Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

rudita

2018. március 29.

..nagyon jo a hatasa...igaz hogy nem hasznalom egesz evben, inkabb csak a nagyon meleg nyari napokon....inem vagyok egy izzados tipus, de a nagyon meleg nyari napokon tenyleg szarazon tart....ajanlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nsofie

2018. március 29.

Évek óta csak ezt használom, számomra tökéletes. Az illata diszkrét, de finom, egyáltalán nem izzadok, amikor használom, és kis mennyiséget elég felvinni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

lejla6

2018. február 18.

Sokáig kerestem a megfelelő termeket. Amint kipróbáltam mar az első alkalommal maximalisan meg voltam elégedve vele. Már eleg rég óta használom. Nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Aniko088

2018. január 28.

A lehető legjobb deo, amit valaha vásároltam! Borzasztóan izzadós vagyok és a terhesség előtt egy gyógyszertári folyadékot használtam, de a pocaklakó miatt el kellett hagynom. A szoptatás miatt szintén nem lehetett így ezt választottam és nem csalódtam benne. Soha, egyszer sem.
Egész nap száraz marad a hónalj és nem szárít, kellemes az illata is. Egy szóval tökéletes!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

nagyheni92

2018. január 24.

Hihetetlenül jó! Mondjuk amikor először elkezdtem használni, akkor először nagyon zavaró volt az erős illata! De ma már teljesen megszoktam! Észre se veszem! De egésznap tart! Egyáltalán nem izzadok! Azonban levonok -2*, mert nagyon fog!!! Szeretem a fekete felsőket és amikor nap végén leveszem a felsőt, akkor az egész hónomalja tiszta Rexonás. Emiatt nem fogom újravenni legközelebb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

riaraven

2018. január 19.

Nagyon jó. A sok stressz miatt rengeteget izzadtam az utóbbi pár hónapban, és ez lett az én megmentőm. A ruhákkal valóban nincs túl jóban, szóval vigyázni kell vele, de ettől függetlenül maximálisan elégedett vagyok vele. Ha elfogy, szerintem újra fogom venni, ha látom majd valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

kervivena

2017. december 31.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert a ruháim nem éppen köszönték meg a termékkel való találkozást. Kétségkívül azt kaptam, amit termék ígért és a pénzemért elvárnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

rizabella

2017. december 31.

Kétség kívül verhetetlen dezodorfaja a maximum protection!! Mióta ezt használom, egyszer sem éreztem kellemetlen szagokat magamon. Persze azért izzad mellette az ember (de az kell is a testünknek), viszont akár mit is csinálok, jó illatú maradok. Teljes mértékben megéri az árát, én évek óta csak ezt használom.
Szeret fehér foltokat hagyni a ruhán, de ha a használati utasításnak megfelelően, éjszaka alkalmazzuk, akkor ez is kiküszöbölhető.
A különböző illatváltozatok közül ez volt a kedvencem, de sajnos mostanában nem találom a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

monikavizler

2017. december 28.

Kedvenc termék, megbízhatóan működik, kellemes az illata, és egész nap bírja, bármi is legyen a program. A ruhákkal viszont nincsenek barátságban, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Vali21

2017. november 12.

Nagyon izzadós vagyok, de ez a dezodor teljesen megszüntette az izzadást. Nem szárítja ki a bőröm és még az illata is kellemes. Már többször is újravettem és újra is fogom amint elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Antioxidánsok: BHT