Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Luller, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

andi9928

2017. augusztus 7.

Számomra A dezodor.Szeretem az illatát és hatásos. Biztosan újra veszem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Számomra A dezodor.Szeretem az illatát és hatásos. Biztosan újra veszem.:)

korono

2017. július 31.

Dmboxban jutottam hozzá. Egy ideje már nem használtam rexonas dezodort, kezdetben jóillatúak aztán a nap második felére kellemetlen szagúnak érzem magam, ennél viszont kellemes csalódásban volt részem, kifújva is elég semleges az illata és nem is válok büdivé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

eperturmix

2017. július 22.

Az első használatoknál,azt hittem jól működik,és tartós,az illatával sem volt gondom..aztán egyre rosszabb és rosszabb.Hogy mozgásra mi szabadul fel,mi nem,hagyjuk is,mert humbuk az egész.Az illata meg ha jó is,mivel annyira nem tartós,hogy semennyire,átizzadok alatta,a szagok meg keverednek...hát büdös.De az,hogy kb fél óra múlva,mosakodhatnék újra,és fújhatnám újra,azért gáz..és nem csak a 35-40 fokban,ennyire azért nem vagyok/voltam izzadós.
Nagyon béna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Nagyon béna.

nreka

2017. július 14.

Úristen de rossz. Egyfelől büdös, emellett pedig nekem egyáltalán nem használ, azonnal izzadni kezdek mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

szabocinti93

2017. július 10.

Illatával nincs bajom, hatása is megfelelő...de azért nap közepén rá kell frissíteni, hogy jó legyen. De 40 fokban nyilván mindenki megizzad viszont én nem tapasztalom, hogy büdös izzadságszagú lennék szóval szerintem jól működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

muchacha91

2017. július 3.

A legrosszabb illatú Rexona dezodor amit megvettem. Viszont mint a többi Rexona, ez is teszi a dolgát tartósság, és izzadásgátlás szempontjából. De mivel az illata nagyon nem jött be, alig vártam, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

AnnaLAKK

2017. június 14.

Mindig kikísérletezek újabb dezodorokkal, de egy forrón napon, ha tudom, hogy sok dolgom lesz biztos Rexonát használok. Ez a fajta Rexonát akkor egy újsághoz kaptam, de egyből megkedveltem az illatát. Azóta vettem belőle krémdeo változatot is. Gyorsan szárad és sokáig tart, ha kicsit kimelegszem a kellemes illatot érzem csak. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

nelossel76

2017. május 31.

Régóta kerestem már hatásos izzadásgátlót, mert korábban a Nivea dezodorok váltak be, de ma már túl gyengének bizonyul a hatásuk. Ez szárazon tart és frissen, ennyi nekem épp elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

Cicuka22

2017. április 28.

Sokat vártam tőle, de nem vált be sajnos. Az illata tényleg nem a legjobb, de ez a legkevesebb. Először is nagyon vigyázni kell mennyit fújok belőle, mert túl könnyen porossá/darabossá válik a bőrömön (pedig keveset fújók és rendesen felrázom). Az izzadásgátló hatásával sem vagyok elégedett. Elvileg mozgásra aktiválódna a citrus illata, de ez nem igen történik meg. A sötét ruhákat természetesen hófehérré változtatja :D Nehéz így öltözni, mert minden csíkos lesz, ha nem vigyázok. Van ennél hatásosabb terméke a Rexonának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

lindacica

2017. április 24.

Nivea izzadásgátlók után tértem át erre próbaképpen. Egyelőre nagyon beválik, engem az illata sem zavar. A hozzászokástól én is tartok, de majd váltogatva használom a Nivea-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.