Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

bianka66101

2015. december 26.

Tényleg véd az izzadás ellen. Kellemes az illata. Nem hagyott foltot nekem a ruhámon. Kicsit drágának tartom én akciósan vettem,de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

Barabella

2015. december 2.

Nagy csalódás, viszketek tőle, a hatása ugyanolyan, mit más olcsóbb dezodornak, az illata nagyon erős. Sajnos nem vált be. Foltokat is hagy a ruhán ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

aniita

2015. november 24.

Szeretem ezt a dezodort. Viszont: Ha sokáig használom eltűnik a hatása. Elején jójó, nem izzadok tőle tök szupi az egész, de a végére már nem érzek semmit. Ugyanúgy izzadok. Vigyázni kell vele mert krémes, és mielőtt felöltözöl, jól szárítsd meg, mert olyan foltokat hagy a ruhádon, hogy élmény lesz lesikálni róla! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

szakalasdora

2015. október 28.

Az egyetlen dezodor ami 100%osan bejött. Az összetevői nem annyira szimpik, viszont a hatása, az illata nagyon bevált. Már két éve használom, szerintem ez a közeljövőben nem fog változni. Az árát kicsit sokallom izzadásgátló révén, viszont úgy gondolom, hogy a sok kipróbált más termék amit egyszer használtam és nem jött be, és az azokra pazarolt pénz miatt megéri megvenni inkább ezt ami használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Reneoleah

2015. október 17.

A legjobb dezodor amit eddig használtam. Tényleg visszafogja az izzadást és nekem nincs bajom az illatával. Enyhe pánikkal küszködöm ha látom,hogy fogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Babooca

2015. szeptember 14.

Októberben vettem a Glamour-napok keretében. Azóta használom is bőszen. 30 fok fölött nekem nem vált be, 25 foktól 30-ig használom, afölött már csak az Exodort, ha úgy érzem, h nagy a gond. Egyébként a sima mezei Rexonák is jók. Stresszhelyzetben vizsgák idején bevált, de nem a júniusi vizsgaidőszakban. Most fog elfogyni, szóval nekem gazdaságos is volt a kb heti 1 használat mellett. Mivel elég drága és az Exodor még mindig hatásosabb ennél, ezért max pontot nem kaphat. Utánpótlása az uborkás Dove lett, remélem lesz az is ilyen jó, v talán jobb. Szerintem a Glamouron újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

gspod

2015. augusztus 28.

Nagyon jó dezodor, szinte alig izzadok tőle, ami ritka. Az illata is kellemes. Egyedül az összetevőkkel van problémám, de hát azok szükségesek a hatás elérése érdekében. Emiatt 4/5.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

eszterfulop

2015. augusztus 20.

Sajnos nekem ez nem vált be...pedig nagyon szerettem volna, hogy jó legyen. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Sajnos nekem ez nem vált be...pedig nagyon szerettem volna, hogy jó legyen. :(

Heklama

2015. augusztus 8.

A szaga nekem nagyon kellemetlen, mintha műanyag lenne az egész. A hatásától is sokkal többet vártam, főleg meleg időben. Még megvettem a stress protect változatát, lehet hogy az jobban teljesít vagy megpróbálom a dove ilyen változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

diacska9

2015. augusztus 6.

A nagyon izzadós típusú embereknek csak ajánlani tudom. Nálam nagyon bevált, sokáig kerestem a tökéletes dezodort, hát ez az. A zöldet próbáltam először, volt olyan, hogy párom megkérdezte milyen parfümmel fújtam be magam. :D Ára kicsit húzós, gyorsan elfogy, de ennek ellenére is megéri nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT