Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krém dezodor

Maximális izzadás elleni védelmet és egész napos magabiztosságot nyújt. Felveszi a harcot a kellemetlen szagokkal és bőrápoló összetevőt is tartalmaz.

A legjobb hatás érdekében a terméket este, lefekvés előtt ajánlott használni. A TRIsolidTM formula alvás közben kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

zsofigirl

2015. augusztus 5.

Ez a kedvenc termékcsaládom, ha dezodorról van szó, azonban ennek a rózsaszínnek nincs valami jó illata, ezért a négy csillag. A hatása ennek is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

asztromélia

2015. július 7.

Update 2: Most vannak a gyűlölöm 38 fokos napok és őt vetettem be. Reggel és(!!!) este is használva alig volt párás a hónaljam nap végén, szóval remekül működik. Büdi szintén nem voltam, de arra szerencsére nálam bármilyen deo jó, csak az izzadás mennyiségére nem. Az illatát szeretem. Ilyen melegben ragacsos lesz a csomagolása, tekergetője, ezért a dobozában tartom inkább.

Update: Hatásban még mindig remek, áttértem a reggeli használatra. Imádom hogy nem kell száradásra várni. Viszont a tekerőjében (nem tudom hivatalosan hogy nevezik) valami folyadék gyűlt össze, nem sok, de benne van. A dezodort állítva tartom szekrénybe bezártan, szóval nap nem éri és nem is utaztattam meg sosem, így nem tudom hova tenni ezt a jelenséget.

Valamivel jobb mint egy átlagos dezodor (én Garniert használtam) de ő sem tökéletes, bár én nagyon izzadós vagyok. Eddig a leírás szerint használtam (este fürdés után), azt hiszem kipróbálom milyen ha reggel kenem fel, hátha. Az illata nagyon kellemes, az állaga érdekes "poros-krémes", ha van ilyen. A papír dobozos megoldás nagyon jól elrejti mennyire kevés is van benne, én az Interspárban vettem 860-ért, annyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

ramona22

2015. június 29.

Nagyon izzadós vagyok , amire nekem egészen bevált, viszont nagyon tolakodó az illata, a végére már büdösnek éreztem... Szerintem az ember jobban jár ha a dezodorja nem ennyire erős illatú.(de ez csak egyéni vélemény.) Kicsit drága is, ahoz képest hogy ennél van sokkal jobb is olcsóbban. Egynek jó volt, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Lina14

2015. június 25.

Ugyan olyan hatékony, mint a kék, csak van egy egy kellemes, kicsit virágos illata, ami mellett sajnos nem fér meg minden parfümöm. De akit ez nem zavar, annak 100%-ig tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Sophie92

2015. június 21.

UPDATE: Sajnos egy év után ehhez is hozzászoktam, így már nem olyan hatásos. Kipróbáltam a kék verziót, de az egyáltalán nem jött be.

Végre egy hatásos izzadásgátló! Régen csak az antisudorica segített nekem, viszont egy év után teljesen tönkretette a bőröm és mivel hozzászoktam, már nem használt egyáltalán. Tény, hogy erős az illata, de nekem tetszik. A többi verziót nem próbáltam, de míg ez hatásos, nem is fogom lecserélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

orshee83

2015. május 23.

Az egyetlen amitől este is ugyanolyan illatos vagyok mint reggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Az egyetlen amitől este is ugyanolyan illatos vagyok mint reggel.

auberginecat

2015. május 21.

egy darabig nagyon jól szuperált, de később iszonyú fura lett az illata, és már nem használt. gondoltam, hogy megromolhatott, de nem hiszem, mert a lila és a kék testvéreivel is ugyanígy jártam. nekem ennyi pénzt nem ér meg, hogy pár hónap után dobhassam a kukába, úgyhogy nem veszem újra. a három csillagot megkapja, mert amíg jól működött, addig tényleg kiváló volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

KlaudiaZs

2015. március 29.

Már a másodikat vettem ebből a rózsaszínből, de imádom. Alvás előtt mindig használom, néha reggel is, de általában spórolok vele, mert hamar fogy. Direkt azért lepett meg vele anya, mert neki valamiért bejött ez az éjszakára-ajánlott dolog, és hogy próbáljam ki. Lám, igaza volt.:D Reggelre is kellemes illatom van, amilyen könnyen fázok ha hűvös van, olyan könnyen izzadok is, de még egy meleg nap végén is meglep, hogy nem vagyok büdös hónalj-tájékon. Én azt sem tapasztaltam, hogy megfogná a ruháimat reggel, úgyhogy számomra ennél jobb deo nem létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

nvfanni

2015. március 28.

Nekem bejön nagyon ez a krémes cucc, bár a ruháimat néha összefogja, úgyhogy oda kell figyelnem, hogy megszáradjona addigra mire öltözök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

M_Jucc

2015. március 4.

Nagyon kellemesen csalódtam! Extra izzadós vagyok, az új deókhoz két hét alatt hozzászokok és nem használnak semmit, naponta 4-5ször kell újrakenni. Ez a Rexona most másfél hónapja bírja és még mindig csak reggel használom, ami elképzelhetetlen volt korábban.
Heti 1x szoktam mellé Exodort használni este, plusz minden reggel a stiftet és, ha izzadok is egy picit, egyáltalán nem vagyok büdi. Az illata elsőre valóban furcsa (valaki írta előttem, h wc illatosító), de szép lassan nagyon megszeretettem. Tényleg nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.