Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

KBrigi19

2016. június 13.

Nagyon jó a termék. Tényleg nem izzad tőle az ember. Az ára borsos de megéri. Viszont cserélgetem mert hozzászokik az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

magistra

2016. május 15.

Aki nem izzad nagyon, az soha nem fogja igazán értékelni ennek a szernek a hatását! Patikai cuccokat is veri nálam, pedig hónaljban konkrétan derékig is képes voltam leizzadni... Ez a szer ajándék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

eprsvtta

2016. május 1.

Nagyon jó illata van, lassan fogy. A dolgát szépen végzi, viszont tény, hogy szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Zildinyo

2016. április 18.

Egyszer próbáltam ki, az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Sajnos csak ez az illat volt elérhető, a Clean scent-et lerabolták, de nekem egyáltalán nem zavaró az illata.
Első próba után is látszik, hogy ez kisebb csodaszer!!
Pedig izzadékony is vagyok, sportoltam is aznap, mégis csontszáraz maradtam egész nap.
Annyira brutálisan szárazon tartott, hogy nem merem naponta használni, nehogy hozzászokjak, és később, amikor igazán kellene (nyáron, stresszes munkanapon), ne használjon.
Addig is megy az 5 csillag, és imádkozom, hogy ugyanígy hasson később is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Első próba után is látszik, hogy ez kisebb csodaszer!!
Addig is megy az 5 csillag, és imádkozom, hogy ugyanígy hasson később is :)

agneza

2016. március 25.

Szerencsére nekem nem fakította ki a ruháimat (vagy legalábbis nem vettem észre), de hogy soha többé nem vásárolom meg, az biztos. Túlhypeolt termék, harmadannyi tudással, dupla áron. Köszi, kihagyom. Egyébként sem vagyok izzadékony, de ha ezt a Rexonat használom, büdinek érzem magam. Mintha nem védene izzadás ellen. Mindenesetre ő a "soha többé" kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

szalamaja

2016. március 10.

AKi nagyon izzadós mint én annak megmentő
És igen megfogja a ruhát.de én felöltözöm és csak utánna kenem be magam.és egész nap száraz a hónaljam.rengetegszer vettem már újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

AKi nagyon izzadós mint én annak megmentő

Monica6

2016. február 25.

Foltot hagy, de nagyon jól gátolja az izzadságot, egyenlőre őrlődöm magamban, hogy vegyem-e újra, mert nem olyan szerencsés amikor a fekete blúzod megfogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Cu2tka-baba

2016. február 8.

Én nem dobtam el tőle a parókám. Kb 1000 ft volt, és fele annyira sem volt hatásos, mint a hagyományos rexona dezodorom.. Arról nem beszélve, hogy több ruhámat is kifakította csíkokban ahol hozzáért. Nekem nagy csalódás:( Pénzkidobás főleg hogy 4 topom is mehet vele a kukába:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Dettie21

2016. január 7.

Nagyon sok próbálgatás után találtam meg ezt és 2 éve használom kb. így biztos tapasztalatot tudok mondani.
Hibátlan termék számomra, nem hagy foltot, nem lesz nedves a hónaljad és semmi szag :) 5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Teniko

2015. december 30.

Nyáron kezdtem el használni, nagy szerelem lett! Maximális elégedettség! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Nyáron kezdtem el használni, nagy szerelem lett! Maximális elégedettség! :-)

Antioxidánsok: BHT