Richtofit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kamilla, körömvirág, levendula és más gyógynövények kivonatát tartalmazó összetétele miatt a sportolásban kifáradt, igénybevett végtagok és hát ápolására kifejezetten ajánlott.

Hecate

2019. április 9.

Minőségi hazai termék. Sűrű, zsíros kence, de imádom az illatát és kiváló a bemelegítés előtt, vagy megviselt, fájó izomzatra. A felszívódásához várni kell, de megéri a jó eredményért. Igazi régi klasszikus kozmetikum, aminek a modern világban is megvan a helye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

pici24

2019. március 20.

Nagyon zsíros krém, így idő kell, hogy beszívódjon. A bőrt nem irritálja. Az illata számomra kellemes, nem tolakodó. Leggyakrabban a vállaimra használom, mikor egy stresszesebb nap után nagyon fáj. Másnap reggelre megnyugtatja, és ellazítja az izmaimat. Nagyon szeretem, mert használ és nincs mellékhatás. Állandó helye van a polcon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

BaNK

2019. január 26.

Nagyon zsíros hatású krém, ami lassan szívódik fel. Sportolást követően használom számomra hatásos, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

BlazonIsle

2018. október 23.

Sportolás előtt és után használom. Nagyon jól regenerálja a fáradt izmokat, de segít a bemelegítésben is. Az izomláz sokkal hamarabb elmúlik a használata mellett. Remek az illata (bizony előfordult, hogy csak emiatt kentem be magam vele :D ) és nagyon jól hidratál is. Nálam a háztartás alapvető része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

RokaLina

2018. május 15.

Ár és összetétel alapján választottam, de külön örültem annak, hogy magyar termék. Minden héten többször is alaposan megdolgoztatom magam az edzőteremben, és néha ezt jobban is érzem, mint kellene, hiába a bemelegítés és levezető gyakorlatok. Sajnos a napokban egy gyakorlatot rosszul végeztem, és beszereztem egy durva izomhúzódást. 2 napig nem igazán foglalkoztam vele, mert azt mondta a doki, hogy ez magától elmúlik pár nap, max 1-2 hét alatt, de nagyon fájt, húzódott, és egy nagy, piros dudor is megjelent -ijesztően nézett ki-, és minden mozdulat fájt. Este rákentem a krémből, és reggelre teljesen lelohadt a duzzanat, eltűnt a pirosság, és már közel sem fáj annyira. Részemről: csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Evaaaa

2017. október 31.

nekem a párom használta egy műtét utáni felépülés során. nagyon gyakran volt izomláza a megterheléstől, de ezzel egész szépen javult. báár nem tudom nélküle milyen lett volna. egész szépek az összetevői is, egyszerű és kellemes a használata, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Vanille

2017. október 12.

Jógázás után szoktam használni, előtte semmiképp, mert nagyon zsíros, és elcsúszik rajta kezem-lábam a pózok közben. :D
Viszont utána bekenve egész jó. Nem mondom, hogy tökéletes, mert az izomlázat és a csomókat nem szünteti meg teljesen, és ami az erejét illeti, a felbontás után nálam pár hét alatt jelentősen csökkent a hatása. Nem tudom, hogy ez a termék hibája, vagy én szoktam hozzá hamar.
Mondjuk most láttam, hogy van belőle egy újabb, piros verzió, ha ez a tubus elfogyott, akkor biztosan ki fogom próbálni azt is, hátha többet tud.
Az illatát egyébként imádom, remélem az új fajtának is kámforos az aromája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Az illatát egyébként imádom, remélem az új fajtának is kámforos az aromája.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 3.

Síeléshez használtam, és teljesen meg voltam vele elégedve. Kellemes kámforos illata van, ami lehet nem mindenkinek tetszik, de nekem bejött. Sokáig elég és biztos vagyok benne, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

redrick

2017. június 29.

Erős közepes, nem rossz, viszont az újabb Rapid kiadás nyomába sem ér. Tulajdonképp nem tudtam eldönteni, miért nem szakadt le a lábam edzés után felmászva az ötödikre; a 400 mg magnézium és az ízületvédő komplex, vagy esetleg ez a krém csinált valamit. Mindenesetre nem ront a helyzeten, kicsit ragad, nehezen szívódik be, ellenben nem allergén és jól hidratál, elhasználom, ha már van, de újravenni semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

ssyakaky

2017. január 30.

nálam alapdarab itthon, rendszeresen végzek súlyzós edzéseket, de a nyújtást sajnos általában elbliccelem, Így az izmaim könnyen becsomósodnak, viszont ez a kis csoda mindig segít rajtam, kiváló izomlazító. kicsit nehezen szívódik be, de ez nem számít, mert tényleg teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Libapimpó kivonat. Nem igazán található információ arról, hogy mire jó, mint kozmetikai összetevő . A CosIng bőrkondícionáló összetevőnek kategorizálja.