Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

Adlita

2015. június 15.

Nekem nagyon segített, egész nap bízhatok benne, az egyetlen deo ami eddig segített. Egy hibája van a csomagolása. Nekem is gyorsan fogy, már rájöttem, hogy a kevesebb is elég belőle. Van újabb a stres protection az még jobb, hatékonyabb és az illata is jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Takaro

2015. június 15.

Eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Eddig a legjobb.

orsheee

2015. június 14.

A kék verziója után vettem meg ezt, és sajnos azt kell mondjam, hogy ez nem vált be. A kék nagyon jól teljesített, de ez, ahogy egy kicsit melegebbre fordult az idő, eltűnt az illata és a kellemetlen illatok vették át a helyét...nekem sajnos ez egyáltalán nem működött jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

szaboka79

2015. június 12.

Elviselhetetlen ragacsos bevonatot képez a bőrömön, amit szinte lehetetlen lemosni. Én mindennek ellenére is izzadtam tőle, szóval nem volt meg a "valamit-valamiért"-érzés a részemről... Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

körtevirág

2015. június 6.

Lemoshatatlan, nagy melegben nekem egyáltalán nem használ, fura illata lesz és elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

mimmike

2015. június 5.

Tökéletes hatás, szerintem rendkívül finom illat. Amiért egy csillagot levonok, az a csomagolás antipraktikussága és az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

zsofigirl

2015. május 13.

Legjobb dezodor! (A zöldet és kéket használtam eddig, nem vettem észre különbséget a kettő között). Eléggé izzadós vagyok, de ezzel a deóval tökéletesen uralható a helyzet. Egész nap kitart a hatása, sőt ritkán másnap nem használok semmit és mégsem izzadok tőle. Sokan írták, hogy nagyon gyorsan fogy - nekem épp ellenkezőleg. Körülbelül egy és háromnegyed éve használom szinte minden nap és most fog elfogyni a harmadik, így árban is teljesen megfelelő. Egyetlen hibája, hogy alul néha kicsit folyik és összekeni a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Senhora

2015. április 16.

Szerintem a legjobb izzadásgátló dezodor, amit próbáltam.
Nem szünteti meg azért teljesen, de észrevehetően csökkenti.
A szagok ellen is hatékony. A rózsaszínnek kellemes az illata.
Sajnos az ára azért elég húzós, de inkább fizetek többet, minthogy olyat vegyek, ami nem hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Szerintem a legjobb izzadásgátló dezodor, amit próbáltam.
Nem szünteti meg azért teljesen, de észrevehetően csökkenti.
A szagok ellen is hatékony. A rózsaszínnek kellemes az illata.

lina13313

2015. március 28.

Először ezt vettem meg még mielőtt kijött a Dove.s alternatívája
Életem nagy hibája volt...használtam meg nem volt vele különösebb bajom
A szaga borzalmas volt de úgy voltam vele valamit valamiért majd testpermettel kompenzálom...
Megvettem nem sokkal később a Dove.s terméket összehasonlíthatatlan...attól nem izzadtam az illata szuper volt
De ez...kellemetlen szaga van és nem is használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Először ezt vettem meg még mielőtt kijött a Dove.s alternatívája
Életem nagy hibája volt...használtam meg nem volt vele különösebb bajom
De ez...kellemetlen szaga van és nem is használ...

Brony

2015. március 16.

Amikor az elsőt vettük meg nagyon jó volt, örültem is, hogy "na végre valami használ!". Aztán a második doboz már nem tűnt annyira hatékonynak, mert kezdtek visszatérni azok a kínos foltok a pólók hónaljánál, ami miatt az ember átkapcsol T-Rex üzemmódba, hogy véletlenül se emelje fel a karját, ha nem muszáj. Most a kéket használom, hátha a változtatás segít, meg annak az illata is jobban tetszik. Azért adok 4 csillagot, mert szerintem aki nem ennyire izzadós annak biztos jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

Antioxidánsok: BHT