Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

hdori23

2017. május 14.

Akciósan sikerült hozzájutnom,eredeti áron biztos nem vettem volna meg. Az illata kellemes,és a hatására sem panaszkodok. Ha lesz akció lehet újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

whiterose

2017. április 20.

Finom illat, de tényleg drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

Finom illat, de tényleg drága.

nikolett

2017. április 18.

Hatékony, de teljes áron nem venném meg... 1300 ft "enyhe" túlzás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Hatékony, de teljes áron nem venném meg... 1300 ft "enyhe" túlzás érte.

ponilopopolopo

2017. április 10.

Nekem nem jött be... kuponnal vettem féláron 600 valamennyiért, igy annyira nem sirok-rivok, de jézusom 1300-ért borzasztóan drága :O a kistestvére (
REXONA ALOE VERA FRESH DRY DEO STICK) sokkal jobban teljesit és pár száz forint... finom illata van, de gyorsan elszáll és izzadok is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

tothfanni92

2017. március 23.

Nagyon szeretem!! Én elég izzadós voltam világ életemben, bár szerencsére mióta kijöttem a tini korból, kicsit normalizálódott a helyzet. Gondoltam egy próbát megér, és nagyon szuper! Néha kicsit azért még izzadósabb vagyok, de mostmár simán fel merek húzni színes ruhákat is nem csak feketét. (Aki izzadós, az érti:) ) Egyszóval nekem nagyon is szuper ez a termék!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

buba83

2017. február 21.

Amióta megjelent és kipróbáltam, imádom! A legjobban teljesítő dezodorom. Bár én nem feltétlenül használom este, lefekvés előtt, ahogy ajánlott, nekem így is tökéletes. Kellemes illata van mindegyiknek és teljesen megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

carmenjade

2017. február 16.

A legjobb deo amit használtam, egyáltalán nem izzadok tőle. A többi illatát is próbáltam már, egyik sem tolakodó vagy büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

domnora

2017. január 23.

Tökéletesen véd az izzadástól (kellemetlen szagok és foltok). Az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

balababa

2017. január 23.

Végre egy dezodor ami használ is egész nap nem izzadok ha ezt használom .A legjobb nyáron csak ezt használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Ad-Namah

2017. január 1.

Majdnem mindegyik illatú Maximum Protect dezodort kipróbáltam, mindegyiknek ugyanolyan volt a hatása nálam, nekem csak ez a termékcsalád válik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Antioxidánsok: BHT