusztus 2.

Hihetetlenül irritáló, büdös szaga van. De a hatása annyira jó, (pedig hajlamos vagyok nagyon izzadni) hogy a 35 fokot , és az első munkanapból adódó izgalmakat is bírta! 5 csillag. De legközelebb más illatban veszek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

edsze

2016. július 25.

Többet vártam ennyi pénzért. Rettenetesen kiszárítja a bőröm, viszketek tőle. Az erősebb napokat ez sem bírja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

mariannakowacs

2016. július 13.

Eszméletlen ez a dezodor. Végre egy termék, ami hű a reklámjához. Az eddigi rekordja, amikor egy kirándulásunk során két napig buszoznunk kellett fürdés nélkül. Kellemes virág illatom volt a fürdés előtti utolsó pillanataimban is.
Főként a natúr tisztálkodási termékeket szeretem, a maximum protection-nel viszont annyira meg vagyok elégedve, hogy nem igazán izgat a vegyszeressége.
Először csak a nyári hónapokban használtam, később a kényelmessége és hasznossága miatt teljesen átszoktam.
Régebben soha nem használtam ugyanazt a dezodort kétszer, mivel a hatásuk nem volt hosszú távú.
Ami még bónusz, hogy egy doboz nekem napi egy használat mellett 3 teljes hónapig elég.
Már a legtöbb változatát próbáltam, hatásra azonosak, illatra viszont ez tetszik a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

creammaniac

2016. május 29.

Az illata nekem tetszik, olyan virágos-frisses, semmi extra. A hatása az első pár napban tökéletes volt, majd azóta kb. semmi, nem igazán értem, miért. Váltásként most más dezodort használok, pár nap múlva újra megpróbálkozom vele, hátha...

Ami rettenetes benne, hogy a felsőimet totál megfogta, volt, hogy indulás előtt át is kellett öltöznöm,mert csíkokban fehér lett. :( Ráadásként a bőrömet is irritálta, ilyen még soha nem fordult elő velem. Kiszárította a hónaljamat, szó szerint fájt. Szóval most pihentetem a használatát, később meglátjuk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

henata

2016. május 29.

Irtó kíváncsi voltam már rá a sok vélemény után. Kicsit izzadós vagyok,viszont hál'Istennek nem társul hozzá kellemetlen szag. Annyira nem durva, de sokszor 2x annyit gondolkodom,hogy mit vegyek fel, amiben nem látszik látványosan. Eddig jobban teljesített, mint bármi más, de azért nem mondanám, hogy csodaszer, mert kicsit így is megizzadok. A tubusban lévő mennyiség az árhoz képest elég kevés, ezért nem is használom a hétköznapokon, csak ha tényleg vigyázni akarok. Nem bántam meg, valószínűleg veszek újat ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

bbriggitta

2016. május 17.

Az illata sajnos nem éppen kellemes, a ruhát megfogja, izzadásgátló hatása néha 100 %, néha pedig 0. Nem igazán értem, hogy van ez...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

spanielle

2016. április 20.

Sokadikat használom belőle és még mindig kifogástalan, nagyon megbízható dezodor! Már rengeteg fajtát kipróbáltam és egyik sem volt az igazi, de aztán rátaláltam! :) Igaz, hogy az ára egy kicsit magasabb, mint a legtöbb drogériás dezodornak, de nekem még így is maximálisan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.