Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

szabinabiro

2018. január 7.

A párommal mindketten szoktuk használni :D de egyébként én veszem magamnak, elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Barbizero

2017. október 4.

Jó az illata, sokáig kitart. Én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

tramit

2017. február 5.

Néha kipróbálok valami mást is, de utána mindig visszatérek ehhez. Kellemes, nem túl parfümös illata van, hatékony, nem irritál, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

KataMayaNagy

2017. január 6.

Évek óta ezt használom, és nagyon bevált. Néha szoktam ajándékcsomaggal együtt mást kapni, de mindig rájövök, hogy ez a legjobb. Nem kell belőle sok, hatékony, nincsenek kellemetlen szagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Ramani

2017. január 5.

Az első pár használatnál tetszett, de egy idő után irritált az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Az első pár használatnál tetszett, de egy idő után irritált az illata.

MseSabo

2016. szeptember 10.

Jó illatú, és véd az izzadás ellen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Jó illatú, és véd az izzadás ellen

chililamp

2016. július 29.

Szeretem ezt a dezodort, mert nagyon kellemes, friss illata van, a nagyon édeskés dolgokat nem bírom... Ez viszont olyan "tiszta" érzést hagy maga után. Nekem nem gyűlik föl, nem csapódik ki, viszont mikor milyen: hol csontszáraz a bőröm, hol nem. De azt gondolom, hogy ebben nagyban közrejátszik az is, hogy a stressztől megint máshogy izzad az ember (legalább is szerintem), büdös viszont nem, vagy csak nagyon elvétve vagyok tőle. Négy csillagot kap tőlem, de tényleg ajánlom :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

lumena

2016. június 30.

Egyszer jól teljesít, máskor rosszabbul (pedig mindig gondosan felrázom), sajnos nem mindig gátolja meg a kellemetlen szagok kialakulását. Más dezodorral kombinálva használom és úgy már működnek együtt. Csalódott vagyok, régen sokszor újravásároltam és semmi gond nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

BrienneLannister

2016. június 4.

Jó az illata, sokáig kitart. Én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Chantall

2016. május 27.

Tegnap vettem először Rexonát. A mostaninak nagyon nem bírom az illatát, így muszáj volt váltani valamire. A Penny-ben egyedül ezt a fajtát árulták, gondoltam kipróbálom.
Azt kell mondanom, hogy egészen jó. Az illata olyan friss, én az ilyenektől érzem magam komfortosan, főleg nagy melegben.
Tartóssága...kibírt egy fél napot, úgy hogy napozni is voltam. Izzadni izzadtam, de büdi nem lettem. Késő délutánra mondjuk már nem éreztem az illatát, de nem volt kellemetlen szagom sem, szóval elégedett vagyok. Annyi hogy felfújás után fehér lett a bőröm, pedig felráztam, és messzebbről fújtam be magam.
Ha minden így marad, még a végén barátok is lehetünk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Ha minden így marad, még a végén barátok is lehetünk :)

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.