Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: monique001, az összetevőket feltöltötte: Kicsikini, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Dezodorok

"Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon."

mmartina97

2019. október 6.

Foltot hagy a ruhán és szerintem ettől lett sárga a felsőm a hónom alatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Foltot hagy a ruhán és szerintem ettől lett sárga a felsőm a hónom alatt...

SZS30

2019. augusztus 24.

Az izzadásgátló hatásával nincsen baj, viszont az nem igaz, hogy nem fogja meg a ruhát. Fehéret sárgára (bár azt melyik nem), feketét fehérre. Persze lehet hogy nem annyira durván, mint a többi, de azért fog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

demeterne

2019. május 29.

Nagyon sok ideig használtam ezt a deo-t. Nagyon jól véd az izzadás ellen, csak annyi baja van, hogy ruháimon nyomott hagyott, valamint az illata is egy idő után átváltott valami iszonyú fura szaggá amit nem is értettem. Szóval már mást használok, lemondtam róla teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Fruzsi

2019. április 14.

Az izzadásgátló hatása teljesen oké, bár nekem mindegyik működik, nem vagyok túl izzadós. A ruháim védelmében választottam ezt, de arra teljesen alkalmatlan. Pontosabban a fehér fölsőket nem sárgította be, ami jó, de minden nem hófehér ruhán nyomot hagy elég durván. Emiatt csalódás a termék, de elhasználtam, mert izzadásgátlónak teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

nincss

2019. április 10.

Nem igaz, hogy nem hagy nyomot. Viszont kifejezetten kevésbé hagy, mint a többi, sima deo. Nagyon erős, egész nap, egész éjszaka tart a hatása. Finom illata van és szeretem ezt a stift kiszerelést. Viszont a jobb kezem alatt eléggé begyulladt a használata miatt. De mindent egybevéve szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Evelyn31

2019. április 2.

Hát nem tudom,hogy mit is jelent az,hogy nem hagy nyomot,mert nekem minden felsőn nyomot hagyott. :(
Izzadásgátló szempontjából jó,de elég idegesítő,hogy foltot hagy maga után,amikor pedig azt ígéri nem fog. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

vvv

2019. január 8.

Csak azért nem csak egy csillagot adtam neki, mert tűrhetően hatásosnak mondható izzadásgátlás szempontjából; amiért viszont kifejezetten ellenjavallt a használata, hogy a méregdrága fekete melltartómat undorító módon "beszínezte".

Update. nem érdemli meg a két csillagot!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Update. nem érdemli meg a két csillagot!!!!!

AppleMaple

2018. december 6.

Pozitivum, hogy hatásos az izzadás ellen, a stift kiszerelés és az illata. Negativum, hogy igenis foltot hagy a ruhán. Ez azért felháboritó, mert konkrétan ezzel adják el a cuccot. Vannak ennél sokkal jobb deók, egyedül csak azért vettem meg, mert állitólag "nem hagy foltot a ruhán". Nehogy bedőljetek ennek. Ha úgy nézzük, mint egy átlagos deót, akkor négy pontot adnék, viszont ha a reklám szerint nézzük, miszerint makulátlan marad a ruha a használata után, akkor egy pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Zindi

2018. augusztus 30.

Nekem bejött, évek óta használom.
Tökéletesen nem átlátszó így én akkor szoktam használni ha már rajtam van a ruha de közel sem annyira hagy csíkokat felvételnél mint egy rendes stift.
A golyós verzió láthatatlanabb de szerintem ez erősebb, nyáron nem mernék golyóssal operálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nekem bejött, évek óta használom.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nekem bevált. Bombabiztos izzadásgátló, egész nap kitart még ebben a trópusi hőségben is. Az illata nem tolakodó. Nekem még nem hagyott nyomot a ruhámon, míg más izzadásgátlóknál ez sokszor problémát jelent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch