Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

Pocok1972

2014. november 15.

nekem bejött, nyáron használom csak, kettő fogyott le, negyven fokban is szárazon tart. mondjuk a fekete cuccaimat mind megfogta, de ez legyen nyáron a legkisebb bajom, kimostam és kijöttek a foltok. ha nem vonják ki, jövőre is használni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

amenamy

2014. szeptember 19.

Nagyon szeretem, tényleg hatásos, kategóriájában és árban a legjobb szerintem, az illata pedig isteni! Kár, hogy elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

fanni413

2014. szeptember 9.

A hatása csillagos ötös. De kiakaszt, hogy a szobában meg tud olvadni, utazni pedig csak akkor lehet vele, ha bezacskózom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

_-Mia-_

2014. augusztus 31.

Nekem is bevált. Az illatát is szeretem, engem az sem zavar, ha erős. Inkább ezt érezzék mellettem a metrón, ha elkapom a kapaszkodót, mint ami szagot némely ember képes megengedni magának :( Nekem nem gyűlik össze hurkákban: annyi a titok, hogy ez nem testápoló, nem kell belőle vastag fehér réteget kenni, elég kevesebb is.
Update: dobozában tárolom, szekrényben. Ennek ellenére is csurog belőle valami: nem nagyon, csak pár csepp, de azért mégis... A tekerője nem túl jó: kattog kattog nem nyom ki semmit, de ha másnap előveszem, 2 napi adag ott figyel a lyukacsos műanyagfedő tetején, illetve mellé is tekeredik az adagolófejnek sajnos (belül, a műanyag alatt gyűlik egy kis adag, már látom hogy szét kell kapnom valahogy, ha "kifogy"...) Összegezve: a krém jó, de a csomagoláson azért még gondolkozhatnának egy kicsit. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

zsoxcore

2014. augusztus 19.

Szalagavatóm, ballagásom, érettségim, a kötelező 'plusz órák' illata! Ezektől eltekintve nagyon-nagyon tetszik az illata (sajnos, vagy nem, mindenhez kötök egy illatot). Az összes közül ennek tetszik leginkább az illata.

Viszonylag hamar megszárad és nem hagy foltot a ruháimon. Teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel! Tökéletesen beváltja az ígéretét. 48 órán át hat, nem éreztem kellemetlen testszagot, bár egy kicsit átnedvesedtem a nap folyamán, de elhanyagolható mennyiségben. Egész nap éreztem a kellemes, ám nem tolakodó illatát. Még másnap sem éreztem magam kellemetlen szagúnak, ami valljuk be egész jó! Szerintem sokkal hatásosabb, mint egy 'sima' dezodor. Nekem bevált az a termék, viszont az ára húzós egy kicsit. 1500 Ft környékén van, ha akciós, pár 100 Ft-tal olcsóbb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

farkasreni

2014. augusztus 13.

Nagyon drága, vélhetően nem is a legegészségesebb, de nálam csakis ez válik be. Plusz egyetértek phoenix-szel, tényleg nagyon gyorsan fogy.
Ügyfélszolgálatos munkánál viszont van stressz bőven, a foltos hónalj pedig távolról sem mutat jól. :) Úgyhogy én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

phoenix

2014. július 13.

A leghatásosabb dezodor, amit valaha használtam, de nagyon drága, nagyon gyorsan fogy, és túl erőteljes az illata.

Részletes teszt: http://biablogol.blogspot.hu/2014/06/rexona-maximum-protection-dezodor-teszt.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

anitaanett

2014. június 21.

Az illata az, ami legkevésbé tetszik benne. Kellemes, friss illatra számítottam, amikor megvettem, ezzel szemben nem igazán tudom mihez hasonlítani az illatát, nem friss illat az egyszer biztos. Az izzadásgátló hatásával eddig meg vagyok elégedve, a kánikulában is hatásos volt. Az ára picit sok, de ha frissebb illata lenne, egész biztos, hogy vennék még belőle, így viszont fontolóra veszem, hogy más Maximum Protection dezodort veszek, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

hankazse

2014. június 18.

Büdös, drága és nem is hatott. Az egyik legnagyobb csalódás volt.. Szörnyen erős illata van, szaga inkább. Nagy reményekkel vettem meg, hátha van valami ami kevésbé veszélyes mint az antisudorica és még használ is. Sajnos tévedtem. Több mint a fele megvan még, de meg is marad. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Szilvi92

2014. június 12.

nekem eddig a legjobb, verhetetlen.. szörnyen izzadós vagyok sajnos, örökölt, mint sok minden más negatív dolog is még :( aztán gondoltam kipróbálom ezt, miért ne?! minden mást már próbáltam és nem vált be, veszíteni nem tudok.. megérte, hogy kockáztattam, mert ezzel 36 fokban nem volt egy csepp izzadság sem a hónaljamban. meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Antioxidánsok: BHT