Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krém dezodor

Maximális izzadás elleni védelmet és egész napos magabiztosságot nyújt. Felveszi a harcot a kellemetlen szagokkal és bőrápoló összetevőt is tartalmaz.

A legjobb hatás érdekében a terméket este, lefekvés előtt ajánlott használni. A TRIsolidTM formula alvás közben kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

L.ajla

2016. március 27.

Mivel a dezodorok, amiket hasznaltam nem nyujtottak kb. semmilyen vedelmet, gondoltam kiprobalok egy ilyet, éppen akciós volt Rossmannban, 850.-Ft volt. Eloszor azt hittem pont kifogtam egy hibas darabot, mert hiaba tekertem, ahogy a leirasban van, egyszeruen nem tudtam kinyitni, nem jott belole. Mondom en lehetek csak ilyen szerencsetlen, es mar akartam visszavinni, de vegul sikerult :P
Amióta ezt használom semmilyen kellemetlen szag nem volt erezheto rajtam, ha izzadtam sem. Az illata kellemes, kicsit eroteljes, ami engem nem zavar. A fekete ruhat megfogja, ha eppen hozzaer.
En hutoben tartom, mivel olyan,mintha kicsit "folyna".
Teljes aron is megveszem ,ha elfogy majd, de kb 2-3 honapig eleg egy doboz sztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

En hutoben tartom, mivel olyan,mintha kicsit "folyna".

Lorigil

2016. március 25.

Tényleg jó sokáig bírja, és fokozott testmozgásra aktiválódik.
Viszont nekem nagyon viszketett tőle a hónaljam, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Tényleg jó sokáig bírja, és fokozott testmozgásra aktiválódik.
Viszont nekem nagyon viszketett tőle a hónaljam, így nem fogom újravenni.

landi

2016. február 19.

Az "illata" egyáltalán nem tetszik,konkrétan büdös, molyirtó szaga van. A hatása először jó volt,de kb 2 hónap használat után izzadok mellette és nem fedi el a szagokat sem. Annyi az előnye,hogy felkenés után hamar szárad. Én nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

szandi0926

2016. február 17.

A legjobb dezodor amit próbáltam! Először a zöld változatban volt meg de annak nem tetszett annyira az illata ,így ő lett a következő . Kellemes illata van , a barátom szerint a tujára hasonlít de inkább virághoz hasonlítanám (pasik :DD), egész nap érezhető még zuhanyzáskor is. Drága, de biztos,hogy újravásárolom mert abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

noemivagyok

2016. január 25.

Valóban csodaszer. A legeslegjobb izzadásgátló. Szuper az illata is. Mindenképpen ajánlom, rendkívül megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

katka1123

2015. december 23.

A legjobb. Szeretem az illatát, nyáron is szuperül teljesít,már vagy 5x vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

szegfumonika

2015. december 1.

Drága,hamar elfogy de Nagyon megéri az árát. Végre egy dezodor ami megállja a helyét és teljesíti amit ígér!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

FloraF

2015. október 14.

Életmentő!! Nagyon hatásos, akármilyen meleg van, csak ajánlani tudom!! Az egyetlen dezodor amiben nem kell aggódnom semmilyen helyzetben :)
Én az illatát is szeretem, de ki fogom próbálni a többi fajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Én az illatát is szeretem, de ki fogom próbálni a többi fajtát is.

borntobe

2015. szeptember 25.

Kb. a 5-6. példányomnál tartok, ami 1-rossz mert iszonyat kevés van benne, 2-tartósan bevált, már nem használnék mást. Kb. 6 hétig elég nekem egy, napi kétszeri használattal, este bőven két tekerés, reggel egy. Jelentem, a bőrömet nem zavarja, annyi a fura, hogy nagyon nehéz lemosni, mintha valami vízálló réteget hagyna. Aha, látom, kukoricakeményítő is van benne. Este is illatos, száraz vagyok vele, egész napon át végig, ami nekem nagyon fontos, mivel olyan munkám van, hogy mások válla felett fejmagasságban átnyúlkálva mutogatok monitoron meg klaviatúrán betanítás közben, és így biztonságban érezhetem magam :3 Ami elkezdett így bő fél év alatt zavarni, hogy mindig ugyanolyan illatom van, éjszaka is munkaillatban alszom, így azt hiszem beszerzek egy más illatút is, és a kettőt együtt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Gikagika

2015. szeptember 8.

Én imádom az illatát, szerintem kellemes, lányos illat. Eddig csak ennél a dezodornál tapasztaltam, hogy ha este megszagolom a ruhámat, akkor még egy hosszú nap után is ez a dezodor érződik rajta és nem más. :) Egyéb illatban nem próbáltam, de ezt tetszik,már másodszor vettem. Én nem mindennap használnom, hátha úgy nem szokok hozzá és hatni fog később is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.