Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Luller, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

panneszka

2017. április 23.

Amire kitalálták tökéletes! Nincs izzadás, de az illata nagyon erős és nekem kicsit férfias is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

incifinc

2017. március 5.

Az antibakteriális hatás miatt vettem. Bevált.
Vmiért a nagy kedvenc ruháim elkezdtek elviselhetetlenül bebüdösödni, hiába váltogattam a dezodorokat, szódabikarbónás vizes lemosás, kókuszolaj ideig-óráig használt, de visszatért a probléma. Azután olvastam a baktériumokról és elkezdtem ezt használni, láss csodát teljesen megszüntette a problémámat.
Jó lenne egy illatmentes formula, mert hát elég erős nekem ez a kombó, meg az incije ugye ájájájj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Az antibakteriális hatás miatt vettem. Bevált.

sarkanyoslany

2017. február 3.

Nekem ez valahogy nem jött be. Régen használtam Rexonákat és akkor nagyon szerettem, most ezt csak ímmel ámmal fújkálom el magamra itthonra, nem tetszik a hatása, izzadok tőle, nem kellemes viselni valamiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Bea0113

2017. január 11.

Ez az eddigi kedvencem, nagyon jól bevált, egész nap kitart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Ez az eddigi kedvencem, nagyon jól bevált, egész nap kitart :)

riaraven

2017. január 9.

Tetszik az illata, és teszi, amit kell. Nyáron vettem először, mert a 40 fokban szükség volt rá. Azóta már vagy kétszer újravettem, és szerintem fogom is még, ha elfogy a mostani adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Vizililiom

2017. január 8.

Tetszik az illata, és teszi azt, amit kell, de télen stiftes deóval együtt használom, anélkül kevés lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Nekem bejött. Az illata elsőre kicsit erős, de kellemessé válik. A ruhát nem fogja meg. Néha után kell kicsit fújni hogy megfelelő legyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

lizybenet

2016. október 22.

Nagyon szeretem! Már többször is újravettem. Az illata kellemes és több órán keresztül megmarad. Az izzadásgátló hatás is egész jó, nekem nem hagy foltot a ruhákon. Sajnos kezd "hozzászokni" a szervezetem úgyhogy hamarosan úgy érzem váltanom kell de ez folyton megesik nálam úgyhogy nem a dezodor hibája. Én eléggé izzadós vagyok de azt kell mondjam ez az izzadásgátló egész jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Luller

2016. október 13.

Friss, üde illat! Soha nem húzom át a fekete, vagy sötét ruhát a már befújt hónaljamon, úgyhogy ez sem hagy foltot nekem ! Tartós, ezért 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

anita04

2016. július 23.

A legjobb Rexona amit eddig használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.

A legjobb Rexona amit eddig használtam.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.