Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

jizunew

2014. május 24.

kb. 3 hete használom, őszintén szólva az ára miatt kicsit többet vártam tőle. Az olcsóbb stifteknél mindenképpen jobb, de sajnos az izzadást nem gátolja, remélem legalább az izzadságszagomat elnyomja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Szaszmancs

2014. május 11.

Nem vagyok különösebben izzadós, az év legtöbb napján simán elvagyok a "mindenmentes" deókkal, de szerettem volna egy izmosabb dolgot a közelgő kánikulára és azokra a napokra, amikor műszálas blúzban dolgozom le 10 órát. Ez utóbbi felállásban több ízben teszteltem már és mindig maradéktalanul elégedett voltam vele. Nem kell ahhoz izzadósnak lenni, hogy ilyen körülmények között büdi legyen az ember, de nem csak, hogy büdi nem voltam este, hanem határozottan jó illatom volt. Várom a kánikulát is, kíváncsi leszek azzal hogy birkózik meg a drága. Egyébként napi szinten én sem ajánlanám a használatát, tuti, hogy nem egészséges, de alkalmakra belefér és így sokáig is tart, szóval az árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Zora90

2014. május 11.

5 pont. kétség sem fér hozzá. még a testhez álló műszálas ing alatt is megállja a helyét egész (!!!) nap, amire nálam eddig soha sem volt példa. nincs folt, semmi kényelmetlen érzet, ráadásul tavasztündér illat árad belőlem, akárhova megyek. lehet, hogy drágább, mint a többi deo, de legalább bírja a strapát, azt nyújtja amit ígért.
VISZONT! lányok. ez a deo tömény alumínium. manapság is megy a vita, okoz e rákot avagy nem, de akár így van akár nem, azt semmiképp sem tartom egészségesnek, hogy hosszabb ideig napi szinten használja valaki. az izzadásnak funkciója van, huzamosabb ideig visszaszorítani nem vezet jóra. egész napos konferencián, első randin vagy más vészes esetben bevetem, de hogy minden nap mérgezzem a bőröm és ne hagyjam lélegezni.. azt már nem. ennek ellenére megadom a max pontot, mert tényleg fenomenális, hogy van egy ilyen termék a piacon, de itt is a mértékletesség a kulcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

andi.toth90

2014. április 6.

Ezt használtam kb 3 hónapig, minden nap. Az első hónapban jól működött, azóta egyáltalán nem használ. Azt vettem észre, hogy a krém egynegyede után mintha kiszállna belőle az "erő"...a kék színűnek még az illata is szörnyű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

angi9207

2014. március 17.

Teljesen elégedett vagyok vele. Megbízható deo, a kedvencem. Nincs izzadtságfoltom, (vagy csak a lehető legritkábban) a szagokat is elfedni tökéletesen. Illatát is szeretem. :) Az ára miatt minusz 1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Andikaa94

2014. március 17.

Nálam bevált, nem izzadok, ha ezt használom... DE elég drága és nagyon kevés ideig elég.. emiatt nálam csak 3* -ot kap, aki megteheti, hogy gyakran megveszi annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Evibogyo13

2014. február 27.

Nagyon reménykedtem, hogy beválik, mert a sok koncertezésnél borzasztó ciki, hogy izzadságfoltos vagyok, a hétköznapokon is izzadok rendesen. De sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Egy fél óra múlva már izzadok. Még a szagokat sem fedi el rendesen. Kipróbáltam már este, reggel, illetve reggel és este, mégsem hat. Ráadásul borzasztó sokba kerül. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

Nyuszika_91

2014. február 20.

Sok dezodort próbáltam, de egyik sem vált be. Ezt is elég kétkedve vásároltam meg. Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Hát jól tettem. Teljesen bevált az elejétől kezdve és most is csak ezt használom. Mind a hármat próbáltam és mindegyik bevált ezeket használom felváltva. Egész nap biztos védelmet nyújt, reggeltől estig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

LiliPiszu

2014. február 19.

Már a masodik tubust veszem belőle. Az elsőnél azt gondoltam nem veszem újra. Jó volt de nem az amit vártam tőle. Aztán elkezdtem alkalmazni helyesen. Vagyis este fürdés után bekentem, majd reggel is. Azóta tökéletes. Reggel nem is lenne muszáj, annyira jó. (Nem vagyok izzadós típus)
egy hibája van, keveset tart. De inkább ezt veszem, minthogy 10 másik álljon a polcon, kihasználatlanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 19.

Nanaho

2014. január 19.

Szerettem volna ha beválik de sajna nem :( Izzadok tőle egy óra után és olyan vizes a honom alja,persze büdi az nincs de ez így tök furcsa.Bár az elején bevált,de valami megváltozott,le is cseréltem a Dove-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: BHT