Richtofit

Ár:   765 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milla, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

2020-ban megújult összetétel!

Gyógynövénytartalmú, elősegíti a gyógyulást, gátolja a herpesz kifejlődését, hosszabb tünetmentességet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

chupachups

2018. március 16.

Egy igazi csodaszer!:) csak ajánlani tudom mindenkinek!:) nem sűrűn van herpeszem, eddig a zoviraxra esküdtem, viszont az ára, kiszerelése, és az itt olvasott vélemények miatt kipróbáltam és nem csalódtam benne:) látványosan csökkenti a herpesz méretét, 3-4nap alatt tökéletesen helyrehozta a számat bár lehet az is szerepet játszott benne, hogy hamar észrevettem, és elkezdtem kezelni vele:) enyhíti a velejáró fájdalmakat, és nagyon jól szárít!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

jankihun

2018. február 24.

Sajnos sok mindent kipróbáltam már a herpeszre, de ez a legtutibb. Valóban jó a kezdeti bizsergésre, és ha már kijött is gyorsítja az elmúlást. Masszívan szárít, ezért én a sebre is szoktam kenni. Mások írták a nyelvzsibbadást - hát ha eltűnik a herpesz a számról, ez már igazán nem számít nekem. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Dea

2017. május 13.

Nagyon jól működik, nekem egy napi folyamatos kenegetés után rengeteget csökkent a herpesz mérete, és a fájdalom is enyhül, szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

dalmuska

2017. április 24.

Ezerszer jobb, mint például a Zovirax vagy a drága herpesztapaszok. Egy nap alatt lelohasztja a duzzanatot, hűsít, harcol a pirossággal és a herpeszt is nagyszerűen leszárítja, anélkül, hogy szétmarná az ajkaimat vagy újabb herpeszt okozna. Sajnos elég gyakran, évente háromszor kijön az ajakherpeszem, ezért mindig megtalálható itthon ez a termék. Sokáig az ajkakon marad, nem érzem azt, hogy félóránként kenni kellene a herpeszt. Ráadásul olcsó is, és nagyon sok helyen kapható, vettem már gyógyszertárban, százasban, Auchanban, és a Rossmannban is láttam már, körülbelül 800 Ft-ba kerül.
Arra azért érdemes ügyelni, hogy csak és kizárólag a kis dudort kenjük be vele, körülötte ne, mert tényleg nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

AngelHeart80s

2017. február 16.

Annyira nem jó, mint a Herpesil, de ajánlatos megvenni ezt is, ha az ember elmegy otthonról ez jobb, mert láthatatlan, de mégis van a herpeszen valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Marcipan84

2016. június 13.

Vajon más járt-e vele így: folyamatosan kentem vele a számat, (kb 15 percenként, ahogy a bőröm beszívta), és úgy lezsibbasztotta az ajkamat, és a nyelvem azon részét is, ami hozzáért, mintha Lidocaint kaptam volna. Megnéztem, nem járt le a szavatossága, viszont azt észrevettem, hogy napi 4x kell csak kenni.
A herpeszt nem szüntette, viszont lezsibbadt a szám... oké, az én hibám, nem úgy használtam, ahogy rá van írva, de akkor is, ez normális dolog?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

marryjane

2016. május 12.

Én annyira nem vagyok oda érte. A Telviran kenőcs sokkal jobb. Ez a krém mar és nagyon folyós nekem, ráadásul a folyamatos kenegetés mellett is egy hét mire eltünik a herpeszem. Annyira mar, hogy kisebesedek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Annamarie

2016. február 10.

Számomra ez a krém vált be a legjobban. Ha érzem, hogy kicsit bizsereg az ajkam, és kéznél van, egyből bekenem vele, nem lesz sebes a szám. Viszont nem tudom megelőzni, és kialakult a herpesz, gyorsabban megszünteti. Ami pozitívum még benne az ára, meg persze átlátszó, így napközben is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Tibikee

2016. január 26.

Csodaszer.!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 26.

Csodaszer.!!

CandyCurses

2015. május 30.

Ha érzem, hogy elkezd lüktetni a szám, hogy jön a herpesz, csak bekenem vele, és szó szerint egy percen belül elmulasztja a lüktetést, két perc múlva már nem is piros. Az én életemben csodakrémként van jelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.