Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

Pulykatojás

2013. augusztus 26.

Ez az első hozzászólásom, ezért gondoltam elsőre valami olyasmiről írok, ami nagyon bejött.
Eléggé izzadós típus vagyok. Jobban mint az átlag. Épp ezért már fel is adtam, hogy valaha találok egy jó izzadásgátlót (még a Vichy csodaszere sem jött be), úgyhogy minden mindegy alapon beruháztam erre a dezodorra. Betartva az utasítást a dobozon, csak este kente be magam és láss csodát, hatott. Következő este nem is használtam, mivel 48 órás védelmet ígér és ezt maximálisan be is tartja, még a zuhanyzás ellenére is. A bőröm még a második nap is csontszáraz volt.
Persze van benne alumínium, de én csak nyáron, vagy stresszes esetekben fogom használni.
Szóval, izzadósoknak nagyon tudom ajánlani. Igazi megkönnyebbülés, hogy nem kell még kánikulában sem az izzadságfoltoktól félni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

szanaci

2013. augusztus 20.

Nagyon jó! Végre egy dezodor ami meggátolja az izzadást! Csak ezt fogom ezentúl venni, a többi kidobott pénz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

mano

2013. augusztus 12.

40 fokban azért nem maradtam csontszáraz tőle, de még mindig sokkal jobban bírta, mint egy átlag deo. Este kenegetem én is, de úgy a legjobb ha reggel is - mondjuk így nagyon gyorsan fogy, de ha hűvösebbre fordul az idő, akkor úgyis leváltom, mert azért ebben nagyon sok az alumínium, plusz ilyen erős védelemre akkor már nincs is szükségem. Az illata finom, nekem nem is annyira intenzív mint itt sokan írják. Csak nagyon keveset kenek belőle, mert annyi is bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

vivuss87

2013. augusztus 8.

Számomra döbbenet ez a deo. Felkenéskor kicsit valóban erős az illata, szerintem ezért is írják, hogy este használjuk. Reggelre valóban nincs illata. Én elég izzadós vagyok, eddig kb az Antisudorica bírta a gyűrődést, na de az elég kemény cucc. Ebben nem tudom mi lehet? De még egy napozást is kibírt. Se izzadás, se szag. Megdöbbentő. Nagyon keveset kentem, úgyhogy nem gyűrődött be, szerencsére. Drága? Nos mihez képest? Rexonához képest valóban, de vettem én már 2x ennyiért is deo-t ami semmit sem ért. Szerintem megéri az árát. Alumíniummentes deok csúnya kudarcot vallanak ilyen melegben. Akinek meg elég az is, mert nem izzad, az szerencsés, és csak irigyelni tudom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

tojsika

2013. augusztus 7.

Nekem nagyon bevált,igaz drága de megéri az árát!Nagyon izzadós vagyok,ez elfedi a kellemetlen szagokat,az illata nagyon jó,jobb mint a kéknek...a lilát pedig még nem próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

devcat

2013. augusztus 6.

25%-os kuponnal vettem meg. Tény, hogy elég drága, de még csak 3 napja használom, és nem tudom meddig elég. Nekem nagyon bevált, nap végére sincs izzadságszag egyáltalán, és száraz is marad a hónalj. Délutánra némileg "összeáll" és kis fehér hurkákban potyog, fekete ruhához nem ideális. Ennek, azaz a zöldnek szerintem kellemes illata van, bár ahogy többen írják néha elnyomja a parfümöt illatát is. Közvetlen epilálás után kentem fel, semmiféle irritációt nem okozott. Jól teljesít, állja egész nap, amit ígér. Nekem fürdéskor kellett rendesen szappanoznom, hogy lejöjjön, kissé tapadós réteget hagy maga után, alig lehet levakarni. Amúgy bevált, nem olcsó, de jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

agica0723

2013. július 31.

25%-os kuponnal és szájhúzással vettem meg, mert szerintem még így is drága volt, de mivel nagyon izzadós vagyok, így gondoltam teszek egy próbát. Az biztos, hogy az eddig használtaknál sokkal jobban bevált nekem. Én reggel és este is bekenem vele a hónaljam, mert ha csak este akkor nekem szinte semmit sem használ, de így jó. Az állaga nagyon tetszik. A hónaljam teljesen száraz marad, nem lesz büdös még 40fokban edzés után sem a hónaljam :D Télen nem hiszem, hogy ezt fogom használni, olyankor elég nekem a sima Rexona is. De nyárra szuper nekem! Csak az ára miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Emily

2013. június 18.

Eddig tesztelés alatt volt, most gondoltam, ha a mai napot is kibírja, véleményezem.
Eddig kibírta, pedig nagyon kemény kiképzést kapott, egész nap rohangáltam a tűző napon 'kiemelt üzleti öltözékben' HARISNYA!!! :-) :-) és igaz hogy úgy érzem magam és nézek is ki mint egy csataló, de izzadságszagnak nyoma sincs. Szóval le a kalappal a dezodor előtt. Reggel kenem, mert reggel is zuhanyozok, először kicsit elsokalltam, így pergett és összegyűlt kicsit, de már ráéreztem hogy mekkora az a mennyiség ami elég, és tökéletesen beszívódik. Az illata nekem tetszik, ha nincs elsokallva, nem zavar be a parfümbe. A dezodorok zöme engem kikezd egy idő után, ennél még ezt nem tapasztaltam. Reménykedem hogy ez így marad, ha igen, akkor maradok nála :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

szamira

2013. június 17.

2 hete használom, hát ez a cucc durván jó! Eddig semmi nem hatott a melegben előjövő erős, kellemetlen szagú izzadásra, csak ez. 50 fokos nyaralós izzadós, utazós borzadályban tesztelve is illatom volt a nap végén, nem szagom. Szuper!
Kipróbálta a férjem is, neki viszont nagyon viszketett tőle a hónalja, úgyhogy neki nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

vidamlanyka

2013. június 15.

3 hete használom, nagyon bevált. Este bekenem magam (igaz reggel is végigmegyek 1x a hónaljamon-megszokás) és teljesen szárazon tart egész nap. Kibírja a reggeli buszhoz futást, 45 perces nyomorgást a buszon, majd az egész napi rohangálást ugyanis eü-ben dolgozom. Este ugyanolyan friss vagyok mint reggel.

Pontot csak azért vonok le mert ennek a zöldnek egyáltalán nem jön be az illata.

Jövőhéten beruházok egy más illatúra, de az biztos, hogy ennél a típusnál maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Antioxidánsok: BHT