Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Nobody

2016. március 2.

Szeretem az illatát, de csak délutánig tart, utána kell fújni. Ez van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

Szeretem az illatát, de csak délutánig tart, utána kell fújni. Ez van.

kriszta0

2015. december 13.

Az elsőt nagymamámtól kaptam még nyáron. Pont jól jött, mert már igencsak a végét járta az elődje. Tökéletes dezodoráló, visszafogott az illata, borotválás után sem csípte a hónaljamat. Nekem majdnem 2 hónapig elég volt egy "flakon" - és hozzátenném, sohasem volt izzadtságszagom!! :) Most ezt használom, viszont, ha elfogy kipróbálom a "Sexy"-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

sabrirory

2015. augusztus 12.

Már a sokadikat használom. Nagyon szeretem az illatát és jól teljesít a nagy forróságban is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Nussh

2015. augusztus 12.

Szeretem. Kellemes az illata (frissen fújva sem fullaszt), ebben a durva kánikulában segít, hogy ne izzadjak le, és nem is viszketek tőle. Simán 5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Kori

2015. június 10.

Egyszer beválik, egyszer nem. Ki érti ezt...? Van, amikor nyári melegben reggel használom, és egészen délutánig nagyon jól bírja. Máskor, sokkal, enyhébb időben fehér, habos-szöszös réteget képez a hónaljamon, de már a felfújás pillanatában. Amikor működik, akkor tényleg jó, az illatát is szeretem, de ha nem akar szuperálni, akkor alig várom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

auberginecat

2015. május 21.

az összes fújós rexonát imádom, ezek váltak be a legjobban izzadásgátlás terén. ennek is kellemes az illata, és hatásos is, úgyhogy megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

plussmacika

2015. április 14.

régóta próbálgatom a deókat, inkább kevesebb, mint több sikerrel. 2 hete találtam rá, úgy érzem, végre megtaláltam a tökéleteset. nem izzadok tőle, és az illata egész nap velem van :) fehér folt sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Powderpuff Girl

2015. január 27.

A Dove uborkás deo után vásároltam ezt meg és összehasonlítva a nyomába se ér. Hamar megizzadok vele, -vagy miatta? - és kezd leolvadni rólam és rossz lesz az illata. Pedig csak tél van! Szerencse, hogy nem nyáron próbáltam. Az meg már az én "finnyásságom", hogy miután befújom a hónaljamat, ami rendszerint fehér foltos lesz tőle, fuldoklom az illata miatt és szellőztetés nélkül nem kapok levegőt. Régebben sokkal jobb volt a Rexona, most mi történt velük?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Astronette

2014. július 15.

Éveken keresztül használtam ezt a deot, nagyon szerettem az illatát, az izzadást kezelte amennyire kell, ami kicsit zavart, hogy olykor foltot hagyott a ruhán. Csak azért cseréltem le, mert meguntam és más illatok után keresgélek, de egyébként korrekt kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

noni923

2014. március 17.

Nekem ez volt az első rexona dezodorom, de valószínűleg az utolsó is.
Befújás után az egész hónaljam tiszta fehér "por" lett, az összes ruhám olyan lett, mert nem tudtam egyszerűen kikerülni, hogy hozzáérjen a hónaljam a felöltözés alatt.
Nem fújok sokat, nem is vagyok egy izzadós, de mindenem folyton fehér volt, sokszor a fürdőszobapadló is tök fehér lett,mert annyira hullott belőlem.
Bár az illata jó volt, és nem is büdösödtem, alig vártam már,hogy elhasználjam, mert egyszerűen kiborított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Nekem ez volt az első rexona dezodorom, de valószínűleg az utolsó is.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.