Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 8.

Kategória:   Dezodorok

Motionsense™ technológiával a hosszantartó védelemért, bármikor, amikor mozogsz.

Kiszerelés: 50 ml

Banszky

2017. június 11.

Tényleg az egyik legjobb golyós deo. Nyilván minimálisan izzadni fog az ember akármit is ken magára de ennek az illata valami isteni,legalább nem büdöset izzadok. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Sok deot kipróbáltam, nekem ez vált be a legjobban. Hosszan tart a hatása, az illata is, ezt használom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

bergamott

2016. augusztus 31.

Nagyon csalódott vagyok. Edzésre vettem és nem segített a legkisebb mértében sem. :'(

Na jó a szagok ellen igen, de az ellen a natúrok is segítenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Na jó a szagok ellen igen, de az ellen a natúrok is segítenek.

Sziszilady

2015. augusztus 9.

ez a kedvenc rexona deom, maximális védelmet nyújt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

ez a kedvenc rexona deom, maximális védelmet nyújt :)

bamy

2015. július 23.

összességében nincsen gondom a rexona izzadásgátlókkal, de eddig ez volt a legjobb és leghatásosabb 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

szakolczai.katalin

2015. május 28.

nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 28.

nekem bevált!

Testbe

2015. május 27.

Glamour napokon vettem és azóta ezt használom minden nap, nem csak edzésekre. Mindennapokon tökéletes védelmet nyújt, és edzéseken is rememkül teljesít. Mondjuk 2 óra kemény edzés után ezzel is lesz egy pici szagom, de koránt sem olyan erős, mint más dezodorok használatával. A bőröm nagyon érzékeny, de ez semmilyen irritációt nem okozott! Azt még szerencsére nem láttam, hogy 48 órán át tényleg tart-e, de egy normális napot simán kibír minden probléma nélkül. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1