Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krém dezodor

Maximális izzadás elleni védelmet és egész napos magabiztosságot nyújt. Felveszi a harcot a kellemetlen szagokkal és bőrápoló összetevőt is tartalmaz.

A legjobb hatás érdekében a terméket este, lefekvés előtt ajánlott használni. A TRIsolidTM formula alvás közben kialakíthatja maximális izzadás elleni védelmét. Ez a védelem másnap, még zuhanyzás után is végig tart. A Rexona Maximum Protection reggel is használható.

Ár: 700 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta

kamillaanemeth

2015. február 4.

az izzadásgátló hatása az nagyon meggyőző, és az illatát is szeretem. de nem kifejezetten olcsó, és nem is tart sokáig, plusz szerintem még nem találták ki a megfelelő csomagolást, mert nekem többször is volt hogy ez a 'krém' kifolyt a lyukakon, pedig egy polcon állt... mivel így is gyorsan fogy, ez azért nem túl jó. nem hiszem, hogy újraveszem, de azért megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Racka

2015. január 18.

2 hét után elvesztette a hatását és a ruháimat is megfogta, ehhez képest pedig drága. Csak az első két hét sikeréért 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

kklaudia

2015. január 10.

Elfogyott az első adag, nekem tetszett. Igaz, a többinek nem ismerem az illatát, de szerintem elég jó, először kicsit erősnek tűnt, de már kifejezetten szeretem. A fekete ruhákat picit megfogta, de mosással kijön. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

lide81

2014. december 17.

Ennek van a legjobb illata mind közül! Eléggé izzadós vagyok, még nem volt olyan drága dezodor ami ugyanilyen jó lett volna, pedig sokat próbáltam. Kár hogy nem bio. Már egyet elhasználtam, ha a hatás marad, akkor sokszor újra fogom venni. Összetevők miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

barbee77

2014. december 5.

Ugyanúgy szeretem, mint a tavaly, Krémmánián megnyert Everyday Fresh-t és Sensitive Dry-t, de az illata miatt ez lett a sorozatból a kedvencem! Imádom, és biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

VeraTala

2014. november 9.

Nem is annyira hatásos, mint a zöld verzió, egy idő után hozzászoktam, és nem használt annyira, az illata pedig nekem túl erőszakos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Mimi93

2014. november 6.

Az elején odáig voltam, egyáltalán nem izzadtam az illata is tartott minden szuper volt!
Volt mert a másodikat vettem aminek úgy a felénél elkezdtem izzadni és a szagot se fedte.
A 4 csillag csak azért mert morzsálódik felkenés után és nyomot hagy a pólón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

A 4 csillag csak azért mert morzsálódik felkenés után és nyomot hagy a pólón.

aukszflora

2014. október 19.

Anyukám a Dove után kipróbálta ezt is, de gyengébb mint az. És nagyon kukacosodik, ahogy felkeni az ember szinte darabokban pereg. Az illata jó, de a minősége drága ennyi pénzért. A Dove lett az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

jikka69

2014. július 15.

a mai meleg, extra rohangálós, stresszes, izgulós, autóban izzadós nap sajnos kifogott rajta (de csak a végén, kábé délután ötig kitartott úgy, hogy fél hatkor kezdődött a napom), de egy átlagos elmegyekdolgozniutánahazajövök napot tökéletesen kibir (meghalt a hosszu i, bocs) rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 15.

Dalmaa_

2014. július 6.

Furcsa módon nálam sajnos nem hozta azt a lélegzetelállító hatást, mint másoknál. Este, zuhanyzás után, és reggel is használtam, de melegebb időben hatástalannak bizonyult, ezért napközben mindig tartani kellett magamnál egy másik dezodort is vész esetére (minden nap használnom kellett).
A hatása semmivel sem jobb egy átlagos dezodornál, de 2x annyiba kerül.
Semmiképp nem ajánlanám izzadósaknak nyárra, meg egyébként sem. Az illata elég jó, de nekem túl erős. Napközben volt, hogy nem tudtam mi az az émelyítő 'illat' (szag) és perceken keresztül kerestem, mire rájöttem, hogy "Ja, hát ez csak a dezodorom!"
Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

A hatása semmivel sem jobb egy átlagos dezodornál, de 2x annyiba kerül.
Csalódás.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Corn Starch

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.