Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

csillag

2012. május 18.

Jesszus!!
Nem véd, ellenben csodás nyomot hagy a ruhán, az illata átlagos..Nem próbáltam az összes rexonát, csak kb. a termékek felét, de én befejeztem a pályafutásomat vele...
Szekeres Nóri meg lehúzhatja a tesztcsíkjait a wc-n...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Jesszus!!
Szekeres Nóri meg lehúzhatja a tesztcsíkjait a wc-n...

Blame

2012. május 13.

Régen elég sokáig használtam. Az illatát nagyon szerettem és megbízható is volt. Viszont nekem egy idő után foltot hagyott. Szóval inkább lecseréltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

villa

2012. március 17.

Kb már 5 éve használom folyamatosan. Ez az egyetlen spray amitől nem érzem magam izzadságszagúnak a nap végén sem. Tökéletes! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

bunny00

2012. március 5.

A zold szinu a kedvencem. Kellemes szolid illata van. Igaz, en soha nem itthon veszem, hanem kulfoldon jol bevasarlok belole, mert ott sokkal olcsobb. Nem hiszem, hogy valtanek hamarosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Esszé

2011. november 18.

Szeretem és talán eddig a legjobban bevált izzadásgátlóm. Nem kenem vele össze a ruhákat és a ruha hónaljában sem marad összecsomósodva. Kellemes semleges az illata, nekem ez fontos.
Viszont van valami benne, amitől fulladozom. Keveset tudok csak fújni és kicsi zárt térben nem igazán kellemes használnom. Gondolom a hajtógáz miatt van a fojtó érzés, mert a deo változatóal semmi bajom. Sajnálom, de amíg nem találok jobbat, ez marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Dorinaa

2011. november 6.

Az illata jó, a hatása mégjobb. :D viszlát, pisztolytáska!! :DD :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 6.

Az illata jó, a hatása mégjobb. :D viszlát, pisztolytáska!! :DD :)

bettyke

2011. október 23.

Fújás után fehér folt marad a hónaljamon, ami nem igazán jó. De az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

godgirl86

2011. szeptember 13.

Jó az illata, 48 óát én se próbáltam, de egy átlagos napon kitart. Kicsit szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

szucslia

2011. szeptember 3.

Nekem nagyon bejött! Igazán jó izzadásgátló, az illata is kellemes. A 48 órát nem próbáltam ki, de a 24 óra az biztos, hogy igaz... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.