Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

jkinga

2016. november 3.

Körülbelül 2 éve ezt használom és nekem nagyon bevált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Körülbelül 2 éve ezt használom és nekem nagyon bevált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
amazing

2016. október 19.

Az első 1-2 hétben még nagyon jól teljesített, de amilyen hamar megörültem neki, olyan hamar el is illant a boldogságom. Az illata kellemes és én a krémes állaga is tetszik, de sajnos mostanra semmit se használ. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

Csillamlama

2016. október 12.

Amióta megjelent a boltokban (kb 4 éve talán?) én csak ezt használom. Télen-nyáron ott marad ahol kell, nap végén is marad a jó illat :) Egyetlen izzadásgátlóval sem voltam még ilyen elégedett, az összetevő listája lehet, nem a legszebb, de az árát mindenképp megéri szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Rebeka020

2016. október 5.

Ez egy csoda!
Kb. ez az egyetlen dezodor ami a helyén marad minden értelemben.
Nekem teljesíti mindazt amit ígér! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Ez egy csoda!
Kb. ez az egyetlen dezodor ami a helyén marad minden értelemben.
Nekem teljesíti mindazt amit ígér! 5*

wkataw

2016. szeptember 20.

Imádom, nekem ez bevált pedig nagyon izzadós vagyok sajna :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Imádom, nekem ez bevált pedig nagyon izzadós vagyok sajna :(

encsii9898

2016. szeptember 5.

Szkeptikus voltam az összes izzadásgátló termékkel kapcsolatban, több termék okozta csalódás után úgy voltam vele nyáron a nagy melegbe használhatok akármit semmi se fogja megakadályozni, hogy izzadjak. Ez a termék viszont teljesen levett a lábamról, reggel használom és abszolút nem izzadok és nem leszek büdös egésznap, nem lesz a ruhám sem izzadságfoltos, egyszerűen csodaszer! Egy hátránya van talán hogy óvatosan kell használni mert könnyen megfogja a ruhát, de ez könnyen kimosható és engem nem zavar, bekenem a hónaljam és megvárom hogy megszáradjon és úgy már nem hagy foltot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

dori03

2016. szeptember 3.

Szeretem a terméket, bár számomra nem nyújt tökéletes izzadásmentességet. Ezt és a kéket (Clean scent) próbáltam, az illatuk nekem nem kellemetlen. Nagyon izzadós vagyok télen-nyáron, ezt jelentősen lecsökkenti, de egy meleg nyári napon nem 100%-os. Esténként, alvás előtt használom (így nem hagyott eddig nyomot a ruháimon), minden harmadik napon mellette solutio antisudorica-t, így egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

kissdorina

2016. augusztus 30.

Nagyon jó!!!! ez tényleg gátolja az izzadást. Nem is használom minden nem. Csak a nagy kánikulában és stresszes helyzetben! Az illata nem jó! De nem is az a lényeg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

mujerconfused

2016. július 24.

Eddig mindig a kéket vettem, most tettem egy próbát ezzel, de sajnos nem olyan jó az illata. Hatásban semmi különbséget nem érzek, szerintem visszaérek a másik változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

csopke

2016. július 18.

A legnagyobb melegben mindig ezt használom. Eddig jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

A legnagyobb melegben mindig ezt használom. Eddig jobbat még nem találtam.

Antioxidánsok: BHT