Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Demonshadow

2014. február 8.

Már hosszú évek óta használom, azóta töretlen a barátságunk. Az illatát imádom, nem hagy fehér foltot, ha magamra fújom, bár az igaz, hogy öltözködés után fújom be vele magam, mert a ruhán nyomot hagy. Hosszas keresgélés után kötöttem ki nála, de eddig úgy tűnik, örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

outcastperson

2013. augusztus 28.

Kedvenc dezodorom. Az illata tökéletes, egyébként is szeretem az aloe vera illatát. :) Már másodszorra vásároltam újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

kremimado

2013. augusztus 2.

Kedvenc dezodorjaim egyike!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Kedvenc dezodorjaim egyike!

lidérc.

2013. július 9.

Nagyon szeretem ezt a deot:) Nem hagy fehér foltot, az illata kellemes, friss és szolidan, de egész nap elkísér :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

anita

2013. június 6.

Nem vagyok extrém izzadós, de minden jó ellenére a szárazság nem tökéletes. Mondjuk nem is lenne normális, ha abszolút nem izzadna bőröm, így tökmindegy. Az illata jó, nincs kellemetlen szag, szerencsére nem érezhető a nap folyamán sem, így nyugodtan tudok parfümözni. Nem irritál, nem viszketek tőle és lám, nem hagy fehér foltot. Eddig 99%ban stifteset használtam és a maradék 1% is golyós volt, nagyon küzdök ezzel a csomagolással, nem áll kézre, nehéz nyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

nikus23

2013. április 27.

Azt hiszem hogy ez volt az elso Rexona-s doedorom, es nagyon meg voltam vele elegedve az illata is jo, noha csak egyszer vettem meg, de csak azert mert szeretek kiprobalni mast is..ajanlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

tátombák

2013. január 4.

Ajándékba kaptam az elsőt, és azóta az első számú szerelmem! Bár nem használtam sokféle sprayt, ez egyszerűen csúcsszuper! Nyáron a 40 fokban gond nélkül rá merem bízni magam. Foltot nekem eddig egyszer sem hagyott, és egész nap érződik az illata. A harmadik tubusnál tartok, nem kell sokat magamra fújni, mert fullasztó tud lenni. Nálam 10 pontos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Sziszkó

2012. december 6.

Szerintem nagyon friss, tiszta illata van jól véd napközben is.Többször is újra vettem már.meg használtam a stift változatát is többször, nekem azzal csak annyi volt a bajom, hogy összegyűlt a hónaljamban, pici darabokba, de lehet túl sokat kentem fel.De így sajnos befogta a ruhám.Egyébként mindkettővel egészen biztos lehettem, hogy frissen tart egész nap, nekem ez bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

truska

2012. október 16.

az illata nem rossz, de semmi hatása, és erős fehér csíkokat hagy, bármennyit szárítom, nem tartós és abszolút nem csökkenti az izzadás mennyiségét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

sztike

2012. július 15.

Az illata érdekes, de nem csípett és a célnak megfelelt. Találtam nála jobbat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Az illata érdekes, de nem csípett és a célnak megfelelt. Találtam nála jobbat..

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.