Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Luller, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatása legyőzi a kellemetlen testszagot okozó baktériumokat a hónaljon. Friss és száraz értést nyújt egész napon át. Citrusos illata mozgás hatására szabadul fel, amikor legnagyobb szükséged van rá.

Lolychan

2016. május 30.

Foltot hagy a fekete ruhán, alig bírom lekaparni, izzadsággátló hatása egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

filmszalag7

2016. május 14.

Sajnos még mindig nem találtam meg az ideális dezodort. Ezzel sincs másképpen, foltot hagy a fekete ruháimon, a hatása is átlagos, kevésbé meleg napokon sem helytálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Madi

2016. május 5.

Én most jól kifogtam ezt, 12 óra meló után sem vészes a helyzet, mondjuk Rexona spray-vel egyszer néztem be életemben, egyébként elégedett vagyok velük. Ezelőtt egy Garnierrel próbálkoztam kíváncsiságból, na az rémes volt. Most lecsekkoltam magamat, semmi szag vagy folt, pedig már 6 órája rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

timeej

2016. április 2.

Sajnos engem is meg lehet venni néha a reklámokkal... Személy szerint nem az izzadásgátlás miatt vásárolok ilyen termékeket (eddig egyetlen egy gyógyszertári cucc hatott csak, de az meg kb folyékony alumínium volt...), hanem a szagok elnyomására. Így mikor láttam a reklámot, gondoltam egy próbát megér. Hát, mióta használom, -1 tüdőlebeny... Ilyen szintű fullasztó spray-m még nem volt. Külön helységbe kell mennem, és ott befújnom magam, mert utána ott pár percig nem lehet tartózkodni. Nem tudom, hogy selejtet fogtam-e ki, vagy alapból ilyen?! A hatása sem az igazi, kertészkedés és egy kis fizikai munka már kifogott rajta, pedig még nincs is nagyon meleg. Ha meg sokat fújok kifehéredik és potyog a bőrömről, mindent összekenve. Hál' Istennek nem volt drága, de én balga kettőt is vettem, mert akciós volt és mert hülye vagyok... Elhasználom, de szerintem ennyi is volt a mi kis románcunk. A kalandot 2*-ra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

bardo

2016. március 3.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Abszolút teljesíti amit ígér, estig érzem a hatását, nem izzadok és fnom illata van. Kifújáskor kicsit erős a virágillat, ezért egy erős 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 3.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.