Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

CatLynn

2013. június 3.

Sajnos nekem ez a deó abszolút nem jött be. 35% kedvezménnyel vettem, mindenféle kupon összevonásával. Gondoltam ha ennyi jót mondanak róla, rossz nem lehet. Hát DE. Nagyon is rossz. Előszöris számomra megszokhatatlanul büdös tisztítószerekre hajazó illata van. Ezt még valahogy csak-csak megbocsátottam neki. Másodszor minden ruhán nyomot hagy. Nem értek egyet azzal, hogy ez a krémes deók velejárója, számos krémes deóm volt, ahol ha vártam egy keveset, hogy megszáradjon, ilyen nem fordult elő. Na ennél csinálhatok bármit, mindig, de mindig fog! Baromira idegesítő. Harmadszor pedig egy nagyon furcsa réteget képez a bőrön, ami számomra egészségtelen érzetet kelt, nem hinném, hogy jót tesz a bőrnek, nem hiszem, hogy levegőhöz jutna alatta. Ráadásul fürdésnél jó sokszor át kell mennem a hónaljamon, hogy úgy érezhessem, végre tényleg lejött a deó, és tiszta. Ami a negyedik, és abszolút megbocsáthatatlan rossz dolog benne, hogy nekem abszolút nem teljesített jobban, mint az olcsóbb, hagyományos társai. Ezért egyelőre 1 pontot tudok csak adni neki. Lehet kipróbálok majd egy másik Maximum Protection-t,mert jó lenne egy tuti deó, ami a nagy melegben is megbízhatóan tart, de ez az "élmény" meglehetősen elvette a kísérletező-kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

betty88k

2013. május 11.

Tegnap vettem a Rossmanban 25%-os kuponnal, bár azért még így is húzós az ára. Az illata kellemes, visszafogott, és nekem egyenlőre jól teljesít. Majd később nyilatkozom a hosszabb távú hatásáról.

2013.05.11.: Most már lassan két hete használom, és nagyon bevált. Ha reggel bekenem, este ugyanolyan száraz a hónaljam, és kellemes friss, illatom van. Bár sajna a pólókat egy kicsit befogja, de ez a krémes deók átka, ezért nem vonok le pólót.
A Joy napok keretében a DM-ben 25%-os kedvezmény van, így betáraztam a következőt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Esther

2013. május 2.

Szintén a Rossmannban vettem 25%-os kuponnal. Több, mint egy hete használom és azt kell mondjam, minden eddigi várakozásomat felülmúlta. Elképesztő, de tényleg egész nap szárazon tart, pedig én aztán izzadós vagyok...Nap végén ugyanazt a friss, tiszta illatot érzem. Egészen biztos, hogy újra fogom vásárolni, nekem még teljes áron is megéri. Eddig a Garnier Mineralt használtam, de ez a Rexona fényévekkel jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Antioxidánsok: BHT