Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

eszterker

2017. november 1.

Eléggé izzadós vagyok, de ez a termékcsalád nagyon bevált, mindegyik verziót próbáltam már, mindnek kellemes az illata és hatékonyak is. Hosszú távon szárítanak, ezért felváltva használom ezeket valamilyen másik, gyengébb dezodorral.

timine

2017. október 6.

Krémmániás vélemények alapján esett erre a választásom, és nem bántam meg. Everyday fresh illatút vettem, nagyon tetszett, sokkal finomabb mint a Stress control-os amit most használok. Ezt leszámítva maximálisan elégedett vagyok vele, használat után egyből öltözhetek is, nem kell megvárnom, hogy megszáradjon, és én át se izzadtam, még melegben sem. Legjobb izzadásgátló, amivel eddig találkoztam, jár az 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Leander

2017. augusztus 13.

Megbízható, hatékony a legmelegebb nyári napokon is frissen tart. Irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

annroi

2017. július 28.

Még Glamour kuponnal vettem tavasszal, úgyhogy használom egy ideje. Az illata tetszik, és tartós is, valamint az izzadásgátló hatása is nagyon jól működik. DE, nagyon fura számomra, hogy kb. lehetetlen lemosni a bőrröl, oké hogy 48h-t ígér, de én azért naponta minimum egyszer fürdök, amikor szeretnék megszabadulni a dezodortól is. :D Emellé a kellemetlenség mellé jön egy másik is, mégpedig, az összes ruhámat (fehéret-feketét-színeset egyaránt) megfog. Hiába várok, hogy megszáradjon, akkor is ott marad a folt, és ha esetleg sietek és nincs időm várni, akkor kb dobhatom ki a szennyesbe egyből a pólóm. Nagyon zavaró tud lenni, hiába az extra izzadásgátló hatás... inkább izzadok picit minthogy az összes ruhámat ki kelljen dobni emiatt. Ja, főleg ennyi pénzért. (szerencse hogy kuponnal vettem)
up: Tönkretette a kedvenc fehér pólómat, ki se jön a folt, köszi Rexona, ha tehetném 0-át adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

zsofula

2017. július 6.

Lehetetlenség lemosni a bőrről, és gusztustalan is.
És nem véd eléggé az izzadástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Lehetetlenség lemosni a bőrről, és gusztustalan is.
És nem véd eléggé az izzadástól.

KisManka

2017. július 3.

Ez is kedvenc a lila deo mellett. Reggel bekenem magam és este is érzem az illatát magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

pestidorina

2017. június 16.

Nagyon régóta szerettem volna egy olyan dezodort ami tesz is valamit ezért amikor le volt akciózva pár száz forinttal,úgy voltam vele hogy akkor itt a lehetőség ennek a kipróbálására. Nem csalódtam. Teszi a dolgát,az illatát is nagyon szeretem mert nem egy tömény illat,inkább frissítő. Egy negatívuma van,még pedig hogy a fekete felsőn foltot hagy,de ha türelmes az ember és vár 1-2percet akkor ez a baleset is elkerülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

vikee06

2017. június 8.

Számomra a legideálisabb dezodor,kis mennyiség is elég belőle,sok ideig elég,és egész nap tartja az illatát,és a hatását. Nagyon sokadszorra veszem ujra,bármelyik illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Linda0222

2017. május 18.

Kuponnal vettem,nélküle alapáron biztos nem vettem volna meg, mert sokkalom az 1300 ftot érte. Nekem nyomot hagy a ruhán, az illata sem a legjobb, úgyhogy nem veszem újra :( Azt hittem jobban be fog válni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Naschkatze

2017. május 16.

Akciósan vettem meg kipróbálásra, de engem meggyőzött, így teljes áron is ezt fogom megvenni a "sima" rexona helyett. Határozottan jobban véd az izzadság ellen, Több márkát is kipróbáltam (Garnier, Dove, Balea, azon belül is golyós, spray dezodorok) de eddig ez volt a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: BHT