Richtofit

Ár:   765 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milla, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

2020-ban megújult összetétel!

Gyógynövénytartalmú, elősegíti a gyógyulást, gátolja a herpesz kifejlődését, hosszabb tünetmentességet biztosít.

Tánya88

2015. február 10.

Nagyon hatékony kis krém, talán még a Telviran egy fokkal hatékonyabb, viszont ennek nagy előnye, hogy átlátszó, ahogy előttem is írták, ez napközben hasznosabb. Nem tudom,most mennyibe kerül, pár éve 3-400 ft volt. Szívem szerint 4.5-öt adnék neki, de az ára és a színtelensége miatt jár az 5! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

PAncsi79

2014. március 4.

Hű de jó, ezt újra lehet kapni? :)
Sajnos régebben igen gyakran (kb kéthavonta) jött ki herpesz a számon, így elég sok kencét kipróbáltam rá. Ez gyógynövényes, hatékony és átlátszó, ami sokat számít, ha az ember lányának nap közben is fel kell kenni valamit a herpeszére.
Szerencsére az utóbbi időben nincs ilyesmire túl gyakran szükségem, amíg nem lehetett ezt kapni, a Telviran kenőcsöt használtam (az is nagyon hatékony, de fehér, ami napközben nem ideális).
Azt hiszem legközelebb, ha gyógyszertárban járok, veszek ebből egyet tartalékba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Hű de jó, ezt újra lehet kapni? :)

MiRae

2014. március 3.

Végigpróbáltam az évek alatt az összes (itthon kapható) herpeszkenőcsöt, s végül ennél ragadtam le. Ez vált be a legjobban. Nem irritál, átlátszó, gyorsan hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Edit87

2014. január 30.

Igaz régen volt herpeszem, de ez a termék hatásos! Mellesleg olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Igaz régen volt herpeszem, de ez a termék hatásos! Mellesleg olcsó is!

Kótai Ferencné

Korcsoport: >54
2014. január 30.

A gyereknek ilyenkor sűrűbben van herpeszük, ezért mindig van otthon Richtofit. Messze a legolcsóbb és növényi és hatásos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 30.

Ilda52

Korcsoport: >54
2013. november 19.

De jó, hogy lehet újra kapni, mert évek óta ez a legjobb krém ha előjön a herpesz a számon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 19.

Nash

2013. október 9.

Ez érdekes amit írtál, mert nekem teljesen másként hatott. A legjobb krém herpeszre és az ára is verhetetlen, ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

mstindigo

2013. szeptember 29.

Nekem ez semmit sem ért, utáltam! Borzasztóan csípett is, ha már sebes volt picit. Abszolút pénzkidobás. Próbáltam grapefruit-mag cseppet és c-vitamint, ez egy fokkal jobb, ill. a Telviran szerintem a legjobb herpesz kenőcs. Egyébként mióta leszoktam a cigiről, 1 éve, nem volt herpeszem, szóval ezért (se) dohányozzatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Glück

2013. szeptember 29.

Ha herpesz, akkor ez a krém segít és a gyerekek is szeretik, mert nem látszik, ha felkenjük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Spong

2013. szeptember 22.

Szerencsére újra kapható és így már meg van oldva a herpesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Szerencsére újra kapható és így már meg van oldva a herpesz...